Şimdi Ara

Acer Nitro 5 (I7-8750H, Gtx1050ti, 144hz) AN515-52-7535 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
8.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Var kendi sitesinde de yazıyor acerda sordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

Var kendi sitesinde de yazıyor acerda sordum.
    Hayırlı olsun güle güle kullan. Eline geçince buraya yorum yazarsın alacak arkadaşlar için referans olur.
  • smudger kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yazarım

• quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

Teşekkürler yazarım
    Cihaz elinize geçti mi yorumlar mısınız?

• aerosoldreams kullanıcısına yanıt
    evet cumartesi geçti ama pazar günü bakabildim.ilk etapta usb den kurulum yapamadım meğer 32 bit desteği yokmuş.64 bit bir iso ile boot etmek gerekiyor.benim usb de 32 bit ve 64 bir birlikteydi.ayırıp sadece 64 bit olarak usb hazırladım ve kurulum yaptı.
    kasa ne iyi ne kötü.ama görünümü güzel hoş duruyor.klavyesi yumuşak gayet güzel ve kırmızı ışıklı.caps lock ve numlock ışıkları yok o kötü olmuş.açımı değilmi anlamıyorsunuz.
    ekran çerçevesi oldukça kalın o biraz kötü gözüküyor.
    şu ana kadar ısınma veya ses sorunu yaşamadım.gerçi zorlayacakda bir şey yapmadım.
    bunların dışında her şey çok iyi.
    gayet hızlı stabil çalışıyor.tepki süreli çok kısa.
    boş şu anda zamanla daha iyi anlaşılır ama şu an için çok güzel.
    144hz olayı güzel göze hoş geliyor.
    ekran canlı temiz pırıl pırıl bir görüntü var.
    hoparlör idare eder.beklentimde yok zaten.
    yazılım ve grafikle alakalı bir çok program kurdum.çok hızlı ve akıcı bir şekilde kurulum yaptı.denedim programları herhangi bir sorun takılma kasma yaşamadım.
    ram yetmez gibi geliyordu ama şu an için sorun yok gibi ileride sıkıntı olursa arttırırım.
    ekran kartı bence gayet yeterli 1050ti.en azından benim işimi fazlasıyla görür.
    benim olumsuz baktığım bir şeyler yok ama şöyle olsaydı diyebeleceğim şeyler var sadece.onalrıda ayzdım çerçeve kalınlığı gibi.bununda sonu yok zaten.şu an için bence i7 işlemci ve 1050ti bir ekran kartına sahip notebboklar içersinde alınası duruyordu.
    dolarda alıp başını gider endişeliyse çok beklemek istemedim.
    memnunum umarım böylede devame der.

• smudger kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar, aynı ürünün i5 8300H işlemcili modelini almayı düşünüyorum.
    İnternette bu kasa hakkında yeterli soğutmayı yapamadığından bahsediyorlar.
    Kullandığınız bu süre içerisinde bize uzun kullanım deneyimlerinizi paylaşır mısınız?
    Malzeme kalitesi, ısınma, sorun vb.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daggee

Hocam merhabalar, aynı ürünün i5 8300H işlemcili modelini almayı düşünüyorum.
    İnternette bu kasa hakkında yeterli soğutmayı yapamadığından bahsediyorlar.
    Kullandığınız bu süre içerisinde bize uzun kullanım deneyimlerinizi paylaşır mısınız?
    Malzeme kalitesi, ısınma, sorun vb.
    merhaba
    i5 ve i7 arasında fiyat farkı çok az diye biliyorum. Isınma problemi evet biraz var ben altına rahat alması için destek koyuyorum. Bence fiyatına göre alınabilirliği var
  • Bazı oyunlarda fişe takılıyken bile performans düşüyor demiştim.Sorun xbox one s controllerdanmış arkadaşlar ben hep bu kolla oynamıştım.Mause ve klavyeyle oynayınca olmuyor performans sorunu.One s kolu kablosuz olarak bağlanınca böyle bir sorunu var.Bildiğin oyunu kastırıyor kol.İnternette birçok kişi de yazmış zaten.

Birde fişe takılıyken bile gta5de pil azalıyor bunu da araştırdım 135w lık adaptör yetmiyor.180wlık gerekiyor bu cihaza.Aynı donanıma sahip başka markalarda da bu sorun varmış ve 180w adaptörle sorunu çözmüşler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bir internet kullanıcısı -- 14 Ağustos 2019; 23:21:53 >
  • Kullanan arkadaşlar bu cihaz gerçekten 2.7 kg mı? Yani 15.6" ekranlı plastik kasa bi laptop nasıl olur bu ağırlıkta? (Sitelerde ürün özelliklerinde ağırlık bu görünüyor)

• ekranın altındaki acer logosu ısınıyor sebebı nedir acaba

• Hocam tekrardan merhabalar, bu üründen ben de aldım ancak garip bir problem yaşıyorum. Ürünü ne zaman 1 saat civarı kullansam hem başım hem de gözüm ağrıyor. Eski laptopumun ekranı mat ekrandı ve 10 saate yakın rahatlıkla durabiliyordum başında ancak bu laptopta 1 saat sonrası inanılmaz bir ağrı başlıyor. Aynı problem sizde de var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.