Şimdi Ara

Acer GR235 Hbmii mi HP 2311gt mi? Acil yardım ve görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu iki monitörde takılıp kaldım birisi;
    Acer GR235;

diğeri HP 2311gt

Bu iki monitörden birini almak istiyorum fakat arada kaldım. Sizden ricam bu iki monitörü kıyaslarsak hangisini önerirsiniz, Acer Gr235 şu anda hepsiburada da %50 indirimdeymiş 450 tl HP ise 550 tl ama acerin normal piyasa fiyatı 890-900 tl civarında işte bu çok kafamı karıştırıyor.

Hp nin yanında gelen yazılımlarla 2D filmi 3D ye çevirebiliyormuş fakat monitörde 3D ye sadece yaılım ile geçebiliyormuş, yani bir menü opsiyonu yokmuş ve PS3 veya 3D medya oynatıcılar monitörü 3D olarak görmüyormuş. Acer ise dışardan 3D player veya PS3 bağlanabiliyormuş. Ama forumda mevcut konuları okuyunca da kararsız kaldım bazıları Aceri, bazıları Hp yi iyi demiş aklım çok karışık. Bir de Acer de Led Lcd yazıyor bu da ne demek bilmiyorum bunun hakkında bilgi sahibi olan arkaaşlarımızın da yardımını bekliyorum. Sonuç olarak hepsini karşılaştırdığımızda (fiyatta dahil) hangi monitör üstün veya bana hangisini tavsiye edersiniz. Değerli görüşlerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekürler.

• Yrdımcı olun arkadaşlar lütfen ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.