Şimdi Ara

Acer Aspire V3-771G Hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
14.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: rufatgriffin

Ben de ilk olarak buradaki yorumlara bakıp bir bilgisayar alacağımı düşünüyordum ama öyle olmadı. Daha modele eli dokunmamış kişiler oturup yorum yapıyor ısınma şöyle, ekranı böyle diye. Kendim araştırdım ve aldım.
    Söylerim arkadaşlar size, hangi dizüstü bilgisayarda ısınma yoktur ? mega cihaz falan mı ki bu ? yüksek düzey oyunlar oynayınca normal olarak ısınıyor laptop ama turbo boost özelliği olduğu için ısı normalleşiyor.
    Ekran kartı beklediğimden çok daha üst düzeydi. Need For Speed Run, Grand Theft Auto 4, The Elder Scrolls 5.Skyrim, Call Of Duty Black Ops 2. Ben bunları değil high, very high hatta ultra kalitede sorunsuz oynuyorum. Ayrıca 3dmax, After Effect gibi programlarda da hiçbir sorun yok, render süresi şaşırtıcı derecede iyi.
    1 TTB ve 8 GB ram fazlasıyla yetiyor, ayrıca bu model i7 değil, i5. video kartı da nVidia Geforce GT 760M 4 GB.
    Sonuç olarak çok güzel bir bilgisayar aldığımı düşünüyorum.

model nedir hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam, Acer Aspire v3 771g 53238G1T MAİİ. sen google'ye ' acer aspire v3-771g-53238g1tmaii ' yaz, model direk gelecektir.
  • Valla benim sony vaio bozulunca, bende bugun bu bilgisayari aldim... Vaio 8 gb ram i7 2.3 ghz turbo boost 3.2, 2gb ekran karti vardi., son zamanlarda iyice kilitlenip kasmaya baslamisti.. Umarim bu laptoptan memnun kalirim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gelen geçen msi önermiş. msi'nin 17 inc modeli var mı da öneriyorsunuz? var mı mağzada msi? 17 inch diye kriteri koydun mu türkiyedeki mağzalarda 25-30 tane notebook kalıyor. fiyat kriterini 3binden düşük dersek taş çatlasa 10. ativ book'lar, sony'ler, bir de bu.
    biz de biliyoruz MSI GE60 602XTR'nin daha iyi olduğunu. 17" lazım.

yeterince aradım, soruşturdum: 17 inch bu fiyata en iyisi bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PostaGüvercini -- 14 Eylül 2013; 0:04:11 >
  • Cd girişi var mı bunun? Ve blu-ray özelliği var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CAK!

Acer

:) ya çokmu kötü bu acer bende hp 2212 et var üstüne 200 katıp bunu alıcam ne fark varkı
  • Acer Aspire v3-571g intel i5 3230m + gt730m (4gb) + 8 gb ram + 1 t hdd
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.