Şimdi Ara

>>>ACER AS5920G 3A1G16MI (YENİ) GÖRÜŞLER,PAYLAŞIMLAR (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
1
Favori
10.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kullananlar oyunlardaki performansını ne durumda olduğunu yazarlarsa sevnirim.
    birde teknosa da mağazada yoksa sipariş verdiklerinde kaç günde elimizde olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi walnut -- 9 Ocak 2008; 12:49:49 >
  • 3 günde gelebileceğini sölediler bana...kurulumuda teknosada yapıolarmış.Oyun performansı iyi diyorlar...alınca görücez bakalım :D
  • teşekkürler umarım alana kadar tükenmez...
  • OYUN PERFORMANSI

laptoplar arasında saygın bi yerde diebilirim.. ama 2gb ram şart.. loading süreleri 3 de 1 ine indi inan çok farkedio..

gears of war oynuorum son günlerde... kardeşimin laptopu ile co op oynamak çok keyifli..

1024:640 çözünürlükde gölgeler ve decal ayarları kapalı dier herşey ful çok akıcı oynuorum.. en yoğun çatışmalarda ve açık arazilerde 19 fps gördüm genelde 30 civarında..

1176:664 çözünürlükte en düşük 15 gördüm 24-25 ortalama gidio..

ve laptopumda bu grafikleri görmek inanılmaz güzel... kaplamalar inanılmaz detaylı... ama post process denen blur efekti(crysis de etrafa bakarken ekranın hafif bulanması gibi bi efekt) oyuna apayrı bi hava katıo...

bunun dışında Company of Heroes u da 1176:664 de herşey ful gölgeler ve draw distance orta ayarlarda akıcı oynuorum..23 fps en düşük..40 civarında genelde..

tavsiye ederim...ama mucizeler beklemeyin..ama fiatına göre beklediğimden fazlasını aldım diebilirim...

• katılıyorum hocam... 8600 gs çok iyi bi ekran kartı olmasada ,iyidir...bakalım alıncaya kadar bitmemesini umuyorum...
  • Arkadaşlar ben bu bilgisayarı bugün aldım daha elime ulaşmadı, doğrusu mavi bilgisayardaki LG nin M1-QCPCLT kodlu bi modeli vardı onu almayı düşünüyordum, bu sabah alacaktım kredi kartıyla alakalı bir problem yaşadım öğleden sonra almak üzere ayırttım fakat öğleden sonra siteye tekrar girdiğimde bilgisayarın fiyatının 100$+KDV arttığını gördüm mağazayı aradım onlar da doğruladılar ben de bunun üzerine soğudum doğrusu bilgisayardan, gerçi 849$+KDV de güzel bi fiyattı ama o özellikteki bir bilgisayar için bi kere soğudum işte. Şu an için kararımdan memnunum.

Ben bilgisayarın upgrade edilebilirliği hakkında soru sorucam, özellikle CPU upgrade i üzerine. RAM HDD upgrade i kolayca yapılabiliyor ve çok pahalı sayılmazlar, ama iş CPU upgrade ine gelince olay daha bi karmaşıklaşıyor. İşin içine Chipset, Voltage, FSB bir sürü şey giriyor. CPU upgrade i yapılabilen bilgisayarlar var, olduğuna eminim, HP, DELL ve ASUS toplama laptop mantığı uygulanabilen modeller yaptı, ki zaten hepimizin bildiği üzere monster var. Konu hakkında biraz araştırma yaptım, ACER 5920G 6273 modelinde upgrade yapılabileceğine dair bir bilgi verilmiş http://forum.notebookreview.com/showthread.php?p=2842324. CPU upgrade i yapılabilmesi nelere bağlı. Sadece chipset mi önemli? Bu konuda FSB nin önemi nedir? Ve son olarak bu modelde CPU entegre mi, yani çıkarılması mümkün mü? Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa, cevap verirlerse sevinirim.

• az önce aldım 5920 ama ses problemi var herşey yüklü ayarlarda son sevyede ama ses çıkmıyo bi türlü delirecem:))9
  • bende aldım xp kuracam driverları nerden bulabilirm???
    quote:

Orjinalden alıntı: technologies

sonuç itibari ile listeye göre baktığımda bu işlemci amd tl 58 ve 60 tan daha iyi puan almış...aslında işlemci iyi
  • forumun arama seceneklerinde "5920g xp drivers/sürücüler" diye aratırsan bulabilrsin.
  • pes 2008 oynayan varmı bu notebook ta ? full oynatıyormu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: jaydee

Pes 2008 oynayan varmı bu notebook ta ? full oynatıyormu ?

Pes 2008 i high detail de oynuyorum en ufak bir kasılma yok
    1 gb rami olduğu halde performansı gayet iyi

Yalnız 4 tuşa aynı anda basmıyor arkadaşlar bunu nasıl çözebilirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: mozturkgss

quote:

Orjinalden alıntı: jaydee

Pes 2008 oynayan varmı bu notebook ta ? full oynatıyormu ?

Pes 2008 i high detail de oynuyorum en ufak bir kasılma yok
    1 gb rami olduğu halde performansı gayet iyi

Yalnız 4 tuşa aynı anda basmıyor arkadaşlar bunu nasıl çözebilirim

Bu makine bu fiyata gerçekten çok iyi o zaman , eksen ede gelmis bu makine 1420ytl den girmis ordan alıcam buyuk ihtimal 1gb ram de 22 usd 2gb ram oldumu canavar gibi olur kanımca bu makine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaydee -- 21 Ocak 2008; 11:24:21 >
  • arkadaşlar bende bugün itibariyle aldım bu notebooktan .
  • ben de dün aldım hepimize hayırlı olsun... :)
  • Yaptığım araştırmalar doğrultusunda, en sonunda, ben Acer almaya karar verdim. (Asus F3SA ile Acer
    Aspire Gemstone 5920G arasında kalmıştım). Şimdi yeni bir tercih meselesiyle karşı karşıyayım. Acerin

iki modeli var ve ram hariç tüm özellikler aynı. Biri 2GB diğeri 4GB. Aradaki fiyat farkı da 175 YTL.

Sizce bu 2GB fark için bu para değer mi. (Ben zaten 4GB'a çıkmayı düşünüyorum bu arada.) Model ve

fiyatları şöyle:

Acer Aspire AS5920G-702G25MN---4 GB- seri fiyatı KDV Dahil 2512 peşin
    Intel® Core 2Duo T7700 2.4Ghz (4MB L2 Cache 800MHz. FSB)
    15.4''Parlak Ekran
    NVIDIA® 8600GT(512MB-1GB)
    250GB, 4096MB DDR2 Ram,
    DVD-/+RW , Wifi Kablosuz
    5 li Kart +Bluetooth
    Dahili Webcam + Vista Premium

diğeri de:

Intel® Core 2Duo T7700 2.4Ghz 4MB (L2 Cache 800MHz. FSB) fiyatı KDV dahil 2337 peşin
    15.4''Parlak Ekran
    NVIDIA® 8600G(512MB-1GB)
    250GB, 2048MB DDR2 Ram,
    DVD-/+RW , Wifi Kablosuz
    5 li Kart +Bluetooth
    Dahili Webcam + Vista Premium

Ben herhalükarda 4GB'a çıkmayı düşünüyorum. Baştan birinci seçeneği mi almalıyım ve ayrıca ikincisini
    almak zorunda kalırsam ve ram taktırırsam (birinci bilgisayarı Ankara'da bulamayabilirim) ne kadar fark
    ödemeliyim?

• birinciyi alman daha mantıklı olur çünkü 4gb olanda 2 tane 2gb lık ram vardır ama 2 gb olanda büyük ihtimalle 2 tane 1 gb lık vardır yani 4 gb a yükseltmek için elindeki ramleri satıp 2 tane 2gb alman gerekir buda sana 175 liradan pahalıya patlar muhtemelen-montaj ücreti ile beraber tabi..acer yetkili servisi belli bi ücret karşılığı montaj yapar...

Ama bulamam diosan 2 gb hayli hayli yeter sana bunu da ekliyim..

yanlız biraz alakasız bi konu olmuş seninki,başka bi başlığa atmanı tavsiye ederim(bknz:5920g kullananlar buraya)
  • Tavsiye için teşekkürler.
    Tam uygun bir başlık ise bir türlü bulamadım, yakın bulduğum başlıklara attım ben de
  • arkdaşlar bende oynadığım bikaç oyunu yazyım
    oblivion
    NFS pro street bunları orta veya yüksek özelliklerde akıcı oynatıyo.
    ama vistanıın formatlanıp xp kurulması şart.
    xp kurduktan sonra hiç bir problemle karşılaşmadım.canavar gibi.:)
  • xp driverlarını nerden bulabiliriz acaba ?
  • Bunun içinden 1 tane bile cd veya dvd çıkmadı ne iş ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.