Şimdi Ara

ACER AS5820TG-434G50 Timelinex (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
0
Favori
21.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bimeksin gece kampanyası acer laptoplarda bitmiş sanırım:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozdemiremre_7

Bimeksin gece kampanyası acer laptoplarda bitmiş sanırım:(

evet yine hp'ye yapmışlar indirim
  • ben hayırlısıyla pazartesi günü almayi düşünüyorum ürünü bimeksten 12 taksitli olarak 1844 tl ye,
    1300-1500 ciwari bir notebook bakiyordum aslinda, her ne kadar fiyati biraz bana göre yüksek olsada, bu cihazi görünce işte bu dedim kendi kendime bugun bi kac tekno market gezdim ayni özelliklerdeki başka markalar çok uçuk fiyatlarda, bu ürünün fiyatlarındaki başka marka ürünlerede bakındım neredeyse yarı yarıya düşük özellikte olduklarını farkettim
    istanbul bilişimde stoklarında olsaydı ve o fiyattan alsaydım içim rahat olacaktı ama şimdi biraz çekimserim hala :)
    hala aynı özellikte düşük fiyata ürün bulmak icin arastirma yapiyorum ama imkansız sanırım.

birde bu ürün ne zaman piyasaya sürüldü bileniniz varmı? neden bu kadar az yerde var ve bimeks ve ib hariç büyük tekno marketlerde satılmıyor?

• nedense çoğu büyük firmada satışı yok maalesef. ben de bunu üzerine vatan, teknosa, gold gibi firmalara mail atacağım. bu ürünü satın diye. belki faydası olur.
  • Klavye yüzünden sanırım, Acer EThos alacam veya mudail'i Samsung alıcam, Bugun gidip ethos'u inceliyeceğim uyarsa artık alırım.

Slikon kılıfı daha önceden kullanmıştım, çok rahat olduğunu söyleyemem ama yinede kıl ve kir için iyi bir çözüm.
    Birde şöyle bir durum var klavyenin ve kasanın sağlam olması gerekiyor.

Eğer Aranızda Ultima Online(sphere) oynayan yada oynayan'ı gören bir arkadaşınız varsa , Ara sıra aynı bu oyuncular gibi bilgisayar başında bilgisayara öfke krizine girebiliyorum :) O yüzden 5820t nin klavyesi benden geçer not alamadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omermesud

nedense çoğu büyük firmada satışı yok maalesef. ben de bunu üzerine vatan, teknosa, gold gibi firmalara mail atacağım. bu ürünü satın diye. belki faydası olur.

dediğim gibi büyük firmalara mail attım. teknosa'dan bugün aradılar ve konuyu değerlendireceklerini söylediler. vatandan da mail geldi " Gereken en kısa sürede yapılacaktır. " demişler.
  • bence gelmeyecektir o firmalara bu zamandan sonra,

bu arada ben çarşamba günü almaya karar werdim mağlum hesap kesim tarihinden soraki gün almak daha hayirlisi
    çarşamba ya kadar gidip canlı canlı görmek denemek istiyorum, teşhir ürünü olarak görebileceğimiz bi yer bilen varmı?
  • Bu ürün yeni değil mi? Neden yaygın olarak satışı yapılmıyor. Tam benim istediğim gibi bir ürün diyebilirim fakat sadece yaygın teknomarketler içerisinde Bimeks'te satılması tuhaf.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss
    Bu ürün yeni değil mi? Neden yaygın olarak satışı yapılmıyor. Tam benim istediğim gibi bir ürün diyebilirim fakat sadece yaygın teknomarketler içerisinde Bimeks'te satılması tuhaf.

Türkiye'ye yeni giren bir ürün. Yaygin olmaması gayet doğaldır diye düşünüyorum. Zamanla görmeye baslarız cogu yerde..
  • bekliyoruz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

quote:

Bu ürün yeni değil mi? Neden yaygın olarak satışı yapılmıyor. Tam benim istediğim gibi bir ürün diyebilirim fakat sadece yaygın teknomarketler içerisinde Bimeks'te satılması tuhaf.

Türkiye'ye yeni giren bir ürün. Yaygin olmaması gayet doğaldır diye düşünüyorum. Zamanla görmeye baslarız cogu yerde..

Başka bir sebebi yoktur değil mi?
  • quote:

quote:

quote:

Yoktur..

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yoktur..

Abi ürünün klavyesinde türkçe karakter yok ya. Farkettim bütün hevesim kaçtı.

Ayrıca i harfi yerine ı harfi var. Web sitelerinin ismini nasıl yazacağım ı harfiyle?

ACER AS5820TG-434G50 Timelinex

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 23 Ağustos 2010; 18:08:15 >

• büyük I , küçük yazıldığında haliyle küçük i oluyor merak etme
    walla klawyesi olmasa bile kafaya taktim ben bu cihaza
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheReverend

büyük I , küçük yazıldığında haliyle küçük i oluyor merak etme
    walla klawyesi olmasa bile kafaya taktim ben bu cihaza

O zaman S yi küçük yazıncada Ş'mi oluyor?

Bende takmıştım ama klavyeyi farkedince soğudum ya.

• Klavyeyi sticker ile cozebilirsin. Sorun edilecek birsey olmadıgını düşünüyorum..
  • quote:

Klavyeyi sticker ile cozebilirsin. Sorun edilecek birsey olmadıgını düşünüyorum..

Sticker derken? Benim problemim tuşların üzerindeki yazanla değil ki? Türkçe karakterlerin olmaması.
  • quote:

quote:

Klavyeyi sticker ile cozebilirsin. Sorun edilecek birsey olmadıgını düşünüyorum..

Sticker derken? Benim problemim tuşların üzerindeki yazanla değil ki? Türkçe karakterlerin olmaması.

Üstad...türkçe karakter yok diye bi şey yok. Türkiye'de satılan modeller senin o fotoda gösterdiğin gibi olmaz bence.
    Onu da geç türkçe karakterleri denetim masasından zaten kurabilirsin. Öyle olunca o ingilizce klavyede L harfinin yanı Ş onun yanı İ üst satırda [ tuşu Ğ onun yanında ] tuşu da Ü mesela. Arkadaşın sticker dediğide işte o tuşların üstüne bu türkçe karakterleri yapıştırmak. Görsel açıdan yardımcı olması için... Yardımcı olmuşumdur umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: acer_sahibi77

quote:

quote:

Üstad...türkçe karakter yok diye bi şey yok. Türkiye'de satılan modeller senin o fotoda gösterdiğin gibi olmaz bence.
    Onu da geç türkçe karakterleri denetim masasından zaten kurabilirsin. Öyle olunca o ingilizce klavyede L harfinin yanı Ş onun yanı İ üst satırda [ tuşu Ğ onun yanında ] tuşu da Ü mesela. Arkadaşın sticker dediğide işte o tuşların üstüne bu türkçe karakterleri yapıştırmak. Görsel açıdan yardımcı olması için... Yardımcı olmuşumdur umarım.

Belki ülkeye göre değişiyordur diye umut ediyorum.

Acer'a mesaj atayım bari? Ayrıca görüntüsü pekte farketmez benim için klavyeye bakmam çünkü yazarken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 23 Ağustos 2010; 23:24:48 >

• klavyade türkçe karakter olmama ihtimali yoktur bence. kesinlikle türkçe karakter vardır. öyle birşey olsa kerrami yazardı. klavyenin basit oluşundan şikayet eden arkadaşımız da yazardı
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.