Şimdi Ara

ACER AS5820TG-434G50 Timelinex (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
0
Favori
21.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu kredi kartı olayını aşar aşmaz ... alacağım ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assasinate

quote:

Orijinalden alıntı: pathetic09

quote:

quote:

quote:

@kerrami
    Tam istedigim bekledigim yorum :). Turkiye is bankasina Maximum kart icin bugun-yarin basvursam nezaman elimime gecer?

Sen alma ben alıcam.

Ona ne suphe

Alır getirirsem,Mac OS X SnowLeo kurması senden.

Ana ekran kartına olmuyo yanlız . Altta çalışan 128mb ekran kartına kurcaz onboard'dakine yani kendime öyle planlıyorum çünkü içeresindeki ekran kartıyla uyumlu driver yokmuşmuş....

Ya şaka bir yana Mac OS şart değil W7 + Mint 9 kurar kullanırımda ben hala karar verebilmiş değilim yeni pc mi toplamalı yoksa notebook mu almalı diye.1800 tl bütçe var.Senin gibi XBOX'ımızda yokki Notebooklarında ekran küçük.Masaüstü daha çok götürür beni bilmiyorum vallahi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

@kerrami
    Tam istedigim bekledigim yorum :). Turkiye is bankasina Maximum kart icin bugun-yarin basvursam nezaman elimime gecer?

Sen alma ben alıcam.

Ona ne suphe

Alır getirirsem,Mac OS X SnowLeo kurması senden.

Ana ekran kartına olmuyo yanlız . Altta çalışan 128mb ekran kartına kurcaz onboard'dakine yani kendime öyle planlıyorum çünkü içeresindeki ekran kartıyla uyumlu driver yokmuşmuş....

Ya şaka bir yana Mac OS şart değil W7 + Mint 9 kurar kullanırımda ben hala karar verebilmiş değilim yeni pc mi toplamalı yoksa notebook mu almalı diye.1800 tl bütçe var.Senin gibi XBOX'ımızda yokki Notebooklarında ekran küçük.Masaüstü daha çok götürür beni bilmiyorum vallahi.

XBOX360 + ACER ASPINEX + İPHONE4 Plan bu

• iPhone 4 kullanıyorum ben.Biraz daha ucuzlamasını bekle bence ;) . Notebook alıcammı orasını bilmemde alırsam ya Acer TimeLinex ya Samsung R580 yada ASUS n6XX modeli alıcam.
  • quote:

iPhone 4 kullanıyorum ben.Biraz daha ucuzlamasını bekle bence ;) . Notebook alıcammı orasını bilmemde alırsam ya Acer TimeLinex ya Samsung R580 yada ASUS n6XX modeli alıcam.

Gidipte samsung alma ACER gibi bir marka durken hele ki laptopta .. neyse iphonedan önce LED TV VAR :D
  • quote:

quote:

iPhone 4 kullanıyorum ben.Biraz daha ucuzlamasını bekle bence ;) . Notebook alıcammı orasını bilmemde alırsam ya Acer TimeLinex ya Samsung R580 yada ASUS n6XX modeli alıcam.

Gidipte samsung alma ACER gibi bir marka durken hele ki laptopta .. neyse iphonedan önce LED TV VAR :D

Ya zaten pc toplayacağım gibi gözüküyor.
  • quote:

Şu kredi kartı olayını aşar aşmaz ... alacağım ..

Alında inceleyin artık. Detaylı bir inceleme yok daha.

Bimeks'te kaktırdıkça kaktırıyor. Hepsiburada.com'da neredeyse 2000 lira olmuş. Bimeks'te 1697 lira şu anda.

Babama söylüyorum oralı bile değil. Yarın almak istediğinde 300 lira zarar edicez.

Bu mesajı yazdıktan sonra Bimeks'e girdim. 1602 liraya düşmüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 27 Ağustos 2010; 21:03:57 >
  • arkadaşlar yarın bu bilgisayarı ankamall bimeksten alacağım eğer kalmadıysa vatandan r580 js1 alacaz artık ürünü alırsam yarın ayrıntılı incelemesini koyarım foruma iyi akşamlar..herkese
  • bende nasip olursa haftaya almak istiyorum, yalniz bir arkadasda var hdmi ile lcd tv sine bagliyor hd ve mvk filmleri 40 ekranli lcd tv de seyretmek icin eger ,pirizden cekerse hdmi görüntüsü gidiyor yani tv de filme bakamiyor piriz e takarsa hdmi den filme bakiyor bu nasil oluyor anlamadik bilen arkadas var mi ? ayrica acer 5820 tg de cok ölü piksel var alan arkadaslar ölu piksellerden sikayetciler haberiniz olsun
  • ben de pazartesi istanbul'a gidiyorum. Orada gitmişken kapıda kredi kartı seçeneği ile alayım dedim. Hızlıal.com da 1731tl ye geliyor.
    Bu özelliklerde pili bu kadar uzun giden başka yok. İnşallah sorun yaşamam.
    http://www.hizlial.com/bilgisayar/tasinabilir-bilgisayarlar/acer-timeline-as5820tg-434g50-intel-core-i5-430m-2-26ghz-4gb-500gb-15-6-notebook-lx-ptn02-225_30.001.1177.0374.htm#tabs

• merhaba arkadaşlar dün ankamall bimekse gittim ürünü inceledim kasası fln epey bi ısınmıştı bende masabaşı gün boyu kullanacağım için vazgeçtim laptoptan dell 1564 aldım medimarkt tan 1600Tl ye alacak olanlara tavsiye ederim...
  • Forum ist. 1400 liralik gri kasa aspinex gordum i5 350gb hdd 15inc modeli alsam mi ki?
  • bunda usb 3.0 ve esata varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: safaz

bunda usb 3.0 ve esata varmı?

Maalesef.
  • buna denk asus var usb3 ve esata lı ama piyasada yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: safaz

buna denk asus var usb3 ve esata lı ama piyasada yok

O bilgisayarın harddiskinde problem var. Ses çıkarıyor ve çok ısınıyor.
  • Evt öyle diolar.. kafam çok karışık.. şu an acer mantıklı geliyo..
  • quote:

bunumu alsam .

http://www.bimeks.com.tr/urun/1002/111852/acer-as5741g-i5-430m-lx-td02-118-.aspx

sabah bende baktım bu daha hoşuma gitti. ilk fırsatta alıcam.
    http://www.bimeks.com.tr/urun/112363/acer-as4820tg-434g50-i5-430m-lx-pse02-244-.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fSinatra -- 31 Ağustos 2010; 20:51:05 >

• Ben kararımı değiştirdim arkadaşlar. Hala adam akıllı kullanan yok bu aleti.

HP Pavilion DV6-3030 modelini alıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.