Şimdi Ara

Acer Apire One AO0722 XP Driverları Acil Yardım lütfen...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bende Acer Aspire One AO0722 11,6" ekrana sahip 1 GHz AMD işlemcili ATI HD ekran kartına sahip bir netbook bilgisayar var.
    Kendi üzerinde gelen Windows 7 Home Edition işletim sisteminde bayağı yavaş çalıştığı için bir şekilde Windows XP Home Edition kurdum. Fakat driver noktasında acerın kendi sitesi sadece windows 7 ve 8 driver desteği sunmuş. Şu anda ekran kartı haricinde bir çok driverı bir şekilde kurdum. fakat ekran kartı driverları windows 7 uyumlu olduğundan tanıtamıyorum. Şu anda 1366x768 olması gereken çözünürlük 1024x768 olarak çalışıyor. Bu durum da çok can sıkıcı yayvan bir görüntü teşkil ediyor. Bana bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş var mı? Ne yapabilirim? Bu arada acer teknik servisi acerın W7 ve 8 olarak driver desteğinin olduğunu, başka türlü yardımcı olamayacaklarını söylüyorlar. Açıkçası yeniden windows 7 kurmak istemiyorum. Gerçi mevcut yedeği de sildim. geri dönüşümü mümkün mü onu da bilmiyorum. BU haftasonuna kadar bilgisayara driverı tanıtmam lazım. yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    şimdiden teşekkürler...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.