Şimdi Ara

Acer 5920 mi? yoksa Monster FL90 serisi mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dostum doğru söylemişsin. Zaten bugüne kadar Monster ı almamamın tek sebebi de içimi sinmiyor olması. Yoksa bilgisayarların donanımı ve focus bilgisayarın desteği küçümsenmeyecek kadar önemli. Bakalım bi yerlerde bulabilirsem sanırım Acer ı alcam.

quote:

Orjinalden alıntı: celikcantxxl

Arkadaşım tartışmayı bir yana bırakalım, fokus bilgisayar kesinlikle karalanacak bir kuruluş değil. gerçekten çok ilgililer. fakat şöylede bir gerçek var. fokusa gelen ilk santa rosalı laptoplardan aldım, 1 hafta kullandım ve iade ettim. sorun üreticideydi belki 1 hafta içinde 5 10 kere aramak zorunda kaldım teknik servisi sağolsunlar çok yardımcı oldular; ama içime sinmedi bende iade ettim.
    şimdi imzamdanda anlaşılacağı gibi acer 5920 kullanıyorum. bilgisayarı açtım kurulumunu yaptım. tıkır tıkır çalışıyor. oyun, internet, film... pil ömrü bile bence 5920 yi tercih etmeye yeter.
    ben bunları yazdım ama aklında monster varsa sen gene onu al. önemli olan içine sinmesi zaten
    acerın geçmişinin kötü olduğunu herkes biliyor, monsterda teknik servisle ilgili bir problem asla yaşamazsın
    ilk 15 gün içerisinde bilgisayarda fiziksel hasar yoksa iade yada değişim yapabiliyorsun, ayrıcada sonraki arızalardada sorn çözülmeyece gibiyseyenisini yada muadili bir ilgisayarı veriyorlar
    tercih senin, hayırlı olsun

• arkadaşlar bende iki bilgisayar arasında kaldım ama bunlar acer 5920 il pckerde bell mb85 bunlardan hagisini tavsiye edersiniz....

pckerde bell mb85

CPU Hızı: Santarosa Core 2 Duo T7300
    CPU Bus Hızı: 2.0 GHz
    CPU Ön Bellek: 800 MHz
    Ram Kapasitesi: 2x2MB
    RAM Tipi: 2048MB DDR2
    HD Kapasite: 160GB
    HD Dönüş Hızı: 5400 Rpm
    VGA Chipset Markası: 512 Mb (MAX.1023MB) NVDIA
    VGA Chipset modeli: GF 8600
    ekran Boyu (inch): 15,4"
    Monitör Tipi: DIAMOND VIEW WXGA
    Optik Sürücü: dvd±RW Double Layer
    Mobil Özellikler: Wireless
    İşletim sistemi: Win Vista Premium Tr

özellikleri bu şimdiden teşekkürler.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgisayarcı_st -- 12 Ağustos 2007; 13:22:54 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: bilgisayarcı_st

arkadaşlar bende iki bilgisayar arasında kaldım ama bunlar acer 5920 il pckerde bell mb85 bunlardan hagisini tavsiye edersiniz....

pckerde bell mb85

sanırım belirtmedikleri bi bilgi war ki o da ekran kartıyla ilgili
    packard bell 8600gs die biliorum oysa ki acer 8600gt. aralarında da daglar kadar fark war. bunu da goz onunde bulundurmanı tawsiye ederim. bence acer :)

• wireless ne? 3965 mi 4965 mi
    intel turbo memory var mı?
    pil kaç hücreli
    ekran özellikleri nasıl? tepki süresi v.s
    ekran kartı 8600gs mi gt mi? gerçi öyle dağlar kadar fark yok bence aralarında.
    genel olarak güzel bir bilgisayara benziyor. santa rosa olması büyük avantaj.

quote:

Orjinalden alıntı: bilgisayarcı_st

arkadaşlar bende iki bilgisayar arasında kaldım ama bunlar acer 5920 il pckerde bell mb85 bunlardan hagisini tavsiye edersiniz....

pckerde bell mb85

• hızırsah ; sen bin ferrarine , eşŞek sahipleriyle hiç uğraşma en iyisi , başka foruma doğru baz gaza ,bizi eşŞeklerimizle bırak .

arkadaşlar ; siz de moral bozmayın ! ne öyle dağlar kadar fark var falan ?? nvidianın sitesinde bütün verilen değerleri birbiriyle çarptım , sonra da birbiriyle oranladım ; gt 25% daha hızlı gs 'den . ()

bir de Argon kasanın herne kadar güzel gözükmediğini düşünse de benim tek renk ve tek parça gibi duran ( biraz da kutu gibi ) kasalar çok hoşuma gidiyor ( zevk meselesi) .tam bir alienware dizaynı . aslında Argon , kasanın arka kapağı için alienware tipi bir tasarım düşünebilirsin .

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.