Şimdi Ara

acer 5672 core duo T2300 sonunda (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
4.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

valla driver olayini netlige kavusturabilirsem hemen aticam formati aslinda

ben ram kullanimi cok yuksek oldugu icin valla herseyi goze alip
    everest ultimate edition u kurdum , orda arka planda calisan programlar cikiyo , hepsini kapattim , ram kullanimi suan 250mb civarinda onceden 400mb gibiydi ... suan performans cok iyi ..

dun ati yeni driver cikarmis catalyst 6.4 ancak yine bizim kartlara destegi yok , yukleyip deneyecem birazdan belki , kart 64bit gozukuyor halbuki 128bit

arka plandaki programlari kapattim , tek bir olumsuzlukla karsilastim , oda bu kaydirma tusu varya touchpad in orda , o calismiyor suan , baska hic sorun yok

bu arada counter source yukledim 1024*768 yuksek detay sanirim 40fps atiyor . arkada wireless msn media player acik

call of duty deniyecegim birde

• call of duty2 kurdum dun , en son patch ini yukledim dual core destegi olan ama calismadi malesef patch bnm vga dab dolayi error verdi , bnde bir daha kurdum

1024*768 grafik detaylari high shadow acik , 30-35 fps atiyor sanirsam , rahat oynaniyor , directx kac onu bilmiorm hic ellemedim onu goremedimde bir yerde ,

sisoftwarede

multi media ve aritmetik bench teslerinde cpu ile ilgili olan hemen hemen sonuclar x2 3800 ile ayni , super pi 1m yaptim oda 34sn
    tabi daha sonra ss li verecegim aperatif bunlar
  • most wanted yukledım bıraz once

1024*768

antı aliasıng 1/2
    texture fılterıng 1/2
    car detaıl hıgh
    car geometry detaıl hıgh
    world xxx detaıl 2/3
    shadow 1/2

25&30fps cıwarı oynanabılıyor

counter strıke source

1024*768 full detay 2x antıalıasıng 16x antısotropıc

30_40 fps cıwarı

calayst 6.4 kartı hiç tanımadı yuklerken hata yı bastı

omega denıyecem ınınce ama ondada atı tray tools varsa hata verır . overclock ıcın program bıle yok
  • ya arkadaşlar şu laptopun sınırlarını zorlayabileceğimiz oc programları yok mu bu anakarta işlemciye ve ekran kartına uygun ...................
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ömer Tuğrul

ya arkadaşlar şu laptopun sınırlarını zorlayabileceğimiz oc programları yok mu bu anakarta işlemciye ve ekran kartına uygun ...................

clockgen indir oc yapabiliyor...bizim bu 945 çipsetlerini tanıyor olabilir

http://www.cpuid.com/clockgen.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maybera -- 18 Nisan 2006; 22:27:25 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.