Şimdi Ara

Acer 17.3' VN7 Nitro Black Edition Oyuncu Bilgisayarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Acer 17.3" VN7 Nitro Black Edition Oyuncu Bilgisayarı
    Masaüstü bilgisayar olarak kullandığım Acer VN7-791G-57B model bilgisayarım satılıktır.
    Satın aldığımda ekstra 4GB ram takılmıştır.
    Kozmetik olarak 9.5/10 'dur. Kablosuz klavye mouse setim olduğundan kendi aydınlatmalı klavyesi ve toucpadi tertemiz durmaktadır. Bilgisayar haftada 3-5 saat anca çalışmaktadır. Oyun bilgisayarı olmasına rağmen oyun oynanmamıştır. İPS yansıtmayan ekrana sahiptir. Her açıdan görüntü ve renk bozulması olmadan görünmektedir. Tozlanmayı engelleyici özelliğe sahip çift fanlı soğutmaya sahip olup internet gezinmelerinde fanı devreye bile girmemektedir. Soğutması mükemmel bilgisayarlardan birisidir. 4 hoperlörlü Dolby Digital Plus ses sistemine sahiptir. Kutusu ve faturası durmaktadır. Alan arkadaş çok memnun kalacaktır.
    Dileyene Whatsapp üzerinden ürün fotolarını atabilirim . Yurt dışından yeni oyuncu bilgisayarı getirttiğim için satılıktır. Uzun süreli tertemiz bir bilgisayar kullanmak istiyorsanız tam size göre bir bilgisayardır.
    İstediğim fiyat 2500 TL 'dir

Acer VN7-791G-57B

Core i5 4210H 3.5 GHZ İşlemci
    8GB DDR3 1600 MHZ RAM
    1TB HDD
    GTX 860M 2GB Ekran kartı

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 2500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Isparta, Merkez Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Fiyat yazmak çok mu zor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

Fiyat yazmak çok mu zor
    Hocam fiyat yazılı ilanda. Neden göremediğinizi anlamadım lakin yazının içinede yazıyorum. Haber verdiğiniz için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CPU-Z ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1CB9793EF

CPU-Z ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz?
    Acer 17.3' VN7 Nitro Black Edition Oyuncu Bilgisayarı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.