Şimdi Ara

Acele eden Yasadı: Bedava Nforce 4 Sli Anakart Bedava (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalinden alıntı: khn
    Ve diğer arkadaşlar konuyu uzatmamak elde değil ama NFORCE bir daha saçma sapan bir şey yapana kadar aleyhinde hakaret etmeden konuşurum.Çünkü Hollandadan Gelen Sistemim altında yalan topic açarak giren insanları salak sınıfına sokmak doğru değildir.(Tabi yukarıda bir küfür yok ama Oradaki çocuk kelimesini Yaz okuluna gittiğinden kullanmışımdır.

• ABİ BEN GÜVENMİYOM AMA ALIŞVERİŞ YAPMAK İSTERİM NEDENİ DAHA UCUZ OLMASI BİRAZ SAKAT GİBİ GELİYOR ELİN HERİFLERİNE KREDİ KARTIMI VERMEK GÜVENMEK LAZIM İŞTE YADA HAVALE YAPACAN FALAN YANİ....
  • tamamen katılıyorum...
    quote:

Orijinalinden alıntı: khn

" O "KHN" dediğn Kişi Hala bir umut SS'ler,video görüntüleri bekliyor.

Madem bir.... yiyorsun özür dile.Unutmaki özür dilemekte erdemdir.Ama kusuruma bakma.Sen bir çocuksun ve öyle hareket ediyorsun.

Bu yüzden ÇOCUKLUĞUNA veriyorum.Ve bugüne bugün EVGA'dan Türkiyeden kaç kişi alışveriş yapmış.1000 mi 10.000 mi kaç? Bir söyle bakalım.

Sen ilk önce HOLLANDA'daki dayın'a bir fırça at istersen.Sende kabahat bulmak mümkün değil.

O dediğin haber türkiyede olsa idi amenna bunu neresi dostane bir davranış örneği anlamak mümkün değil.

Bak dh.editörlerine. 7800 gtden haber vermişler ne güzel.Çok süper ayrıntılı değil ama burada bir çok kişiyi ilgilendiriyor.

Gerçi sende böyle haber vermiştin XBOX 360'IN INGILTERE DE 300$(DOLAR ) olacağını ama ıngılterenin de dolara geçişi ile ilgili bir topic açmamışsın.

Adam akıllı özür dilesen bu kadar olmazdı.

SEN SONUÇ ile SAÇMALAMAYI KARIŞTIRMIŞSIN.Al bir evga'dan test et nasılmış neler yapmak gerekiyormuş. Ama nerde kuru kuru topic aç.

Ve diğer arkadaşlar konuyu uzatmamak elde değil ama NFORCE bir daha saçma sapan bir şey yapana kadar aleyhinde hakaret etmeden konuşurum.Çünkü Hollandadan Gelen Sistemim altında yalan topic açarak giren insanları salak sınıfına sokmak doğru değildir.(Tabi yukarıda bir küfür yok ama Oradaki çocuk kelimesini Yaz okuluna gittiğinden kullanmışımdır.

• quote:

Orijinalinden alıntı: MEN@MEN

Şekil pramit'in üsten görünüşüne benzemedim arkadaşlar
    quote:

Orijinalinden alıntı: fatih53

quote:

Orijinalinden alıntı: RoCk!nH@cK

quote:

Orijinalinden alıntı: desert01

buda Benden
    quote:

Orijinalinden alıntı: tuncayaltuntoprak

utanma yokki herkez dalga geçiyor o halla evga diyor.
    quote:

Orijinalinden alıntı: Adoniss

quote:

Orijinalinden alıntı: blizzardTR

quote:

Orijinalinden alıntı: Kevin_romeo

quote:

Orijinalinden alıntı: t3

nforce senın hollandadan gelen bi sistemin varmıydı yoksa ben yanlıs mı hatırlıyorum

Bi tane de benden

ayıp olmsın bide ben atayım

bu son

• Birde Quote içinde quote yapmayalım gerçekten okunamayacak şekilde oluyor sayfalar.Galibada yasak mı öyle bir şey? Hımmmm
  • quote:

Orijinalinden alıntı: t3

nforce senın hollandadan gelen bi sistemin varmıydı yoksa ben yanlıs mı hatırlıyorum

İYİ TESPİT

• KHN sen bana çocuk diyosun;
    Hem yanlış hem dogru çocuk değilim ama çok da büyük syılmam;
    ama sen çok büyük birisin galiba heee
  • Evet.Sen böyle devam et.Yaz okulunu da bitir alır büyüklerin sana 19000 euor'luk bir sistem.Hadi canım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khn -- 14 Ağustos 2005, 10:56:27 >
  • Tamam beyler tartışmayalım ya ne hali varsa görsün "khn" abi bırak bu adamı bende uğraşmıyorum biz efendiliğimizden ödün vermeyelim.Yüzü var sa yazsın,konuşsun.Uzatmaya değmez he he deyiver geçsin.
  • Tamam bu konuyu burada kapatıyorum.Ama unutma NFORCE arkadaşım. AÇTIĞIN TOPİC LERE "nforce senın hollandadan gelen bi sistemin varmıydı yoksa ben yanlıs mı hatırlıyorum " MESAJ YAZACAK ŞİMDİDEN 10 KİŞİ EDİNDİN.

Aç konu dışı bölümüne anlat niye yaptın neden yaptın ve sonrada Kocaman bir telafi Özürü olsun bitsin.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.