Şimdi Ara

Ace Fulls Trainlere Başladı (Link Eklendi) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
2.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Narkozy

quote:

Orijinalden alıntı: Fizzy Summoner

Ace Fulls Trainlere Başladı (Link Eklendi)

kontrol ettim oyunun yeri doğru, şuan oyun olmadığı için mi bu hatayı alıyorum yoksa bende mi sorun var?

hocam tırnak işareti var ya onları da kopyalayın ben öyle yaptım düzeldi.

ben onları kopyalamıyodum eyvallah düzeldi benimde

• yine maç atıyorlar şuanda buradan izleyebilirsiniz

"C:\Riot Games\League of Legends\RADS\solutions\lol_game_client_sln\releases\0.0.1.56\deploy\League of Legends.exe" "8394" "LoLLauncher.exe" "" "spectator 95.172.65.242:80 2GyZugEERS6sq2bQisUILsz+oec5PFti 167447617 TR1"
  • bugsplat veriyor vay şansıma :(
  • Yeni maça başlamışlar Kocaeliye gideyim canlı yayın yapıcam arkadaşlar
  • kha oynayan kimse çok beğenmedim şöyle 10 dk felan baktımda
  • lethi az önce fena epic flash'a denk geldi bot nehir çalıda

• rakip ya kötüydü ya da taktik göstermek istemediler :) tanıyan var mıydı rakibi ?

• Rakip çok iyi değildi

Şimdi yeniden oyun arıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bellatrix_Lestrange

Rakip çok iyi değildi

Şimdi yeniden oyun arıyorlar

buldular şampiyon seçimindeler :))
  • Yeni maçın linkini atarmısınız arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daeiya

quote:

Orijinalden alıntı: Playinq

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: M4K1F

Reosta nin Farma Bülbül öte ayrıca holy iyi hoş da dakika 33 de bot tamamlamamak nedir??

öle sivri sivri bilmiş bilmiş konuşmayın arkadaşım, yeni meta böyle. Yeni meta tabi çekiklerden geldiği için. Az dünya şampiyonasını izleyin, ayrıntılara dikkat edin anlarsınız botun ne zaman tamamlandığını da görürsünüz oradan. He belki sen daha iyi oyun analizine sahipsindir çekiklerden orası ayrı

Alayını izledim 32. Dk da bot bitiren adc gormedim

azcık fazla vaktim olsa, tek tek bakardım geçmiş yayına. Maç sonunda bile botsuz bitiren adcler var be o turnuvada yuh..

C-D grubunun tüm maçlarına baktım
    Kabum adc si dakika 26 da bot almış fakat bitirememiş
    Tabbz dakika 36 da tristana ile bitirmemiş.

Diğer tüm maçlarda bot bitmiş (fnc-omg maçı hariç o maçta da bitirip satmışlardı) ve en az birinde ayakkabıda damga vardı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Reosta nin Farma Bülbül öte ayrıca holy iyi hoş da dakika 33 de bot tamamlamamak nedir??

öle sivri sivri bilmiş bilmiş konuşmayın arkadaşım, yeni meta böyle. Yeni meta tabi çekiklerden geldiği için. Az dünya şampiyonasını izleyin, ayrıntılara dikkat edin anlarsınız botun ne zaman tamamlandığını da görürsünüz oradan. He belki sen daha iyi oyun analizine sahipsindir çekiklerden orası ayrı

azcık fazla vaktim olsa, tek tek bakardım geçmiş yayına. Maç sonunda bile botsuz bitiren adcler var be o turnuvada yuh..

Diğer tüm maçlarda bot bitmiş (fnc-omg maçı hariç o maçta da bitirip satmışlardı) ve en az birinde ayakkabıda damga vardı.

Maçlara bakarken kaçında yanında zilean vardı onada bakmak lazım. Birde holy düz mantık vuran itemleri önce bitiriyor kalan parası olursa veya çok goldla dönemezse bota gidiyor ve bunu adclerin %90ı yapar.

• quote:

Orijinalden alıntı: an4cond4

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Maçlara bakarken kaçında yanında zilean vardı onada bakmak lazım. Birde holy düz mantık vuran itemleri önce bitiriyor kalan parası olursa veya çok goldla dönemezse bota gidiyor ve bunu adclerin %90ı yapar.

Bir pick ile bot seçimi en fazla 7-8 dk kayar oyun sonuna kadar değil. Kaldı ki dk 37 de çoğu adc damgalı ayakkabıya sahip mobilite eksikliğinden dolayı misal kogmaw a direk yeşil damgalıyı almışkar kimi homeguard kii kırmızı damgalıyı. 12 oyunda 24 adc den sadece 2 si

• quote:

Bir pick ile bot seçimi en fazla 7-8 dk kayar oyun sonuna kadar değil. Kaldı ki dk 37 de çoğu adc damgalı ayakkabıya sahip mobilite eksikliğinden dolayı misal kogmaw a direk yeşil damgalıyı almışkar kimi homeguard kii kırmızı damgalıyı. 12 oyunda 24 adc den sadece 2 si

Açıkcası ben bahsedilen maçı izlemedim ama bir adc baseye döndüğünde statik bitiriyorsa onu alır botu bitiriyim onun parçasını alıyım demez. Aynı sekilde lw bitiyorsa yine onu bitirir botu alıyım lwnin 2 parçasını alıyımda demez. Kaldıki reosta zileanı support zilean gibi oynuyor anılın yanından ayrılmıyor ms ihtiyacını karşılıyor zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiluetAntares

Asakura Yoh kim? tanıyan var mı?

auspexa
  • quote:

quote:

Açıkcası ben bahsedilen maçı izlemedim ama bir adc baseye döndüğünde statik bitiriyorsa onu alır botu bitiriyim onun parçasını alıyım demez. Aynı sekilde lw bitiyorsa yine onu bitirir botu alıyım lwnin 2 parçasını alıyımda demez. Kaldıki reosta zileanı support zilean gibi oynuyor anılın yanından ayrılmıyor ms ihtiyacını karşılıyor zaten.

Statik bitmiyorsa ve 450 goldu varsa as itemi alır. Sonra 800 küsur goldla dönerse gider statik alır üstüne ayakkabı tamamlar. İe den sonra misal direk yine statik gitmez. Az buz adc oyunum yok ve atak hızı lazım olduğu zaman eksikliğini hissediyosun. as eksikliğini hisederken gidip de yok ben last whisper ı bi bitireyim demez dememeli. Misal bottaki farmı tek almaya başlıyosun bi zaman sonra midde işler kızıştı sen oraya gidene kadar 5 fight ypaarlar. Yeni metada adc solo exp almak istiyor doğal olarak. Solo farm almanın en büyük sıkıntısı fightlara katılamamk oluyor. Bot almazsan da as itemi last whisper ya da life steal gidersen o fight a giremezsin doğal olarak farmdan+ exp den mahrum olursun en önemlisi takımın da senden mahrum olur.

• quote:

quote:

quote:

Statik bitmiyorsa ve 450 goldu varsa as itemi alır. Sonra 800 küsur goldla dönerse gider statik alır üstüne ayakkabı tamamlar. İe den sonra misal direk yine statik gitmez. Az buz adc oyunum yok ve atak hızı lazım olduğu zaman eksikliğini hissediyosun. as eksikliğini hisederken gidip de yok ben last whisper ı bi bitireyim demez dememeli. Misal bottaki farmı tek almaya başlıyosun bi zaman sonra midde işler kızıştı sen oraya gidene kadar 5 fight ypaarlar. Yeni metada adc solo exp almak istiyor doğal olarak. Solo farm almanın en büyük sıkıntısı fightlara katılamamk oluyor. Bot almazsan da as itemi last whisper ya da life steal gidersen o fight a giremezsin doğal olarak farmdan+ exp den mahrum olursun en önemlisi takımın da senden mahrum olur.

Söylediğimle dediğinizin pek alakası yok ama yine söyleyim. Holy oynarken genelde yaptığı şey tam item parasını tamamlayıp öyle baseye dönmek oluyor. Yani statik için 1400 gold ihtiyacı varsa 1400 goldu tamamlayıp dönmeye çalışıyor ölürse vs bota gidiyor tabiki ama oyunda muhtemelen hep döndüğünde tam item parası vardı oyüzden bot tamamlamadı. Kaldıki yanında zilean var ve reosta zileanı support gibi oynuyor yani holynin yanından ayrılmıyor ms ihtiyacı kalmıyorki adamın.

• an4cond4 kullanıcısına yanıt
    Birçok defa yarım ayakkabı ile bitmiş maclarını gördüm. Benim icin mantiksiz özellikle takım maçlarında.

• quote:

Birçok defa yarım ayakkabı ile bitmiş maclarını gördüm. Benim icin mantiksiz özellikle takım maçlarında.

Doğrudur bende çok gördüm,hatta stream yaparken bot gereksiz bile diyordu sevmiyor almayı. Tabi bunda oynadığı tarzın ve herolarında çok etkisi var.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.