Şimdi Ara

Access pointe Bağlıyken Durdur yere İnternet Gitmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
92
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sorunum şu şekilde çözümüne ulaşamadımmm. Dükkanim ve Evim aynı Apartman da olunca dükkanda ki İntenetti Evdede Kullanmak için zyxel nbg6515 Modelini satın aldım ilk başlarda sıkıntı yoktu kullanıyordum sıkıntısız bagkantiyi da şu şekilde yaptım dükkandan eve kablo çektim çektiğim kabloyu LAN GİRİŞİNE zyxel modeme taktım zyxel modemden pc kablo taktım Yine Lan üzerinden ip düzgün lakin durduk yere İnternet gidiyor ama dükkandan gelen kabloyu pc takınca internet var Zyxel modeme takınca internet gelmiyor yardımlarınızı bekliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• kabloyu nasıl çektiğine göre değişir dış ortamdan geçirdiysen kabloda kırıklar olabilir haraket ettikçe bir çalışır bir çalışmaz...
  • detanaoq kullanıcısına yanıt
    Evet dış ortamdan çektim dükkandan 3.kata camdan cama 😂 lakin bu sorun teşkil edermi ki sonuçta ezilme yok bir şey yok 🤔

• axiuşak53 kullanıcısına yanıt
    güneş ışığı ve rüzgar kurutur çatlaklardan yağmur suyu işler... şehirde eskisi gibi temiz yağmurda yağmaz sabah erken saatlerde çiğ düşer o bile bina içi kabloyu zedeliyor... spiralli güneşe dayanıklı tesisat borusu al onun içinden çek daha sağlam olur aradaki katlardan kesecek olanada engelleme olur...
    Hocam tamam dediğinizi anladim lalim dükkandan 4.kata spiralli boru 🤔 döşemek nasıl olacak

kat arasına 1 adet her katta sabitlemen yeter... dış cephe izolasyon yapıldı mı?
    Yapıldı Malesef

o zaman her katta pencere yanına 1 kroşe çak 4 adet kroşe tutar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.