Şimdi Ara

Acaba Altyapım En Yüksek Ne Verebilir Hangi Operatör Kullanmalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Acaba Altyapım En Yüksek Ne Verebilir Hangi Operatör Kullanmalıyım? Acaba Altyapım En Yüksek Ne Verebilir Hangi Operatör Kullanmalıyım? Acaba Altyapım En Yüksek Ne Verebilir Hangi Operatör Kullanmalıyım? Acaba Altyapım En Yüksek Ne Verebilir Hangi Operatör Kullanmalıyım? Acaba Altyapım En Yüksek Ne Verebilir Hangi Operatör Kullanmalıyım?

Yukarıda farklı sitelerden altyapı sorgulana sonuçlarım bulunmakta yardımcı olırsanız çok sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• türknet verebilir. benimde aynı şekil 82 mbps yazıyodu sorguladığımda şuan 100 mbps kullanıyorum kotasız tahahütsüz 85 tl
  • alpaslan2759 A kullanıcısına yanıt
    Upload kaç

• TurkTelekom altyapısında limitler telekom tarafından belirlenir. Dolayısıyla haziran itibariyle alacağınız max. upload 4Mbps olacaktır.

Bunun haricinde modeminiz aldığınız pakete uygun hızda buluşursa rahat kullanım sağlarsınız. İss fark etmez. Önemli olan altyapının durumudur.

İss lerde tek fark ping ve prime time da sağladığı hız olur. Ha bir de destek ekibi kalitesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NT2L -- 21 Mayıs 2020; 22:33:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkayozatar46@hotmail.cok

Upload kaç
    üstteki arkadaşında dediği gibi şimdilik 8 ama haziranda geri alacaklar yani 4 mbps olacak
  • alpaslan2759 A kullanıcısına yanıt
    Mesela şuan türk telekomdayım 16 ya 1 yani 16 çok olmuyor 15 14 fln hele 2 kişi olunca imkansız 1 dede aynısı geçerli. Şöyle birşey duydum eğer 16 yı altyapı iyi karşılamıyorsa VDSL de düzgün çalışmaz fln.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkayozatar46@hotmail.cok

Mesela şuan türk telekomdayım 16 ya 1 yani 16 çok olmuyor 15 14 fln hele 2 kişi olunca imkansız 1 dede aynısı geçerli. Şöyle birşey duydum eğer 16 yı altyapı iyi karşılamıyorsa VDSL de düzgün çalışmaz fln.
    alakası yo0k ben adsldeyekn 8 den yukarı alamıyodum santral mesafesinden dolayı şimdi mesafem kısaldı 70 m ye kadar düştü 96 mbps ile dosya indiriyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.