Şimdi Ara

AC: Revelations'un GamesCom 2011 Videosu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
4.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zaten eylülü bile beklemek zor geliyor bide yine 4-5 ay ertelerlerse pc icin , yeminlen korsan yollaradan alacam oyunu.
  • PC üvey evlat sanki oyunculuk konsollarda doğdu
    İlk konsollar çıktığında PC geri plana atıldı bu böyle senelerce devam etti şimdi konsollar kemiğe dayandı hem grafik olarak hemde donanımsal olarak son dönemdeler
    Artık BF3 gibi PC'ye daha önem verilerek yapılan , pc exclusive oyunlar zamanıdır diye düşünüyorum
    PC'nin zamanında olduğu yere , biraz onurunu geri kazanma vakti geldi artık ubiş anla !!
  • 2.00 da çıkan o yer neresi acaba
  • video süppperrrrrrrrrrrrrr

arkadaşlar pcye geç geliyo diye üzülüyosunuz ama tamam kötü bi durum ama biraz geç çıktığında içinde ek paketleri olan daha kusursuz bi oyun geliyo ki bence beklemeye değer
  • Yine müthiş bir devam oyunu geliyor..
  • Yeni Kıyafet Harika, ve bence Serinin En güzel oyunu olacak.
  • stun

Dostum durumum çok iyi değil malesef oyunun tüm serilerini oynadım orta seviyede ingilizcem'de var demek istediğim türkçe alt yazılı çıkarsa kendimi çok sıkarak almaya çalışacam çıkmasada malesef malum yollara oyniyacağim benim için multiplayer pek önemli değil tiglon türkçe alt yazı çok büyük ihtimal ile olacak diyor inşallahda öyle olur.
  • konsol versiyonlarının çıkması sadece o versiyonlarda ekstra içerikler var demesi ile alaklı pc'ye ertelendi diye birşey kesin değil ama eminimki ertelenir
  • stun

sony senın paranı düşünüyor.
    ülkemizde ps3 değilde xbox fazla satsaydı ve xbox adına etkınlikler olsaydı bu sefer xbox tarafı böyle olucaktı.bizim sony'cilerin zorlamasını da unutmamak lazım.
    yoksa seni düşünen yok.
  • beyenmedim hala mekanları değiştirerek aynı oyunu sunuyolar yaptığımız şey ilk 3 oyunda aynıydı şimdide aynı olucak neden beğenildiğini anlamıyorum dandik combat sistemi hiç değişmemiş ilk oyunla aynı hareket animasyonları grafikler aynı.....
  • Ubisoft aynı videoyu düzenleyip tekrar yayınlamış pc içinde var sonunda hadi hayırlısı :D

http://www.youtube.com/watch?v=6kmulGwfHrc
  • perfect
  • isterlerse 3 sene pc'ye ertelesinler yine beklerim ve orijinalini alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

beyenmedim hala mekanları değiştirerek aynı oyunu sunuyolar yaptığımız şey ilk 3 oyunda aynıydı şimdide aynı olucak neden beğenildiğini anlamıyorum dandik combat sistemi hiç değişmemiş ilk oyunla aynı hareket animasyonları grafikler aynı.....

çünkü çok harika bir senaryosu var. 3 oyunda aynı demek nasıl bi mantıktır anlamadım. adamlar yeni oyun mu dedi sana yoksa 2. oyunun senaryosunu tamamlayıcı oyun mu ? Assassin's creed 3 çıkar he dersin aynı şey anlarım ama bunlar devam oyunu. Ayrıca combat sistemine senin gibi oyuna çamur atmak isteyenler dışında takan yok.

Harika bir senaryo, dönemin müthiş atmosferi ve hayalimdeki karakterler. Oyuna aşık olmak için yeterli bi sebep. eksik yanlarını görmezden gelmek hiçte zor değil.
  • Altair Ibn La-ahad.Çok özletti kendini be...
  • arkadaşlar en son çıkan kısım online özellikler yani xboz live psn ile ilgili o yüzden pc yok korkmayın
  • Efsane ötesi değil. Gerek oynanış gerek konu ve atmosfer olarak neredeyse bu nesilin en iyi serisi
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.