Şimdi Ara

AC: Revelations'dan İzlemeye Doyamayacağınız Video (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
15.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gelmiş geçmiş en iyi hikayelerden biri. Böyle bir film yapsınlar 1 ya da 1.5 saatlik ya da daha uzun bence hasılat rekoru kırar.
  • Muhteşem Ve Ötesi Biran Önce Gel ASSASSİN'S
  • Bunu Oyun diye bilmeyen birine izletin, Bu filmin cıkıs tarihi ne zmana demezse ben de bise bilmiyom :))
  • Sarkıyı arayanlara.Woodkid-Iron
  • şuan süper diyoruz ama oyuniçi böyle olmayacak
  • Oyunun içerisindeki sinematiklerde böyle gerçekci olsa çok süper olur.
  • Mukemmel !
  • oo suna bak ozellıkle tarihi yerlerin modellmeleri
    ve ayrıca cüneyt arkın'a rakip çıktı orduyla savasan!!!!!
  • müzk de videoya tam uynuş
  • Altair cok karizma kardeşim ya Ezio'da izinden gidiyo...
  • Abi bu nasıl bir oyundur!!!! Ubisoft ne yaptım ben sana ki beni kasıma kadar bekletiyorsun abi bu videoyu izledikten sonra şafak sayar gibi kasımı beklerim ben :D
  • Müziksiz versiyonunu da yayınlasınlar ya. Savaş sahnesi sarsın biraz :D 6 kez izledim
  • ezionun yaşlanmış hali çok tarz olmuş hasta oldum ya
  • ezio çok kasvetli beeeee bu adam muhteşem bizim polat gibi ama çok ta türke benzemeye başlamış yaşlandıkça yakışıklı olmuş ama o kel adamı 1. oyunda altair öldürmüştü onun hem kurtulsa bile bunca yıl yaşaması imkansız acaba onun sırrı ne bu oyun sırların oyunu ama sırlar çözülmek içindir .............ezio çözecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Admin

ezio çok kasvetli beeeee bu adam muhteşem bizim polat gibi ama çok ta türke benzemeye başlamış yaşlandıkça yakışıklı olmuş ama o kel adamı 1. oyunda altair öldürmüştü onun hem kurtulsa bile bunca yıl yaşaması imkansız acaba onun sırrı ne bu oyun sırların oyunu ama sırlar çözülmek içindir .............ezio çözecek

başka bi kel adamdır belki hmmm (:D
  • Trailer'daki parça çok güzel.Bu arada lyrics için venomtrk'ye teşekkür ediyorum.Daha internette bile yok parçanın lyricsleri.
  • Onlarca kez baktım videoya hala da doyamadım yahu.Mükemmel olmuş

En çok sevindiğim noktalardan biri ezionun şu pelerinden kurtulması oldu.Sevemedim bir türlü o pelerini fazlalık gibi duruodu..Pelerinsiz daha karizma.
  • galiba en çok mass effect 2 nin çıkış videosunu bu kadar sevmiştim
  • *

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeRun -- 8 Mart 2016; 23:55:21 >
  • Grafik , Oynanabilirlik , Ses Herşey Harikulade AC tarihindeki en mükkemmel olan oyunu oynayacağıza benziyor.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.