Şimdi Ara

Abyss 7x'te Oynayan varmi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Biliyorsun 3x ve official tarzı oyun sisteminde oynamak herkesin harcı değil. Sağlam kasabilecek, oyunu beceremeyecek çoluk çocuk olmayınca böyle oluyor server. Şu sıralar 30 civarıyız, ne yaparsın adam gibi oyuncu sayısı bu kadar. Ama iyiki başka demo serverlar varda oyun zevkimiz bozulmuyor abi kas beni, abi para versene diyen çocuklarla ;)
  •  Abyss 7x'te Oynayan varmi?

:) akşam toplamda 8000'den fazla insan online idi :) ve su an en iyi java server olan infinity serverinda bile oyuncu sınırı 600 :))) Ve burasının 3x serveri baya bi rağbet görüyor :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tsuntsunemori -- 28 Aralık 2006; 16:52:05 >
  • Hmm Abyss'te oynarken...

• acaba 4.99$ versem de bot kullanma hakkı mı elde etsem?
    • veya 90 gün girmediğim hesabımın silinmemesi için her ay devamlı 4.99$ mı ödesem, kaldı ki bunun demo bir server olduğunu ve son sürümü oynamak ve para ödemek için orjinalde oynamamı tavsiye de ediyorlardı halbuki...
    • yok yok, en iyisi böyle profesyonel bir serverda oynayıp param da olduğu için 1., 2. ve 3. sınıf değiştirme görevlerini GMlere söyleyeyim de yapmış kabul etsinler, topu topu 4.95$+19.8$+29.7$ zaten
    • tabii silahları satın almak için adena almayı da unutmamak lazım, ee 1KK adena sadece 4.9$ malum hemen alayım 200KKa da +16 silahlar parlasın elimde, değil mi

Ya madem para vericem, neden gelipte eski sürümleri kullanan ve bağış adı altında rant elde eden bir serverda oynuyorum ki? Ya da ben para vermeyeceksem neden başkaları o parayı verip benim binbir zahmetle edindiklerimi bir anda alsınlar ki...

• Slm herkese ben 3x'te oynuyorum 70 lvl spellhpwlerim var.
  • Oha vallahi Bravo
  • teşekkurler
  • Evet arkadaşlar Abyss 7x e yeni başlayanlar bazi arkadaşlarimiz.

Abyss 7x
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.