Şimdi Ara

Abuzittin 3 Part 3 Çıktı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
2.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: smd

Vay be Abu macerası da burda bitti demek

Ama oyun dehşetti tabiki

Abu macerası bitmemiş galiba 4. oyun hapisten kaçmayla ilgili olacakmış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: OraLeTH_

quote:

Vay be Abu macerası da burda bitti demek

Ama oyun dehşetti tabiki

Abu macerası bitmemiş galiba 4. oyun hapisten kaçmayla ilgili olacakmış.

O zaman daha iyi desene

• pff daha 2. bölümde takıldım çekmeceden tornavida kılıklı şeyi aldım en son şimdi ne etcem elimde bir tek tornavida kılıklı şey var

edit:bıldım

edit2:
    bu seferde bölüm 3 de takıldım hemde hiç bişey yapamadım her şey yerinde duruor

edit3:
    bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dead Or Alive -- 18 Ekim 2008; 21:55:09 >
  • 3.bölümde babanun cebine tıkla
    Yorumlar için çok teşşeükrler :D
  • Hemen indiriyorum.Tüm abu serisini oynadım.Bunuda oynayalım hemen
  • indiriom uleeenn oynuyalım bakalım syodej bu güzel oyunu bize oynattığın saol önceki oyunlarda gayet güzel ve eğlenceliydi.
  • elime tornavida gibi bişi geçti naapmam gerekiyo şimdi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: red_alert22

elime tornavida gibi bişi geçti naapmam gerekiyo şimdi?

İlk önce evdeki kapıyı açın sonra taramalıyla çekmecenin birini kıracak. Dşarı için kapının hemen önünde kırık tahta var tornavida gibi şeyle onu alın sonra çekmecenin kırılan kapağını açın. Sonra dışarı çıkın çekmeceden aldığınız zımbırtıyla dikiz aynasını kopartın. Eve girin dikizi kapının önüne koyun sonra kapıyı açın kendisi içeri girecek :)

Soru varsa alabilirim :)
  • oyun bitti harika bir oyun güzelde hazırlanmış oyunun sonundaki müzikde güzel saol syodej harika bir oyun
  • quote:

quote:

İlk önce evdeki kapıyı açın sonra taramalıyla çekmecenin birini kıracak. Dşarı için kapının hemen önünde kırık tahta var tornavida gibi şeyle onu alın sonra çekmecenin kırılan kapağını açın. Sonra dışarı çıkın çekmeceden aldığınız zımbırtıyla dikiz aynasını kopartın. Eve girin dikizi kapının önüne koyun sonra kapıyı açın kendisi içeri girecek :)

şimdi final bölümdedyim hep görünüyorum naapmam gerekiyo;?

• oyun mu simdi bu :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: anatolian warrior

oyun mu simdi bu :D

Evet oyun.

Siz dışarıda taso oynarken biz böyle oyunlar oynuyoduk şimdi yallah knight bölümüne...
  • zaten böyle biri araya girmese şaşardım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Syodej

zaten böyle biri araya girmese şaşardım

Hocam sen takma bunları devamını bekliyoruz oyunlarının...
  • quote:

quote:

quote:

Evet kutuların arkasında saklanırken görüyo napacam

• quote:

Orjinalden alıntı: aksoy93

quote:

quote:

quote:

Evet kutuların arkasında saklanırken görüyo napacam

Adamı çağıracak. Adam gelicek sonra gidecek. Oraya kadar bekleyin öyle geçiceksiniz acele etmeyin ;)

• abi bölüm şifrelerini verirmisiniz
  • Abu süper.Umarım dediğim şeyleri bu oyunda bulabilirim.Yapana çok teşekkür ediyorum.Bunca profesyonel oyun arasında birçoğundan daha hırsla oynadığım abu
  • quote:

Adamı çağıracak. Adam gelicek sonra gidecek. Oraya kadar bekleyin öyle geçiceksiniz acele etmeyin ;)

Sağ tarafa bakarken teneke çöpün yanına gidiyom.Sandaleyeyi silerken diğer kutuya gidiyom.En son konuşurlerken abu kendi kendine koşuyo.Ondada hep yakalanıyom
  • dÜN 4. bölüme geldim sonra kapattım. 4.bölümün isminide bilmiyorum. Şifre istiyo benden kaldığım yerden devam etmem için. Nasıl bulacaz bu şifreyi
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.