Şimdi Ara

Ablam için dua edin arkadaşlar, lütfen. (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
457
Cevap
8
Favori
12.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
138 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Allah şifa versin hepinizin yardımcısı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah şifa versin, bütün zorda kalmışlara yardım etsin kardeşim
  • Allah acil şifalar versin.
  • allah acil şifalar versin kardeşim
  • Dostum dua edeceğim emin ol. Allah yardımcınız olsun, tekrar geçmiş olsun. Sabredin lütfen zor ama sabredin..
  • Allah acil sifalar versin

• Allah acil şifalar versin hocam. Allah sabır versin.

• Hocam Allah acil şifalar versin inşallah iyileşir ablan

• Hocam Allah acil şifalar versin inşallah iyileşir ablan

• Hüsnü008 H kullanıcısına yanıt
    senin gibiler olmasa cehennem boş kalacaktı geldin iyi oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: srtsrt02

muhtemelen csb. millet böyle şeyleri yazmaya bayılır olmuş.

Konuyu açan arkadaşın yakın bir arkadaşıyım.Daha dün anlattı, foruma döküldüm, sağolsunlar çok ilgililer hakikaten falan dedi.Olum hiç csb diyen çıkmadı mı dedim, çıkmadı dedi.Teşekkürler, csb değil.Şimdi bi dua edersen eğer?
  • Allah acil şifalar versin kardeşim. Size ve ailenize de sabırlar diliyorum.
  • Allah yardımcınız olsun. Benzerini yaşadım, içinde bulunduğunuz durum zor iyi bilirim.
    Tedaviyi alternatif tıp ile desteklemeye çalışın faydalı besinleri öğrenin, mümkün olduğunca çok balık yedirin örn. faydasını mutlaka görürsünüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: webislander

senin gibiler olmasa cehennem boş kalacaktı geldin iyi oldu

dur bir artı basayım hocam
    bastım hll qnq

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hüsnü008 -- 9 Ağustos 2014; 20:39:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanzas

Bunu bekliyordum, imzama bak. Bırak 10000 kisiyi 7 milyar kisi musluman olup dua etse bile tıp doktorları müdahale etmezse ablan iyileşemez. Üzücü bir haber ama gecmis olsun desek ne olur geçmedikten sonra . Umarım tip doktorları basarili olur ve ablan iyileşir :) .

zaten sıkıntı burada,bırak 7 milyarı 17 milyar tıp doktoru gelse Allah ölümü yazmışsa iyileştiremez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webislander -- 9 Ağustos 2014; 20:48:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: webislander

quote:

Orijinalden alıntı: hanzas

Bunu bekliyordum, imzama bak. Bırak 10000 kisiyi 7 milyar kisi musluman olup dua etse bile tıp doktorları müdahale etmezse ablan iyileşemez. Üzücü bir haber ama gecmis olsun desek ne olur geçmedikten sonra . Umarım tip doktorları basarili olur ve ablan iyileşir :) .

zaten sıkıntı burada,bırak 7 milyarı 17 milyar tıp doktoru gelse Allah ölümü yazmışsa iyileştiremez.

Yanlış, islamdaki Allah'ın olma ihtimali tip
    Doktorlarının tedavi etme
    Ihtimalinden daha az oldugu icin sorun yok ;) Allah'a dua
    Etsin o zaman tip doktorlarına gerek yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar foruma gelip yazılanları okudum...ABUK SUBUK YORUM ATANLAR....İçinde beni kasteden varsa Yazdıklarımın tamamı doğru bilgi....Gidip çevrenizde istediğniz kanser uzmanına sorun....Konu açılmış , bildiklerimi döktüm....Belki bir kaç hastaya faydamız olur... NOT......Bal yemeyin demedim...Normal insana en güzel gıda olan bal...Şeker, tatlı, baklava, v.s. ..Kanser hücrelerini besliyor...Daha hızlı daha çok bölünüp çoğalmalarını sağlıyor... Bir cümle daha.......Kanserin gelişimini izlemek için tetkik yapılan hastalara verilen ilaç SIVI ŞEKER.. Vücuda verilince doğruca kanserli bölgelere koşuyor... Ek.... Ben rahmetli babamı 2001 yılında mesane kanserinden kaybettim..Bu yazdıklarım sallama , kulaktan dolma bilgi değil....Ateş düştüğü yeri yakıyor....KİMYASAL KATKI MADDESİ OLAN HER TÜRLÜ YİYECEKTEN UZAK DURUNUZ.....Saygılarımla..

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.