Şimdi Ara

ABD'nin kara liste kararına Xiaomi Türkiye'den resmi açıklama (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
1
Favori
17.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
79 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Recaizade-i Nabizade kullanıcısına yanıt

corona virüsünün kaynağı avrupa... muhtemelen Hollanda'dan çıktığı kesin...

• aricie kullanıcısına yanıt

ram şişmesi ne anca dandiphone ve dandipadde olur o... ucuz parça kullanan apple çöplerinde olur...

• Bu telefonlari Cinlilerin kendisi bile kullanmiyor. IT alaninda calisiyorum ve bircok Cinli arkadasim var. Birkac defa muhabbeti gecti. Delimiyiz biz kullanalim diye bir tepkiyle karsilastim. Cin hukumetinin yuzyillardan gelen insanlari takip etme, fisleme gelenegi varmis. Buyuk firmalari da bu yonde yontuyorlarmis. Yani var olmak istiyorsan seve seve bilgi paylasacaksin zorlamasi varmis. Guvenleri sifir yani bu markalara. Paranoya da olabilir tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChiefOfficer

Bu firma Türkiye’de resmî olarak var mı? Evet. Buradan para kazanan, tedarik sağlayan, kısacası bu firma ile iş yapan var mı? Evet. Bu firmanın Türkiye’de yatırımcısı var mı? Evet var. Niçin bu kadar sığ bakıyorsunuz olaylara anlayamıyorum. Sanki Xiaomi Türkiye ofisi bir kişiden oluşan temsilcilik, hiçbir faaliyeti yok da gerek yokmuş gibi.. Bir de artı almış çok yazık.

koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derler.

koyunun olmadığı yer: dh forum (yersen) :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Urthas

Bu telefonlari Cinlilerin kendisi bile kullanmiyor. IT alaninda calisiyorum ve bircok Cinli arkadasim var. Birkac defa muhabbeti gecti. Delimiyiz biz kullanalim diye bir tepkiyle karsilastim. Cin hukumetinin yuzyillardan gelen insanlari takip etme, fisleme gelenegi varmis. Buyuk firmalari da bu yonde yontuyorlarmis. Yani var olmak istiyorsan seve seve bilgi paylasacaksin zorlamasi varmis. Guvenleri sifir yani bu markalara. Paranoya da olabilir tabi.

ajan telefon diye yazdik zaten turkiyedeki kullanici kitlesi de maasi geliri olmayan 10 20 yas veletler youtube yorumlarinda avatarinda kek canavari var adamlarin ahahaha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 16 Ocak 2021; 17:46:54 >
  • Valla bana da çok saçma bir açıklama gibi geldi.
    Xiaomi Türkiye Amerikaya cevap veriyorsa Amerika sallamaz.

Xiaomi Türkiye bizimkilere böyle bir şey yok diyorsa , Ana şirket altına imza atıp atmadığı önemli. Bu açıklama birebir onlardan geliyorsa tamam ama bunu Türkiye ofisi kendileri yazdıysa sıkıntılı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: babapars

Bırak da Xiaomi genel merkezi açıklama yapsın Xiaomi Türkiye sen neden açıklama yapma gereği duydun
    ABD'nin kara liste kararına Xiaomi Türkiye'den resmi açıklama
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Fuego

çin markalarının küresel olarak satışının yasaklanması lazım!

Çin çok fazla şey üretiyor hepsini yasaklamanın imkanı yok

• crazywinner3 kullanıcısına yanıt

çin, Amerika Avrupa'nın teknolojilerini çalarak bu noktaya geldi, kendi öz emekleri ve argeleri hiç olmadı. Bizim bile ara sanayi mamullerinde bile daha geliştirici ve üretken olduğumuzu biliyorum, ama ilerisi olamadı sakat kafalı idareciler yüzünden.

bloomberg'de izlemiştim, adamın teki çin'in elinde trilyonlarca dolar para var demişti, Amerikan doları. Eğer amerika kafayı bozar da çin'i batırmak isterse çok kolay iki mali hamleyle komple çin'i iflas ettirebilir, ekonomiyi saatler içinde komple yokedebilir demişti. 5-6 sene olmuştur. Çin koca bir balondur. Küresel çapta 10 şirketin bile aynı anda çin operasyonlarını durdurması bile yarı yarıya bitirir. istediği kadar kuvvetli ve zengin olsun. Bir ülkede insanın değeri ve adalet yoksa orası dikiş tutmaz. Bakın o hantal amerika'ya; bir yargıç, hatta bir gazeteci bile trump için neler yapabiliyor?

• uygur soykırımcısı çinlileri koruyan kollayan türkler olduk bakalım daha neler göreceğiz

• Jeopol kullanıcısına yanıt

İyi de zaten Google, Twitter, Facebook gibi ABD'nin en büyük şirketleri yasak. Trump az bile yapıyor.

• Çok güldüm ya xiaomi Türkiye kim ben anlamadım.Geçen sene el süpürgesi aldım dyson tarzı evofone'a yazıyorum.Onlar diyorki bizden almadığınız için garanti geçerli e dedim Xiaomi Türkiye garantili siz aldığınız yere söyleyin sonra cepport soruyorum tabikide biz Xiaomi Türkiye biziz bunlar ayrı bir cumhuriyet :) bir tane daha varmış onu unuttum.He bide mi9t şu yazıyı iphone samsung yda huawei de yazsam çok daha kısa sürede yazardım bide Xiaomi asla

• Garip şekilde olaydan mutlu olan var. Enteresan adamlarsınız gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: kırılanhayaller

Garip şekilde olaydan mutlu olan var. Enteresan adamlarsınız gerçekten.

garip değil cin bu cöpleri satarak para kazanıyor.. para kazandıkca gücleniyor.. üstelik dünyanın her tarafında bu telefonlarla ajanlık yapıyorlar.. kimbilir belki türkiye'nin bile önemli verilerini ele geciriyorlardır ama ülkemizde bu konuda farkındalık olusmamısdır.. herkes bu sekilde düsünmez..

ben alıyorum telefonu kullanıyorum diğer markalar kazıklıyor xiaomi ucuz veriyor der.. kısacası kendi menfaatinden baska sey düsünmez..

biz türkiye de bu cöpleri almasak bunlar dünyanın baska yerlerine satıp yine güclenecekler.. o yüzden kisisel boykot bir seye yaramaz.. bunun bilincinde oldugum icin ben böyle bir boykota kendim girmiyorum.. ben de alıyorum ve romunu degistirip, ajan servisleri yok edip, kullanıyorum.. baskalarına da, cin cihazları almayın demiyorum cünkü ben almasam, hatta türkiye almasa, bunlar yine baskalarına satacaklar.. cin yine güclenecek.. o yüzden google bunların lisanslarını iptal etsin, marka piyasadan silinsin, amerikalılar bunlarla ugrassın bunları yamultsun ne ben kullanayım ne dünyada kullanılsın..

özetle cin telefonlarının yasaklanması ve cinin güclenememesi tüm dünya icin güzel olur.. abd umarım cini daha fazla tokatlar.. cinlilere ve cinli firmalara aman vermez diyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 17 Ocak 2021; 0:51:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fortune 4

garip değil cin bu cöpleri satarak para kazanıyor.. para kazandıkca gücleniyor.. üstelik dünyanın her tarafında bu telefonlarla ajanlık yapıyorlar.. kimbilir belki türkiye'nin bile önemli verilerini ele geciriyorlardır ama ülkemizde bu konuda farkındalık olusmamısdır.. herkes bu sekilde düsünmez..

ben alıyorum telefonu kullanıyorum diğer markalar kazıklıyor xiaomi ucuz veriyor der.. kısacası kendi menfaatinden baska sey düsünmez..

biz türkiye de bu cöpleri almasak bunlar dünyanın baska yerlerine satıp yine güclenecekler.. o yüzden kisisel boykot bir seye yaramaz.. bunun bilincinde oldugum icin ben böyle bir boykota kendim girmiyorum.. ben de alıyorum ve romunu degistirip, ajan servisleri yok edip, kullanıyorum.. baskalarına da, cin cihazları almayın demiyorum cünkü ben almasam, hatta türkiye almasa, bunlar yine baskalarına satacaklar.. cin yine güclenecek.. o yüzden google bunların lisanslarını iptal etsin, marka piyasadan silinsin, amerikalılar bunlarla ugrassın bunları yamultsun ne ben kullanayım ne dünyada kullanılsın..

özetle cin telefonlarının yasaklanması ve cinin güclenememesi tüm dünya icin güzel olur.. abd umarım cini daha fazla tokatlar.. cinlilere ve cinli firmalara aman vermez diyorum..

Alıntıları Göster

Bu boş mesajı üşenmeyip yazdığın için teşekkürler. Sana bol şans

• quote:

Orijinalden alıntı: kırılanhayaller

Bu boş mesajı üşenmeyip yazdığın için teşekkürler. Sana bol şans

Alıntıları Göster

sana da komünist cini ve cöplerini savunma konusunda bol sans.. o cöpleri kullanabilirsin ama amerika izin verdigi sürece.. umarım xiaomi, mixiaomi, realme rualme bilmemne hepsinin kökünü kazıyacak amerika..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 17 Ocak 2021; 0:57:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: waltran

uygur soykırımcısı çinlileri koruyan kollayan türkler olduk bakalım daha neler göreceğiz

Bu Uygur soykırımı da nedense Abd 'nin yasaklarından sonra daha çok duyulmaya başladı internet aleminde.

Abd pkk 'yı desteklerken

Kuzey Irak'ta Kürt devletini kurmuşken hedefin Çin olması ayrı bir komik.

Siz gerçekten Türkiye'de mi yaşıyorsunuz?

• Yıllardır ortadoğunun kan gölü olmasını sağlayan Abd birden özgürlük savaşçısına döndü enteresan.

Daha üzerinden çok geçmedi ajanları ülkede ortaya çıkınca her türlü kirli işi bize de yaptılar.

Şaşırıyorum gerçekten şaşırıyorum.

• Amerika iyi diyen yok gecmis sayfalarda yazmıstım.. Allah'ın komünist cinlisinden, insanları tank namlularının ağzına bağlayıp topu atesleyen ve herkesin soyadını ov zov yapan, kendini bizans'ın, kommenosun varisi gören, dedelerimizi sarıkamısta öldüre öldüre bitiremeyen türk düsmanı barbar rusundan, sabuncu nazi almanından, isgalci fransızından bir milyon trilyon kat daha iyidir.. nankörlük etme bence.. amerika olmasaydı bizi yasatmazlardı buralarda.. ırkımızı soyumuzu kuruturlardı..

not: tam bagimsiz olmak cok daha guzel bir sey ama bunun icin calismak gerekiyordu tren kacti ataturkten sonra gelenler bunun icin calismadilar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 17 Ocak 2021; 1:8:4 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.