Şimdi Ara

a4tech r4 ya da gigabyte eco600 yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

kablosuz mouse almayı düşünüyorum bu iki ürün arasında kaldım kullananlar yorumlarını esirgemezse sevinirim, çizim ve fotografçılıkla ilgileniyorum ayrıca birkaç fps oyunuda oynarım hangisi sizce daha uygun olur ikisininde fiyatı çok yakın birbirine şu anda, r4 ün 3000dpi olması çizim programları açısından daha iyi olacak gibi duruyor ama kafamda karışık, özelliklede pil ömrü konusunda eco600 öne çıkıyor fakat r4'ün pil ömrüyle ilgili bir bilgiyede ulaşamadım her ay pil değiştireceksem oda ayrı sıkıntı

• "a4 tech r4" için ben de pil ile alakalı araştırma yapmak istedim.. yabancı kaynaklarda dahi yorumların hiç birinde pil ömrü ile alakalı bişeyler yazılmamış.. çok sinir bozucu.. ne yazıkki 3 yıldır kullandığım Logitech Vx Nano, ara ara arıza vermeye başladı.. Geçenlerde logitech m705 aldım, aldığım gibi geri kutuladım.. Vx Nano'nun muadili Logitech Anywhere MX için ise, pil ömrü 1-2 ay gidiyor deniyor, ve gereğinden fazla pahalı..

bu nedenlerden dolayı "a4 tech r4" modelinin pil ömrü ile alakalı bir yorum gelirse ben de çok sevinirim.. almayı düşünüyorum çünkü..

söylemeden geçemicem, böyle olacağını bilseydim, Vx Nano'dan stok yapardım.. piyasada bulunamaması gerçekten üzücü...
  • quote:

Orijinalden alıntı: siathorize

"a4 tech r4" için ben de pil ile alakalı araştırma yapmak istedim.. yabancı kaynaklarda dahi yorumların hiç birinde pil ömrü ile alakalı bişeyler yazılmamış.. çok sinir bozucu.. ne yazıkki 3 yıldır kullandığım Logitech Vx Nano, ara ara arıza vermeye başladı.. Geçenlerde logitech m705 aldım, aldığım gibi geri kutuladım.. Vx Nano'nun muadili Logitech Anywhere MX için ise, pil ömrü 1-2 ay gidiyor deniyor, ve gereğinden fazla pahalı..

bu nedenlerden dolayı "a4 tech r4" modelinin pil ömrü ile alakalı bir yorum gelirse ben de çok sevinirim.. almayı düşünüyorum çünkü..

söylemeden geçemicem, böyle olacağını bilseydim, Vx Nano'dan stok yapardım.. piyasada bulunamaması gerçekten üzücü...

aslında bende logitech in birçok ürününü kullandım fakat son yıllarda nedense sanki kaliteyi özellikle orta serilerde düşürüyorlar gibi geliyor birçok arkadaşımda sorunlardan şikayetçi, benimde gerek donanım gerekse dış kaplamadaki sıkıntılar gerekse atlama gibi şikayetlerim oldu bu nedenle farklı bir marka tercih etmek istedim...

logitech'in bi konuda hakkını hiç yemem garanti servis ilgi alakaları oldukça iyi diğer firmalarda genelde böyle olmuyor maalesef.

hepsiburada'da hediye çekim vardı bu nedenle bir arayışa girdim değiştirme niyetim vardı bir kaç haftadır iyi denk geldi, a4 tech konusuna gelince bende gerçekten araştırdım saatlerce ama pil ömrü konusunda tatmin eden bir cevap bulamadım,

gigabyte'tan memnun olan baya kullanıcı var özellikle pil ömrü konusunda ama siz mesajınızı yazdığınız saatlerde r4'üm siparişini verdim bir-iki güne elimde olur deneyimlerimi paylaşırım, tabi pil konusu yine sıkıntı şansıma nasıl denk gelirse artık, bir pil canavarı değilse nasıl pil ömrü var ancak birkaç ay sonra bilgilendirebilirim

• ok teşekkürler.. hayırlı olsun bu arada.. umarım işinizi görür..
  • mouse duruyomu acaba bende biraz araştırmaya kalktım fazla bişey yok hala. Acaba bilgi verirmisiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.