Şimdi Ara

A4 Tech X7 F3 'Ün Altına Hangi Mousepad...?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaslar A4 TECH X7 F3 Mouse Almayı Düşünüyorum Ama Bunu Alırken Altına Birde MousePad Alacagım (Counter Strike Oynuyorum Gaming Pad Binevi)Herkes Steelseries Qck+ Oneriyor Bundan Daha Ucuz Ve Kaliteli MousePad Onerebilirmisiniz MousePad İçin Bütcem 45 50 Tl.

EDİT ::: MousePad Bez Olmalı. Plastik Bi MousePad Denedim Fena Kayıyor Onerecegınız Mousepadlar Bez Olursa Sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AirBlock -- 26 Haziran 2013; 11:22:55 >

• Steelseries 4HD öneririm hocam araştırırsanız tanıtım videoları falan var sert plastikden yapılmış kaygan yapısı ile güzel bir pad.Orta büyüklükte bir pad ben öneririm.

Bende bir mouse arıyorum max. 100 tl ye yanındada mousepad arıyordum bunu alacağım.
  • Bu Steelseries 4HD urununu de Türkiyeden Magazadan Temin etme imkanımız yok değil mi ? Diğer s.s. urunleri gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AirBlock

Bu Steelseries 4HD urununu de Türkiyeden Magazadan Temin etme imkanımız yok değil mi ? Diğer s.s. urunleri gibi.

mağazadan bilmiyorum ama game ekstra'da var.
  • İninal Kart İle Temin Etme İmkanımız Oluyormu Peki Bunu Malum K.Kartım Yok. Edit::. Maalesef Kapıda Odemeyı Desteklemedği Yazıyor. :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AirBlock -- 22 Haziran 2013; 18:57:22 >
  • quote:

İninal Kart İle Temin Etme İmkanımız Oluyormu Peki Bunu Malum K.Kartım Yok.

kapıda ödeme vardı diye hatırlıyorum siz genede müşteri hizmetleri vb. ulaşıp sorun isterseniz.
  • sanalmarketim.com dan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.Herçeşit mousepadler orada bulunmakta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

sanalmarketim.com dan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.Herçeşit mousepadler orada bulunmakta.

Kapıda odeme seceneği mevcut mu ?
  • Blacx pad 23 TL
    sanalpazar 20TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cindimaturab -- 25 Haziran 2013; 18:55:06 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

sanalmarketim.com dan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.Herçeşit mousepadler orada bulunmakta.

Kapıda odeme seceneği mevcut mu ?

bilmiyorum onu hiç öyle ödemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cindimaturab

Blacx pad 23 TL
    sanalpazar 20TL

Bu Mouse Bezmi Telfonmu Plastikmi Bez Olursa Dha İyi Olur Ve Büyüklüğü Nekadar SteelSeries Qck+ Large Kadar Buyuk Olmasını Istıyorum

• kumaş

• gameekstra ya bi bak derim
    kapıda ödemede var.. bütün mousepadlerin olduğu linki verdim

https://www.gameekstra.com/Mouse-Pad,LA_172-2.html#labels=172-2

• @AirBlock

bu zaten bez, yüzeyi mikrofiber kumaş. ismi Khan Gaming Rapid 6mm Oyuncu Mouse Pad (Pixtrack Kumaş) olarak geçiyor.
    boyut 440x350x6mm kalınlıkta fakat bulabilirsen steelseries de iyidir. rapid pad şiddetle öneririm, çamaşır makinasında yıkatıyorum ben, üzeri renkli kumaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cindimaturab -- 26 Haziran 2013; 15:10:19 >
  • Şimdi S.Series Qck+ Fnatic Edition XLarge Almayı Düşünüyorum Senin Gösterdğin Pad'de Hoşuma Gitti DP Gaming Mağazada S.S. Fnatic 65 Tl + Kargosu Falanda Var Bunun Baskısız QCK+ Xlarge Siyah Olanı 46 TL Bundan Alsamm Toz Kapar Diye Almak İstemiyorum Bide Fnaticle Düz QCK+ Nın Farkı Varmıdır Bu Akşam Sipariş Vericem Galiba...

+++Edit: Bunlar Mağazada Satılan Ürün Olmadıgı İçin Test De Edemiyoruz Teknosada Mesela Alacağmız Ürünü Test Ettiriyorlar Fakat İnternetten Alacağım İçin Kuşkuluyum Kuzenim Aynı Dp Gaming Den S.S. Qck+ SK Gaming xLarge Aldı Çok Hoş Bende Fnatic Alsam Diyorum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AirBlock -- 26 Haziran 2013; 17:02:16 >
  •  A4 Tech X7 F3 'Ün Altına Hangi Mousepad...?
    bahsettiğin mouse pad bu ise evet bu da güzel, denemek istiyorsan bahçelievler gameekstra, beşiktaş adeks de deneyebilirsin fakat normal vatan bilg, teknosa tarz mağazalar denetmez. çünkü bazı kutular açılmaz şekilde. açınca yırtılıyor, açtırmazlar diye düşünüyorum.
  • Maalesef Bodrumda Oturuyorum İnternetten Alacağım Yani Teknosada Denettiriyorlar Her Üründen Bitane Açık Oluyor Bizim Oradaki Teknosada :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.