Şimdi Ara

A4 Tech Bloody V7 Gaming Mouse (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
539
Cevap
9
Favori
135.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CloserTR

quote:

Orijinalden alıntı: Krinorex

g400 gibi bir mouse dururken buna verilen para ziyandır.Logitech in hiçbir ürününü tartışmam a4techle

g400 3-5 liraya satılan fareler gibi tipinde hayır yok scroll tuşu içine girmiş gbi berbat bence...Logitechten sırf bu scroll tuşu yüzünden vazgeçtim g300 alacaktım içine gömmüşler resmen scrolu,ben çok kullandığım için orayı biraz büyük olması daha iyi

o zaman g500 alın.Ben logitechin çoğu oyuncu mouse ni kullandım g3 g1 g5 g500 g300 g400 mx518 falan.Aralarında en beğendiğim g3 tü.Sen bul bakalım bu tipte 3-5 liralıkta görelim.Ele cuk diye oturuyor.Skatezleri çok iyi.İsterse scrool tuşunu koymasınlar yine iyidir a4techten.Kaldıki cs de bunny de türkiyedeki sayılı kişilerdenimdir g5 le yapamadığım çıkamadığım yer yok bunny ile

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Krinorex

g400 gibi bir mouse dururken buna verilen para ziyandır.Logitech in hiçbir ürününü tartışmam a4techle

g400 3-5 liraya satılan fareler gibi tipinde hayır yok scroll tuşu içine girmiş gbi berbat bence...Logitechten sırf bu scroll tuşu yüzünden vazgeçtim g300 alacaktım içine gömmüşler resmen scrolu,ben çok kullandığım için orayı biraz büyük olması daha iyi

g400 e bunları dedin ya

• quote:

Orijinalden alıntı: HolyDemiJohn

quote:

Orijinalden alıntı: MertKarakus

Arkadaşkar mouse'u aldım ama call of duty oynarken 3 el ateş etme moduna alınca 2 el ateş ediyor neden acaba bilen var mı sorunu çözebilecek biri lazım lütfen

o silahın fire rate ile alakalı olabilir yani fare 3 kez basıyodur ama silah 2 kez ateşleniyodur

hangi cod bi de silah ne ?

Black Ops 2'de hem normal hem multide hatta zombie'de ilk başta elimizdeki tekli silahla 2li atış yapıyor 3lü moddayken ama taramalı da 3lü yapıyor. Benim dileğim teklide de 3lü atış yapsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşkar mouse'u aldım ama call of duty oynarken 3 el ateş etme moduna alınca 2 el ateş ediyor neden acaba bilen var mı sorunu çözebilecek biri lazım lütfen

o silahın fire rate ile alakalı olabilir yani fare 3 kez basıyodur ama silah 2 kez ateşleniyodur

Black Ops 2'de hem normal hem multide hatta zombie'de ilk başta elimizdeki tekli silahla 2li atış yapıyor 3lü moddayken ama taramalı da 3lü yapıyor. Benim dileğim teklide de 3lü atış yapsın

işte o silahla alakalıdır büyük ihtimal senin dediğini yapmak için çekirdek 3 ü satın alman lazım o zaman istediğin şekilde ateş edebilrisin

• crack yokmu o program için,yakında yapılır fareler daha yeni çıktı yabancı forumlarda dolaşmak lazım
  • quote:

crack yokmu o program için,yakında yapılır fareler daha yeni çıktı yabancı forumlarda dolaşmak lazım

Valla 1 haftadır Bloody V7 ile dünyada açılan bütün konulara baktım ama crack yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kdrc -- 13 Aralık 2012; 14:52:04 >
  • quote:

hocam dpi değiştirmek için tuş ataması oluyormu ? mesela bana çok lazım olıuor dpi,hangi ayarda olduğumu nasıl anlayacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CloserTR -- 13 Aralık 2012; 6:17:17 >
  • quote:

quote:

hocam dpi değiştirmek için tuş ataması oluyormu ? mesela bana çok lazım olıuor dpi,hangi ayarda olduğumu nasıl anlayacam

1 tuşunu çift tıklayınca led yanıp sönmeye başlıyo scroll tuşuylada programdan ayarladığın dpi'lar arasında geçiş yapabiliyosun program açıksa sağ altta saatin üstünde ufak bi gösterge de çıkıyo
  • Bu mouse league of legends için düşünülebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ||Slayer||

Bu mouse league of legends için düşünülebilir mi?

o tür oyunları pek oynamam bu yüzden neler gerekli olduğunu da bilmiyorum sizin istediğiniz özellikleri yazın var yada yok diyeyim ben de
  • quote:

quote:

o tür oyunları pek oynamam bu yüzden neler gerekli olduğunu da bilmiyorum sizin istediğiniz özellikleri yazın var yada yok diyeyim ben de

Hassasiyet önemli ve oyun içi iki spell var onları mouse un tuşlarına atayabilmeliyim.

• quote:

quote:

quote:

Hassasiyet önemli ve oyun içi iki spell var onları mouse un tuşlarına atayabilmeliyim.

o zaman bu mouse sana yeterli gelir hassasiyeti iyi ayrıca sol tarafında 2 tane ayarlanabilen tuş var ulaşması çok rahat baş parmağınla çok rahat basarsın ama kalite olarak ben çok fare denemedim ama logitech ürünlerini baya öneren oldu bi onlara da bak derim ayrıca bu fareyi alıcaksan da vatan indirimini bekle veya teknobiyotikten al en ucuza orada var

• quote:

quote:

quote:

1 tuşunu çift tıklayınca led yanıp sönmeye başlıyo scroll tuşuylada programdan ayarladığın dpi'lar arasında geçiş yapabiliyosun program açıksa sağ altta saatin üstünde ufak bi gösterge de çıkıyo

oyun içindeyken oluyormu ? yani masaüstüne felan dönmekmi lazım ? :S v3 modelii aldım bende daha gelmedi.

• http://www.novabazar.com/search/Bloody

ben burdan aldım en ucuz burda
  • quote:

quote:

quote:

quote:

oyun içindeyken oluyormu ? yani masaüstüne felan dönmekmi lazım ? :S v3 modelii aldım bende daha gelmedi.

oyundayken oluyo ama gösterge çıkınca oyun biraz kasabilir sakin bi zamanda ayarlamak lazım yoksa headshot yiyebilirsin ayrıca hayırlı olsun faren

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HolyDemiJohn -- 13 Aralık 2012; 16:00:10 >

• anladım hocam sağol,gelince daha detaylı bakarım

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

işte o silahla alakalıdır büyük ihtimal senin dediğini yapmak için çekirdek 3 ü satın alman lazım o zaman istediğin şekilde ateş edebilrisin

http://www.bloody.tw/en/core3/core.asp?MachineCode= ben önce hesaba havale yapsam biri benim için alabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertKarakus -- 13 Aralık 2012; 23:03:11 >

• quote:

bence alma
  • bencede çok gerek yok ona anca 5 dolar felan olursa alırım
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.