Şimdi Ara

A4 Tech Bloody V7 Gaming Mouse (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
539
Cevap
9
Favori
135.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    geçen v7'den g300s'e geçtim. aralarından çok ciddi bi fark yok. hangisi kafana yattıysa onu al.
  • HolyDemiJohn kullanıcısına yanıt
    hangisi boyut olarak daha büyük bir de kablo kalıtesı nasıl?Yakın zamanda 2 tane canavar gibi mouse kabloların hemen ölmesınden dolayı gitti artık kablo dayanıklılığı da önemli benm için
  • pasha2626 P kullanıcısına yanıt
    v7 biraz daha büyük. kablosu da örgü, g300'ünki standart kablo. aslında genel olarak malzeme kalitesinde v7 biraz daha iyi bence. ama en son aralarında fiyat farkı neydi, o farka değer mi bilmiyorum. bi de v7 alacaksan kesinlikle core3 aktive falan diye pahalısını alma. en ucuzu nerdeyse ordan al.
  • Sağolasın teşekkür ederim . V7 core 3 olayını da soracaktım siz yazmıssınız zaten . İşe yaramayan bir özellik mi ? CS go cok oynarım core 3lu olanı alayım diyordum. Bu özelliği bana cazip gelmişti.
  • pasha2626 P kullanıcısına yanıt
    gerçekten ekstra ücrete değecek bi numarası yok.
  • lonelinessloneliness L kullanıcısına yanıt
    core3'ün bi numarası yok ilk mesajlarımdan beri diyorum "para vermeyin" ama crack yapıp da kullanmayı gerektirecek bi durum da yok. tuş atama gibi temel özellikler ücretsiz de çalışıyor. yani g300de yapıp, ücretsiz bloody yazılımında yapamadığın şey de yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HolyDemiJohn

core3'ün bi numarası yok ilk mesajlarımdan beri diyorum "para vermeyin" ama crack yapıp da kullanmayı gerektirecek bi durum da yok. tuş atama gibi temel özellikler ücretsiz de çalışıyor. yani g300de yapıp, ücretsiz bloody yazılımında yapamadığın şey de yok.

hocam bunu tavsiye eder misin?
    http://www.hepsiburada.com/bloody-r8-ghost-sarjli-metal-ayakli-hd-optik-oyuncu-mouse-p-BD803842

• koc28 kullanıcısına yanıt
    bir şey bilmiyorum o fareyle ilgili açıkçası.
  • Arkadaşlar yanlışlıkla sensivity den kalibrasyon ayarı yaptım ama heralde yanlış yaptım mouse biraz yavaş çalışıyor yavaş kayıyor yani nedeni bu olabilirmi?Çözüm veya yardım lütfen nası sıfırlarım ayarları
  • Pc uyku modundan çıktıktan sonra farenin scroll tuşu çalışmıyor nasıl çözerim bunu sürekli tak çıkar yapmam gerekiyor
  • Abiler bir şey soracaktım ben yarın Bloody A6 Multi Core alıcam da
    O program bu mousede çalışır mı ? Üstelik crack yaparsam bir sıkıntı olur mu ?
    Mousenin linki :http://www.hepsiburada.com/bloody-a6-multi-core-metal-ayak-siyah-optik-gamer-mouse-p-BD802107
    Şimdiden teşekkürler
  • kakamen K kullanıcısına yanıt
    Bende vardi bu mouse, elime biraz buyuk geliyordu, pek rahat edemezdim. Bir sure sonra mouse tekerlegi bozulmaya basladi, 1.5-2 yil olmustu iyice bozuldu tekerlek. Pek tavsiye etmiyorum sahsen, cok dayanmadi yani, 120 TL verip almistim, garanti suresi biter bitmez patlak vermesi hos olmadi bence. Su anda A4tech X7 kullaniyorum, 65-70 TL gibi almistim, daha memnunum diyebilirim, benim elime de daha iyi oturdu. Sekil felan diye ozenip almistim da sonra da pisman oldum, kullanici tercihi tabi, belki siz seversiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar.
    Bende V7 var yanında Core 3 ile geldi otamatik aktif oldu yeni v9 aldım core3 aktif pc me taktım ama kabul etmedi.
    Her mouse için tekrar mı yazılım lisansı almak lazım.
    Nasıl bir sistem anlamadım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alias57

Merhabalar.
    Bende V7 var yanında Core 3 ile geldi otamatik aktif oldu yeni v9 aldım core3 aktif pc me taktım ama kabul etmedi.
    Her mouse için tekrar mı yazılım lisansı almak lazım.
    Nasıl bir sistem anlamadım ?

aynen oyle hic ugrasma satin almakla youtube da ilavi var nasil enjekte edilecegi anlatılıyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDNiaC

Bende vardi bu mouse, elime biraz buyuk geliyordu, pek rahat edemezdim. Bir sure sonra mouse tekerlegi bozulmaya basladi, 1.5-2 yil olmustu iyice bozuldu tekerlek. Pek tavsiye etmiyorum sahsen, cok dayanmadi yani, 120 TL verip almistim, garanti suresi biter bitmez patlak vermesi hos olmadi bence. Su anda A4tech X7 kullaniyorum, 65-70 TL gibi almistim, daha memnunum diyebilirim, benim elime de daha iyi oturdu. Sekil felan diye ozenip almistim da sonra da pisman oldum, kullanici tercihi tabi, belki siz seversiniz.

hadi ya bende x7 750 mi alsam diyordum bende x7 740 vardi 6 yil canavar gibi kullandim memnundum. bugun gittim v7m aldim 60tlye.

• Son yarım saattir laptop da lisanslama deniyorum olmuyor malesef.
    Bi ara mouse yi tanımaz hale geldi Mouse İd gözükmüyordu Bloody 6 yazılımını kurdum düzeldi ama lisaslama yapmıyor.
    Crack in oluşturduğu dosyayı gösteriyorum aktive etmek için hiç bir işlem yapmıyor proğram.
    Şuan 777 tık kaldı gösteriyor :)
  • quote:

Son yarım saattir laptop da lisanslama deniyorum olmuyor malesef.
    Bi ara mouse yi tanımaz hale geldi Mouse İd gözükmüyordu Bloody 6 yazılımını kurdum düzeldi ama lisaslama yapmıyor.
    Crack in oluşturduğu dosyayı gösteriyorum aktive etmek için hiç bir işlem yapmıyor proğram.

ahaha hadi ya dur bakalim benimki gelsin ben de deneyecem

• Bu x7 nin kablosuz klavyeli setinden almıştım bende ele çok güzel oyuruyordu mouse ama çabuk pili bitiyor ve bu macro filan olayı yok sonra gittim v7 aldım elimi çok yordu mousu kavrayamıyordum oyunda v9 klavyeli set var çekle onu aldım yeni ama pek beğenmedim , almadan onca inceleme izledim yorum okudum , bir daha alırken yerinde deneyerek alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xefion

quote:

Güle güle kullanın cs de internetteki gibi yaparsanız macro ayarlarını baya işe yarıyor sekmiyor silahlar.
    malesef elimi çok yoruyor mouse tam kavrayamıyorum.Kişiden kişiye değişir tabi bu durum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Xefion

quote:

Güle güle kullanın cs de internetteki gibi yaparsanız macro ayarlarını baya işe yarıyor sekmiyor silahlar.
    malesef elimi çok yoruyor mouse tam kavrayamıyorum.Kişiden kişiye değişir tabi bu durum.

benim el buyuk bana ufak bile gelebilir :)

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.