Şimdi Ara

A4 TECH Bloody A6081 Siyah 4000CPI Oyuncu Mouse + Mouse Pad Hediyeli 39TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
2
Favori
5.437
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet_dpt

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: akabey_55

quote:

Orijinalden alıntı: Campolist

5,9 tl kargo bedelini sıfırlama yolu varmı ?

gülümse

https://eksisozluk.com/entry/68627170

dinsiz ateist ekşicilerden bize ne...

şu yorumlara bir yerimle gülüyorum, dinsiz ateist diye küçümseyip hor gördüğünüz tüm canlılar, buna kafirler gavurlar da dahil evinizdeki hayatınızdaki bütün teknolojinin üreticisi. kullandığın sahte microsoft ateist yapımı, iphone ise suriyeli olmasına rağmen budist birinin icadı.

bu adamlar bu kadar önyargıyı hak ediyor mu? veya bir din insanları böyle kin nefret gütmesini sağlamalı mı?

belki de körü körüne inandıklarınız aslında insan yapımıdır?

nerde o vizyon..

...bu adamlar bu kadar önyargıyı hak ediyor mu?...

biz hakediyor muyuz? onlar bize ölücü diyor, ben de dinsiz diyorum , inceyi kaçırmışsın ..

Bana kalırsa biz ölücü kısmını hakediyoruz. Ucuz diye çantadan 9-10 tane almaya kalkanlar oldu. Ucuz diye evli olmadığı halde bebek bezi alanlar oldu. Olmadı mı?

Hepsiburada yanlış fiyat olmasına rağmen çok güzel bir ders verdi. Sadece 1 adet alanlara gönderdi 2 adet ve üstü alanların siparişini iptal etti.

onlar da dinsiz kısmını hakediyor, ateş olmayan yerden duman çıkmaz
    https://eksisozluk.com/din--33535

sen kendine ölücü diyorsundur (ne yazık sana) , bense kapitalizme uşak olmayıp mümkün olan en az zararla çıkmaya çalışan biri olarak görüyorum kendimi ... starbucks'ta 25 liraya kahve içersin , 6 milyar dolar ciro yapar firma, umrunda olmaz, ben de 1 liraya kahve mal etme konusunda artıyı basarım, farkımız bu ...

İlla ki kapitalizme karşıyız. Sineğin yağını hesaplayalım ama ölücülük başka bir kavram. Çantadan 9 tane almak kapitalizme karşı gelmek değil ölücülüktür. Nasıl ki ekşide bazı kişilerinin yazılarından tüm ekşiyi sorumlu tutuyorsan burdaki bazı kişiler yüzünden de biz tamamen ölücü oluyoruz.

Ve ordaki dinsiz oranı burdaki ölücü oranından daha az bu da ayrı bir gerçek.

• Mon kullanıcısına yanıt
    Mağazadan teslimat seçeneğini kullandım dün mağazadan teslimat a hazır maili geldi ancak hala gitmeye fırsatım olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • qpbilisim.com.tr kullanıcısına yanıt
    Kampanyanız 1 gündü herhalde?
  • 119tl olmuş kaçın
  • a90 kullanıyorum tek kötü yanı yazılma para vermek zorunda kalıyorsunuz macro kullanımı için 30 tl felandı sanırım ben satın aldım, envai çeşit ayar var kullanıyormuyum hayır
    Mouse çok sağlam fps oyunlarında felan çok iyi pad fena mouse yag gibi kayıyor tavsiye ederim.
  • Twitterdada dh sicak firsatlar hesabi var musafirler turuyor ordan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.