Şimdi Ara

A3 Sedan 1.6 TDI Aldım (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
2
Favori
7.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beğendiğim araçlardan birtanesi. Güle güle kullanın..
  • Kazasız belasız kullanırsınız umarım da keşke HB alsaydınız
  • Nasıl oldu da size kimse mazda 3 alsaydın demedi? Hani şu herkesin önerdiği ama ne hikmetse kimsenin almadığı aracı . .Bu arada hayırlı olsun kardeşim allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Ben 20 yaşında iken babamın arabasına ancak benzin alabiliyordum.
  • mutluluklar genç dostum..

20 yaş, 120 bin tl'ye araba o da güzelmiş
  • Şu forumda ne kadar çok çekemeyen varmış.
    Sanki kendi babaları ödedi parayı. Garip millet.
  • baykara3 B kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun bu araç ilk çıktığı aralar bizde düşünüyoduk yanılmıyosam türkiyeye ekim gibi gelmişti ilk partisi 1.4 tfsi boş paket için 80bin istemişlerdi biraz dolusuna 90bin bize uygun gelmedi volvo tercih ettik ama bu araba lacivert oldukça spor bi görünüm yakalamış bence güle güle kullanın sadece biraz fiyatı pahalı geldi bu araç için

edit: lacivert renge çok dikkat et ülkede çok çekemeyen hödük var gelen geçen anahtarı geçiriyo arabaya lacivertte çok belli oluyo bu onun dışında fazla güneşte bırakma sıcak bi bölgede yaşıyosan renk atabilir 3-4 sene içersinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DreDre -- 20 Ağustos 2014; 14:28:02 >
  • O fiyata 3 serisi daha mantikliydi bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıHanedanı

Taytlı kadının arabası değil mi bu?

• Kazasız belasız günlerde sür arabanı kardeşim.

Sen foruma bakma,insanlar alamayınca hele birde yaşınıda ufak olunca çirkefleşiyorlar resmen.

A3 sedanı kimse beğenmez ama ne hikmetse her yerde a3 sedan görür olduk. Demekki beğeniliyor ve alınıyormuş.

Çok güzel yaşına göre araç almışsın,keşke sline olsaymış ama artık oda bir sonra ki araca kısmet olur inş.
  • quote:

hahahaha :D:D:D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

• 20800 euro yu görünce içim cız etti.
  • Kimsede demiyorki 20 yaşında 113 BİN TL parayı nerden buldun sen. :)
    Ulan ömür boyu calıssak peşin alamayız bız
  • Çok para be abi. Hayırlı olsun Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin üstad. Darısı bizlere :)
  • Olumlu olumsuz yorum yapan Herkeze çok teşekkür ediyorum. Gereksiz saygısız yorumlarada cevap vermeyi gerek görmüyorum. Tekrardan sağolun

• Güle güle kullanın. Allah kaza bela vermesin. Yaşına göre de çok yerinde bir tercih bence. Rengi, donanımı gayet güzel.
  • O kadar param olsa bu arabayı alırdım, ama yine de hayırlı uğurlu olsun

• BEN 1.6 motora ben o kadar para vermem D segmenti bile değil.
    Amaaaa hayırlı olsun iyi günlerde kazasız belasız kullan.
  • Kardeşim öncelikle hayırlı olsun. Ama keşke a4 alsaydın.ne bileyim 100bin + a3 için düşünemiyorum nedense. Ya da cla falan alabilirdin 120lere. Bende a3 seviyorum ama 100bin +dediğim gibi benim gözümde fazla a3 için. Kazasız belasız kullanırsın inş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PSO J318.5-22 kullanıcısına yanıt
    Bence benim aracımla bu aracı yan yana koyunca benimki rengiyle,ledleriyle amg den güzel duruyor (BENCE). Ayrıca dizel dolu bu donanımda bi cla için 142 bini gözden çıkarıyorsun(indirimli hali) hatırlatiyim :)

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.