Şimdi Ara

A3 almak istiyorum, yardım lütfen... (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
0
Favori
26.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: sailaway

bende 2008 1.6 otomatik vites var sakin kullanımda 40 45 krş yakıtı var büyütüldüğü kadar değil yani. benim gibi sakin kullanıcı iseniz yakıt çokta dert olmaz.

lpg de mi benzindemi ustad

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu hortlatmak gibi olmasın 😆

Uygun bir fiyata 2000 model otomatik vites 185 binde benzinli bir a3 var ve uzun zamandır istediğim araç

Araba 1.6 ambiente benzin lpg li.

Şimdi burada yazılanlara göre 1.6 performans olarak iyi değil ve çok yakar pişman olursun 1.4 al daha iyi demişler konuyu açan arkadaş için.

Şimdi böyle olunca acaba bu aracı düşünmesemmi diyorum. 1.4 lere bakıyorum çok pahalı 1.6 ya göre.

Bunun dışında bir diğer aklımdaki arabada aynı fiyata yine 2000 model focus var araba oldukça diri görünüyor oda otomatik 1.6 ghia modeli.

Bu arada fiyat ortalaması 28 ile 29 bin lira.

Aklımdaki diğer araçta fiesta ama en çok istediğim araç tabiki Audi.

2000 model audilerin masrafı çok olurmu?

Vergileri kasko yaptırmaya kalksam ne tutar ortalama?

Hadi çok yakıyor diyorsunuz benzini arada bir kullanır lpg takılırız. Lpg de performansı benzin ile aynı demişler.

İlk arabam olucak 5-10 sene bineyim diyorum biraz daha üst modellermi baksan yoksa 2000 modeller her türlü gidermi

Lütfen cevaplarınızı bekliyorum

• Konuyu hortlatmak istiyorum.

AUDI A3 1.5 TSI için düşünceleriniz nedir?
    110 beygir, 250 Nm tork ve 8.2 sn sıfır-yüz hızlanması mevcut.
    24 ay %0 faiz 50 bin TL kredi kampanyasıyla almayı düşünüyorum.
  • Arkadaşlar merhaba ben de konuyu hortlatayım :) 2016 yılı Aralık ayında sıfır aldığım Leon fr aracımı kar maksatlı olarak satmak ve en fazla 70-75 bandına bir araba almak istiyorum. Aklıma da audi a3 geliyor. Bu fiyatlara 2010-2012 modeller alınabilir sanırım. 2016 Leon fr dan sonra sizce nasıl olur? Kesinlikle otomatik olacak bu konuda ne dersiniz? LPG düşünmüyorum 1.4t motor beni üzer mi? Leon da benzinli sonuçta. Aracıma şuan ciddi alıcı da var o yüzden fikirleriniz benim için önemli. Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.