Şimdi Ara

A119 Araç Kamerası incelemesi 2016 Model 60 Fps !! Kapasitörlü Bangood 66 $ (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.252
Cevap
72
Favori
66.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim sipariş verdim bakalım problem yaşamayız inşallah.
  • İndirim kodu varmi, zapals A119a...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakinda a119/a119s ve park kablosu icin guzel bir fiyat verecegim buradaki arkadaslara kismetse.

• SeniorAwesome S kullanıcısına yanıt
    Beklemedeyiz o halde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bariscevik

quote:

Orijinalden alıntı: MySun

A118c iki senede kafayı buldu, a119 yada wifi şifre olan bir model bakınıyorum ama karar veremedim.

Bu arada linkde TL291.90 yazıyor, 70 dolar 255 lira yapması gerekiyor

Düzeltme: 10 gün olmuş link konali

Zapals fiyatı sabit değil 68-75-81-89 arasında değişiyor. Banggood.com'dan da takip edebilirsiniz.

Selam,

Vifo a119 V2'yi hangi siteden almamızı tavsiye edersiniz?

Zapals'daki A119 V2 değil de, sadece A119 olmasın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gemsaz -- 30 Ekim 2017; 15:3:47 >

• gemsaz G kullanıcısına yanıt
    Zapalstakiler v2 şüpheniz olmasın hem ilanında da yazıyor hem aldık zaten sorun yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: gemsaz

quote:

quote:

A118c iki senede kafayı buldu, a119 yada wifi şifre olan bir model bakınıyorum ama karar veremedim.

Zapals fiyatı sabit değil 68-75-81-89 arasında değişiyor. Banggood.com'dan da takip edebilirsiniz.

Selam,

Zapals da banggood da v2 satıyor, ikisinden de sürekli alıyorum. Zapals ücretsiz kargo ile 78,99 banggood 3.25 kargo dahil 80,24 dolara satıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: webcin

Zapalstakiler v2 şüpheniz olmasın hem ilanında da yazıyor hem aldık zaten sorun yok...

Cevabınız için teşekkür ederim..
  • Şuan 91.99 $ gözüküyor. Zapals.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Selam,

Zapals da banggood da v2 satıyor, ikisinden de sürekli alıyorum. Zapals ücretsiz kargo ile 78,99 banggood 3.25 kargo dahil 80,24 dolara satıyor.

Teşekkür ederim.

Banggood'da gösterilen kameranın seri numarasının "A119V2... şeklinde başlamaması dikkatimi çekti..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Selam,

Teşekkür ederim.

Banggood'da gösterilen kameranın seri numarasının "A119V2... şeklinde başlamaması dikkatimi çekti..

Eski resimlere baktınız sanırım, güncel olanlardan bakın, bir ara ilk versiyonunu sattı, sonra v2 ibaresini yazmadığı halde v2 sattı. Şimdi sadece v2 satıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: hzr34

Şuan 91.99 $ gözüküyor. Zapals.

O fiyat A119S'in
    A119 linki
    https://www.zapals.com/viofo-a119-1440p-car-dash-camera-64gb-micro-sd-card-with-gps-module.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BARlŞ -- 30 Ekim 2017; 19:59:21 >
  • a119s ile a119 arasında 50 tl fiyat fakı var aradaki farka değecek bir özellik farkı var mı acaba?

bir de wifisinin olmamasının eksikliğini hisseder miyim sizce? tipi gizlenişi hoşuma gidiyor ama wifiye ihtiyaç olur mu bilemedim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10lion

a119s ile a119 arasında 50 tl fiyat fakı var aradaki farka değecek bir özellik farkı var mı acaba?

bir de wifisinin olmamasının eksikliğini hisseder miyim sizce? tipi gizlenişi hoşuma gidiyor ama wifiye ihtiyaç olur mu bilemedim?

Düz A119 alın, wifi yerine telefona takma obd aparatı alabilirsiniz. Micro sd kartı ona takarsınız.
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    merhaba olgu hocam. a119v2 modeli şuan sitenizdede belirttiğiniz üzere zapals tan 68$ alabiliyoruz ancak önümüzde 11.11 indirimleri var. beklemeye değer mi dolar rokete taktı tapa gaz gidiyor çok belirsiz bir durum ne yapsak alsak mı beklesek mi bilemedim.. siz ne dersiniz???
  • quote:

Orijinalden alıntı: orchidem

merhaba olgu hocam. a119v2 modeli şuan sitenizdede belirttiğiniz üzere zapals tan 68$ alabiliyoruz ancak önümüzde 11.11 indirimleri var. beklemeye değer mi dolar rokete taktı tapa gaz gidiyor çok belirsiz bir durum ne yapsak alsak mı beklesek mi bilemedim.. siz ne dersiniz???

Daha da ineceğini hiç sanmıyorum bu modelin.
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Hızlı cevabınız için çok teşekkürler.. ürün piyasanın en çok tutulanı ve sık sık yazılım geliştirmesi yayınlandığı için özellikle viofoyu tercih etmek istedim. Ayrıca çok değerli bir siteniz var. gerçekten emeğinize sağlık. özellikle referans linkinizle satınalma işlemi yapıcam. çünkü bu kadar değerli bilgiye başka hiçbir yerde ulaşamazdık. Ufacıkta olsa bir faydamız dokansın verdiğiniz emeğinize.. İlginize çok teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: webcin

hocam zapals tan a119v2 alıcam ama gümrük değerine ne kadar yazıyorlar vergi altı mı üstü mü tecrübelerinizi paylaşır mısınız? kar edicez derken vergiden zarar etmeyelim. yediğimiz içtiğimiz aldığımız soluğa kadar vergi oldu bu aralar zaten..
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: 10lion

a119s ile a119 arasında 50 tl fiyat fakı var aradaki farka değecek bir özellik farkı var mı acaba?

Düz A119 alın, wifi yerine telefona takma obd aparatı alabilirsiniz. Micro sd kartı ona takarsınız.

Hocam A119s ile A119 arasında Sony lens dışında bir fark var mı? Yani görüntü kalitesi olarak A119S daha iyidir tabi ama gece veya gündüz çekimleri olarak bariz fark var mı? Bir de her iki modelde de kablosuz (wireless) özelliği yok diye biliyorum, doğru mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jhudaverdi -- 3 Kasım 2017; 22:43:34 >
  • Arkadaşlar bu kameranın çekim modları ve bu modlar arasındaki farklar hakkında bilgi verir misiniz? Mesela modun birinde düşük fps ile çekim yapıyor diye biliyorum ama bu çekim sürekli midir, yoksa kameradaki sensörün görüş açısına hareket eden bir cisim takıldığında mı kayıta başlar? Ya da bu sensör sarsıldığında? Bu konularda tecrübesi olan arkadaşların yardımlarını rica ediyorum. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.