Şimdi Ara

A101 HOMETECH TABLET PC KAMPANYASI SIZCE ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
10.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben aldım. Oğlum için almıştım, şu an elinden bırakmadığı için pek inceleyemedim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende tableti ayırttırdım fakat elime geçmedi.tableti alınca yapmamız gereken bir güncelleme veya yükleme varmı? yoksa direk kullanabilirmiyiz.? hometechtablet.blogspot.com/ adresinde dowload bölümünde bu tablete dair bazı intel ve android dosyaları mevcut.bunları yüklememmiz gerekecek mi?
  • bende bügün a101 den aldım bu tableti ilk izlenimler herhangi bir donma veya kasılmaya rastlamadım fiyatına göre stabilizesi yüksek . bir kaç oyun yükledim ekran görüntüsü aldım oyun icinde kasılmaya rastlamadım. kamerası ölüyor. kamera beklentisi olanlar almasın
     A101 HOMETECH TABLET PC KAMPANYASI SIZCE ? A101 HOMETECH TABLET PC KAMPANYASI SIZCE ?

• Yarin insallah bulurum ya

• Bende bugün akşam aldım bizim magazada kalmamış isteyince başka magazada varmış getirttiler yarın alacak arkadaslar da sordurun bence ilk izlenimim iyi gibi şimdilik sadece nete girdim tıkır tıkır ama kamera çok kötü benim kamera beklentim yoktu bu fiyata kaçmaz derim alın baktınız hoşunuza gitmedi iade edersiniz piyasada en ucuz 200tl ye gördüm kullandıkça daha ayrıntılı yazarım

• arkadaşlarbu tablete uyumlu ekran koruyucu nereden bbulabiliriz.

• 2 hafta sonra daha yeni model olan homotech ultra tap7 gelecekmis satıs fiyatı 149.00 tl bende bunu alıcam
    hiç bir yerde yok yada ben göremedim
    http://hometechtablet.blogspot.com/2014/12/hometech-ultra-tab7.html
  • arkadaşlar ben hometech quad tab10 olanı aldım. a101 de önceden satılanlardan bir tane kalan bir tabletti. 207 liraya aldık. 7 inçli 139 lira olanı yerine 10.1 inç olanı aldık. sizce nasıldır? kullanan varmı? beğenen varmı?

özellikleri burada da var: http://hometechtablet.blogspot.com/2014/10/hometech-quad-tab-10.html

7 inç olan premium tab 7 ips yerine quad tab 10 almamın nedeni şu, 10.1 inç olması, hdmi olması otg kablosu çıkması(diğerinin üzerinde otg yazmıyordu pakette), diğerinde ddr2 2 gb bellekken bu 1gb da olsa ddr3 olması gibi özelliklerinden dolayı bunu aldık. sizce doğrumu yaptık? beğenen varmı? yada yorumu olan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strongergo -- 9 Ocak 2015; 23:45:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gostronger

arkadaşlar ben hometech quad tab10 olanı aldım. a101 de önceden satılanlardan bir tane kalan bir tabletti. 207 liraya aldık. 7 inçli 139 lira olanı yerine 10.1 inç olanı aldık. sizce nasıldır? kullanan varmı? beğenen varmı?

özellikleri burada da var: http://hometechtablet.blogspot.com/2014/10/hometech-quad-tab-10.html

7 inç olan premium tab 7 ips yerine quad tab 10 almamın nedeni şu, 10.1 inç olması, hdmi olması otg kablosu çıkması(diğerinin üzerinde otg yazmıyordu pakette), diğerinde ddr2 2 gb bellekken bu 1gb da olsa ddr3 olması gibi özelliklerinden dolayı bunu aldık. sizce doğrumu yaptık? beğenen varmı? yada yorumu olan?

quad tab 10 işlemci mediatek dandik çin işlemcisi, premium tab 7de kaliteli adı sanı duyulmuş intel var.

• quote:

Orijinalden alıntı: ~mustafa~

2 hafta sonra daha yeni model olan homotech ultra tap7 gelecekmis satıs fiyatı 149.00 tl bende bunu alıcam

A101 e mi geliyor hocam, insert falan da yok nereden ogrendiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: prydzsnare

quote:

Orijinalden alıntı: ~mustafa~

2 hafta sonra daha yeni model olan homotech ultra tap7 gelecekmis satıs fiyatı 149.00 tl bende bunu alıcam

A101 e mi geliyor hocam, insert falan da yok nereden ogrendiniz

ben a101 perşembe akşamı gittim tableti almak için son bir adet kalmış özelliklerine baktım ve daha üstun oldugunu gördum sasırdım adam da sasırdı kasadan gecirdi ve fiyatı 149 tl bu dedi satıstan kalktı istersen digerinden bulayım dedi bu 2 hafta sonra tamda belli degil ne zaman satılacagı istedim bunu alayım dedim üstünü aradı malesef bunu veremeyiz ama satısa cıkar elimizde var dedi bende bekleyip bunu alıcam tokat

• Frobisher kullanıcısına yanıt
    şu an memnun gibiyim tabletten ancak ileride değişebilir fikrim. ve işlemcinin tablette ne gibi fonksiyonu var öğrenebilirmiyim? ayrıca 10.1 inç olması almamın başta etkenlerinden biriydi. ve şarjı daha çok gidiyor. diğerinde 3000 iken bunda 4500 mah. diğer nedenleride saydım ama başka artı özellikleri de var sanırım quad tab 10 nun. ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strongergo -- 10 Ocak 2015; 10:47:05 >
  • ~mustafa~ kullanıcısına yanıt
    quad core iyiymiş bu kesin gelicek mi 101e?
  • Ben aldim . 2 saat kullandim kamerasi hoşuma gitmedi diye gittim geri verdim. Aldigim yerde daha 4 adet vardi.

• harici cihaz ile 3g olayı varmı?
  • Bu tabletten bende aldım alan arkadaşlara bi sorum olacak 8 gb hafıza demesine rağmen benim cihazda 4,37 gb hafıza gösteriyo sizde de öylemi
  • metin06carsi kullanıcısına yanıt
    Evet sadece bu cihaz da değil bütün tabletlerde durum ayni hafızanın gerisi android e gidiyor anlata bildim umarım bu konularda pek bilgi sahibi değilim dirde

• benim cihazda kulaklık çıkışında ses solda fazla sağda kısık geliyor.ayrıca ekranda ölü pikseller tespit ettim.1i çok belirgin diğerleri dikkatli bakıldığında görülebiliyor.
    Premium tab7 IPS w7009 bendeki cihaz.kutudan kılıf ve otg kablo çıkmadı.64gb fat32 formatlı hafıza kartını gördü. kameraları kötü. uygulamaları sdye kuramadım. yapabilecek harici uygulamalar da root istiyor, bulaşmadım. otg kablo ile usb hub taktım klavye mouse birlikte kullanabildim. ama 2 farklı oyun kolu taktım cihaz görmedi(tanıtım sayfalarında oyun resimli kısımda oyun kolu koymayı biliyorlar.).

bu ses sorunu donanımsal gibi geldi bana. benden başka sorun yaşayan varsa yazsın lütfen. değişim yapmayı denedim ama ürün tükenmişti 1 günde.

quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan45

harici cihaz ile 3g olayı varmı?

Uygulamalarda Dongle Settings var. Destekliyor olmalı. Denemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: metep

benim cihazda kulaklık çıkışında ses solda fazla sağda kısık geliyor.ayrıca ekranda ölü pikseller tespit ettim.1i çok belirgin diğerleri dikkatli bakıldığında görülebiliyor.
    Premium tab7 IPS w7009 bendeki cihaz.kutudan kılıf ve otg kablo çıkmadı.64gb fat32 formatlı hafıza kartını gördü. kameraları kötü. uygulamaları sdye kuramadım. yapabilecek harici uygulamalar da root istiyor, bulaşmadım. otg kablo ile usb hub taktım klavye mouse birlikte kullanabildim. ama 2 farklı oyun kolu taktım cihaz görmedi(tanıtım sayfalarında oyun resimli kısımda oyun kolu koymayı biliyorlar.).

bu ses sorunu donanımsal gibi geldi bana. benden başka sorun yaşayan varsa yazsın lütfen. değişim yapmayı denedim ama ürün tükenmişti 1 günde.

quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan45

harici cihaz ile 3g olayı varmı?

Uygulamalarda Dongle Settings var. Destekliyor olmalı. Denemedim.

Hometech, Aral'a bağlı bir firma olduğu için ürün arızalarına da Aral bakıyor. İstersenhttp://destek.aralgame.com/ linkten yardım alabilirsin, olmadı iletişim bilgileri de yazıyor arayabilirsin.

Tableti kamerası açısından beğenmeyenler olmuş, bu fiyata zaten kamera özelliği beklentisi olmamalı.

Tablet oyun ve internet performansı açısından gayet güzel...

• quote:

Orijinalden alıntı: metin06carsi

Bu tabletten bende aldım alan arkadaşlara bi sorum olacak 8 gb hafıza demesine rağmen benim cihazda 4,37 gb hafıza gösteriyo sizde de öylemi

Android tabletlerin hepsinde böyle. Sistem belli bir yer tutuyor hocam.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.