Şimdi Ara

A101 Hi-Level T702 tablet hakkında sorularım var ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
5.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: serkan0604

quote:

Orijinalden alıntı: redvelvet

15 gündür kullanıyorum gayet iyi F/P açısından

keşke alsaydım.

Belki bir ipad yada samsung note değil ama yeterince iş gördüğü kesin. Belki abaratı gelebilir ama aldığım günden beri ne masaüstü Pcye nede Netbook'a elimi sürdüm. Neticede PS çalışmıyorum amac internete girmek sosyal ağlar mail gazete, (hatta dizi izleyenler var net üzeriden ben denemedim kotalı kullandığım için), bunlarıda ekran klavyesinden değil normal klavyeden (F Klavye) yazıyorum çokalıyıcıyllla mouseda bağlayabiliyorsunuz.
    Aldığıma pişman olmadığım bir cihaz oldu. Hem Androidle tanıştım, hem tabletle.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serkan0604

quote:

15 gündür kullanıyorum gayet iyi F/P açısından

keşke alsaydım.

Belki bir ipad yada samsung note değil ama yeterince iş gördüğü kesin. Belki abaratı gelebilir ama aldığım günden beri ne masaüstü Pcye nede Netbook'a elimi sürdüm. Neticede PS çalışmıyorum amac internete girmek sosyal ağlar mail gazete, (hatta dizi izleyenler var net üzeriden ben denemedim kotalı kullandığım için), bunlarıda ekran klavyesinden değil normal klavyeden (F Klavye) yazıyorum çokalıyıcıyllla mouseda bağlayabiliyorsunuz.
    Aldığıma pişman olmadığım bir cihaz oldu. Hem Androidle tanıştım, hem tabletle.

hayırlı olsun inş bi kaza falan olmadan sapasağlam kullanırsın :) ben alsaydım msnde görüntülü konuşmak için veya nette dolaşmak için alırdımm.şimdiki bazı tabletlere bakıyorum karşıma çıktıkça 8gb hafıza var bununla aynı fiyattaydı.şans işte ya bir dahaki kampanyalara bakacaz artık

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.