Şimdi Ara

A101 Hİ LEVEL 49 İNÇ FULL HD SMART TV 1699 TL (30 ocak 2020) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
5
Favori
14.214
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: timsahhh

Geçen hafta satılan modelin aynısı sanırım. Sadece 4k yok. Anakart falan aynı mı acaba? Bazı arkadaşlar Anakart falan da farklı demişler..
    Hiç bir tv üreticisinin 4k ile hd versiyona aynı işlemciyi kullandığını sanmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Axess Taksit yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 30 Haziran 2020; 11:43:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: timsahhh

Geçen hafta satılan modelin aynısı sanırım. Sadece 4k yok. Anakart falan aynı mı acaba? Bazı arkadaşlar Anakart falan da farklı demişler..
    anakartı farklı

• Daha önce smart tv kullanmadım. Tv performansı nasıldır. Çok tv seyretmeyiz ama netflix ve bein connect te takılma vs olur mu. Fiyatı çok iyi. Bir de hi level de vestel garantisi anakart ı kapsamıyor diyorlar akım koruyucu almayınca. Bu bilgi doğru mu.

• Kutudan askı aparatı çıkıyor mu acaba

• piri.reis kullanıcısına yanıt
    çıkmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

elinizde ki 4Klar zaten kalitesiz ne HDR var ne bir şey 300 lira daha fazla verip kalitesiz 4K almanın manası yok zaten bu kadar düşük fiyat veriyorsanız ucuz arıyorsunuzdur , daha ucuz olanı almak mantıklı
    4k çözünürlüklü olan bende var, HDR'de var, paneli LG IPS. Smart özellikleri gayet iyi çalışıyor, tvden ciddi manada memnunum. Bilgi sahibi olmadığın konularda fikir sahibi olma lütfen.
  • Perşembe gelmeden stok bitti ne olacak şimdi?

• İnternet sitesinde stoklar bitmiş artık perşembe kuyruğa girecek alacak olanlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: turkay23

İnternet sitesinde a101 in android tv var 40 inç nasıl acaba bşlen varmı
    ben iş yerime aldım görüntü muhteşem dersem yalan olur ama bu paraya f/p kesinlikle. android box eli yüzü düzgünü zaten 400 TL 40 inç tv 900 e bulamazsın
  • Akbank İnternet Bankacılığı üzerinden taksit yaptırabilirsiniz.

• Arkadaşlar ürünü az önce kargodan teslim aldım. Web sayfasındaki ürünü sipariş etmiştim 1579 liraya. Urun doğru geldi. Katalogdaki ürün olarak. Eve bırakıp çıktım. Akşam kurulumu yapıp fotoğraf paylaşımı yaparım A101 Hİ LEVEL 49 İNÇ FULL HD SMART TV 1699 TL (30 ocak 2020) A101 Hİ LEVEL 49 İNÇ FULL HD SMART TV 1699 TL (30 ocak 2020)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Deranzo kullanıcısına yanıt
    Kutuda eziklik var. Kendiniz açıp risk almayın. Servis çağırın. Herhangi bir sorunda tutanak tutar. Rahat edersiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nike35 kullanıcısına yanıt
    Evet dikkatimi çekti orası. Köşeden hafifçe açıp içindeki köpüğü kontrol ettim. Onda ezik görmeyince açtım ve kurulumu yaptım. Çok da zamanım olmadığı için uydu ayarlarını beceremedim. Ona akşam bakarım. Herhangi bir soruna gözüm çarpmadı. Hemen netflix'te bir fılm açıp baktım , fena değil. Bu fiyata daha iyisi olmaz zaten. A101 Hİ LEVEL 49 İNÇ FULL HD SMART TV 1699 TL (30 ocak 2020) A101 Hİ LEVEL 49 İNÇ FULL HD SMART TV 1699 TL (30 ocak 2020)

• quote:

Orijinalden alıntı: bigs

Daha önce smart tv kullanmadım. Tv performansı nasıldır. Çok tv seyretmeyiz ama netflix ve bein connect te takılma vs olur mu. Fiyatı çok iyi. Bir de hi level de vestel garantisi anakart ı kapsamıyor diyorlar akım koruyucu almayınca. Bu bilgi doğru mu.
    takılma vs ypk hocam. iş görür

• Buna bide Amazon Fire Stick taktik mı tadindan yenmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deranzo

Evet dikkatimi çekti orası. Köşeden hafifçe açıp içindeki köpüğü kontrol ettim. Onda ezik görmeyince açtım ve kurulumu yaptım. Çok da zamanım olmadığı için uydu ayarlarını beceremedim. Ona akşam bakarım. Herhangi bir soruna gözüm çarpmadı. Hemen netflix'te bir fılm açıp baktım , fena değil. Bu fiyata daha iyisi olmaz zaten.
    Hocam iptv programı var mı smartta? M3u link atıp izleyebilir miyiz?

• VectrAirliness kullanıcısına yanıt
    Emin değilim, kurulum yapıp görüntüye bakıp çıktım evden. Akşam kontrol ederim sizin için.

• Deranzo kullanıcısına yanıt
    kurulumu servis yapmadığı için garantiden çıkmıyor mu ürün?
  • oziie O kullanıcısına yanıt
    Onlar öyle diyebilir, yasal olarak hayır. Olası bir sorunda thh dâhil uğraşırım yani. Fatura tarihinden itibaren 2 yıl garantili.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.