Şimdi Ara

a101 FINIsH bulaşık 101adet tablet 39 lira (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
3.397
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    deterjanlı çay tadı da bir başka olur
  • A101 sitesinde de bu fiyat geçerli, fiyatta bir hata yok. Ürün kalitesizse demek ki stok eritme olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tubytube

A inanılır gibi değil, benim de aklıma gelmişti ama korktuğumdan denemedim, yanında tuz ve parlatıcı da kullanıyorsunuz sanırım...

Az su kullanan makinlerde sorun çıkarır büyük olasılıkla...

Alıntıları Göster
    Tuz, parlatıcı hayatta kullanmadım.gerci fairy platinum kullandığım için gerek olmadı hiçbir zaman.
    Makinelerin hepsi yeni A+,yani az su alan,58' hızlı program kullanıyorum sadece.
    Bunda çokta sasiricak birşey yok,fairy sıvının içindeki formül,fairy platinum tablettede var zaten.ekstra olarak tablette parlatıcı ve tuz var.
    Kaldı ki elde yıkama için kullanılan deterjan,makinede neden kullanılmasın?makinenin elleri yok ama suyu fışkırtan pervaneleri var
    Bir kere yıkayıp deneyin,ne kaybedersiniz,en fazla birdaha yıkarsınız yanlız fazla koymayın,durulamasi zor olmasın,takriben fındık kadar damla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

deterjanlı çay tadı da bir başka olur
    Yok valla,herzaman tertemiz çıkıyor.hatta biraz önce çaydanlık dahil yıkadım, şimdi çay demliycem
    Yanlız yanlış anlaşılmasın,ben sürekli böyle yikamiyorum,tablet bittiği oluyor,almaya üşeniyorum, kampanya bekliyorum vs vs vs o dönemlerde böyle idare ediyoz...

• abyss_ati A kullanıcısına yanıt
    Makineye zarari yok mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

Makineye zarari yok mu
    sanmam,ikiside sıvı deterjan sonuçta.ne gibi bir zararı olucak.
  • Temizlemeyen tablet görmek istiyenler alsınlar tek kelimeyle berbat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katılıyorum gerçekten berbat bir tablet kesinlikle tavsiye etmiyorum her yıkamada bukasiklarin yüzde 20 su lekeli çıkıyor. Sanırım quantum vs gibi üst modellere yönlendirmek için kaliteyi iyice dusurmusler. Almayın aldırmayın yanına yaklaşmayın. 😃

• quote:

Orijinalden alıntı: abyss_ati

sanmam,ikiside sıvı deterjan sonuçta.ne gibi bir zararı olucak.

Alıntıları Göster
    Makine deterjanları köpük kontrollü oluyor, elde yikama deterjanları ise aşırı köpuruyor.

O kadarcik su ile köpüğü durulaması zor, parlatıcı da kullanmıyorsanız, ( bir amacı da alkali deterjanı nöturlemektir) büyük ihtimalle malzemelerde deterjan kalıntısı kalır. Yıkama sonrası bir pH kontrolü yapmak lazım emin olmak için.

• 101 adet olduğuna göre A101 ile anlaşmalı. Alınmaz, temizlemiyor

• işe yaramaz 101 tablet isterseniz alabilirsiniz. bunun yerine marketlerin kendi ürününü alın daha iyi 70 derece de bile zar zor yıkar. daha öncede açıldı konusu
  • mikropzoft kullanıcısına yanıt
    Mintax ürünlerini tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ulashcan

Makine deterjanları köpük kontrollü oluyor, elde yikama deterjanları ise aşırı köpuruyor.

O kadarcik su ile köpüğü durulaması zor, parlatıcı da kullanmıyorsanız, ( bir amacı da alkali deterjanı nöturlemektir) büyük ihtimalle malzemelerde deterjan kalıntısı kalır. Yıkama sonrası bir pH kontrolü yapmak lazım emin olmak için.

Alıntıları Göster
    doğrudur yanlız miktarı o yüzden az tutuyorum,fazla köpürüp durulanma zor olmasın diye.ilk başlarda yıkama sırasında makineyi açıp köpürmesini kontrol ettim.miktarıda öyle ayarladım zaten.
    zaten az bulaşık (çay bardağı,su bardağı,az kirli tabak vs) durumunda kullanıyorum.çok kirli tava vs zaten yeterli gelmiyor,normal fairy tablet kullanıyorum.
    ayrıca fairy tablette çok geliyor bulaşıklara,hafif bir deterjan kokusu oluyor bazen.ben ortadan ikiye kesip kullanıyorum tableti,bu şekilde yarım olarak harika oluyor.aslında fairy bu tabletleri
    yarım miktar şeklindede üretse,fiyat performans rakipsiz olur.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.