Şimdi Ara

A101 2 EKİM PERŞEMBE AKTÜEL (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
9
Favori
24.558
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben dün sabah yapıştım a 101e 9.30 falandı iki traş makinesinden de aldım zaten fırça falan o ucuz olandan çıktı iyi ki almışım. Bira da kinder çikolataya abandım. Yalnız annemle gittim de bir şey farkettim adamlar kampanya yapıyor ama net markete adam çekmiş oluyorlar markete girdik çıktık 170 lira alışveriş yapmışız arabayı doldurduk döndük güya bir traş makinesi alacaktık
  • Dün 3 A101 gezdim. İlk gittiğimde aradığım hiç bir ürün kalmamıştı. Diğerine gittim bu sefer sadece ışıldağı alabildim. 3.'de ise kıl kesme makinasını aldım. Bayağı uğraştırdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: irfanim34

Tilki kuyrugu testereyi aldim. Gorselde yazan hersey var. Yalniz testere uclari kaliteli gozukmuyor. Bosch testere ucu ile kullanacagim.

Kullandınız mı hocam testereyi. Nasıl, bosch uçlarıyla beraber iş görüyor mu? Uzun ömürlü bir şey mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BENL!

A101 çakallık yapıyor bimden 1gün önce getirip daha kalitesizini kakalıyor millete kesinlikle. Bıçak ve satırları dün almak için gittim hoşuma gitmedi, bugün bime gittim kesinlikle çok kalite farkı var bimden aldım. Aynı şekilde birçok ürünü öyle mesela çocuğa daha önce ayakkabı, çanta falan karşılaştırdık çok farkediyor kalitesi...

Size katılıyorum Bim'in malları daha kaliteli.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.