Şimdi Ara

A Hat In Time (Zamanda Bir Şapka) Türkçe Yama (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
3.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu konu ile ilgilenen başka bir grup daha vardı ondan haberiniz varmıdır
  • Pagetti Rook kullanıcısına yanıt
    Aslında kullanım kılavuzunu çevirmek bir reklamdı, ve evet pdf dosyasını düzenlemem için Adobe Acrobat programını satın almam gerekliydi.
    Çeviri işi kolaydı, sadece orada asıl amacım JavaScript ile kodladığım sayfaları animasyonlu bir şekilde değiştirebildiğimiz kitap modülünü göstermekti, sağ olun!
  • Evet doğru, bir-iki gurup daha vardı. Fakat içlerinden yaptığı işi en çok beğendiğimi siteme koydum zaten, çünkü içerisinde güzel bir emek vardı.

A Hat In Time (Zamanda Bir Şapka) Türkçe Yama

https://forum.donanimhaber.com/a-hat-in-time-turkce-ceviri-calismasi-v0-9-5-beta--141782113?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Ama diğer guruba veya guruplara ne oldu bilmiyorum. Onunla hiç iletişime geçmedim.

• Merhabalar. Türkçe yamanız çok güzel duruyor indirmek istedim ama verdiğiniz linke girdiğim zaman şöyle hata alıyorum;

A Hat In Time (Zamanda Bir Şapka) Türkçe Yama

İnternet sitenize de girdim baktım ve aradım yamayı ama bulamadım. Nasıl indirebilirim ? Yoksa kaldırdınız mı artık acaba ? 🤔

• Saitama_Hironi S kullanıcısına yanıt

Bildirme için teşekkürler. Farklı bir domain adresine taşındığımız için bunu görüyorsunuz. URL'yi güncelledik. Artık tekrardan girebilirsiniz.

A Hat In Time (Zamanda Bir Şapka) Türkçe Yamamaximum-tension.com
    Maximum Tension
    http://maximum-tension.com/TOYS/AHIT-TR/
  • TeomanDeniz kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürlerrr ^^ <3

• Bu içerik artık mevcut değildir uyarısı veriyor link. Güncelleyebilir misiniz. Format atınca yamanızda gitmiş pc'den.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.