Şimdi Ara

9gagde gördüm doğrumu bu ?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
9
Cevap
0
Favori
235
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> 9gagde gördüm doğrumu bu ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    524 Mesaj
    cidden türk çokmu orda http://9gag.com/gag/aBr6MrQ

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Do you think I am a hypocrite? Well, you should. I wouldn't disagree with you. The road to power is paved by hypocrisy, and casuelties. Never regret.
  • Binbaşı
    1212 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 1Emenike

Nasıl gideriz oraya

metro turzim ile
    Arkadaşlar gene uyarıyorum sakın çocuk filan yapmayın insanoğlunun ırkının bitmesini sonu ermesini stiyorum artık nedeni ise işsizlik arttı buda demek tir ki canlı bombalar çoğalacak acılar çoğalacak zaten kıtlık geliyor gelcek İ iyi görmüyorum o yüzden gelecek Nesrin acı çekmememesi için tüm erkek ler kısırlaştırılmalı biran önce zaten çocukda gereksiz bişey hiç de sevmem yok mama al yok bey haydi ordan sen kimsinde sana bez ALAYIM sana bez alacağıma gier Club da disko da tekila vodka Redbull içerim kızlar la daha iyi
  • Binbaşı
    1206 Mesaj

Hocam ahiretteki değil dünyadaki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    olishernandez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Do you think I am a hypocrite? Well, you should. I wouldn't disagree with you. The road to power is paved by hypocrisy, and casuelties. Never regret.
  • Binbaşı
    1055 Mesaj
    S
    Sy
    Syr
    Syri
    Syria
    Syrian
    Syria
    Syri
    Syr
    Sy
    S

Ya sev ya terket!
  • Yüzbaşı
    359 Mesaj
    %2 civarında olduğunu söylemişler bazı yorumlarda ve gayet az olduğunu savunanlar bol. Ama aynı zamanda karşı olanda çok var. Hatta yorumlardan birinde adamın yaşadığı yere Türkler kendi aralarında küçük İstanbul falan diyormuş. Türk nüfusu arttığından beri sorunlarda arttı ve oranın yerel halkına saygı göstermiyorlar diyor. Haklı olabilirler doğru. Herkes kendi ülkesini seviyor ve yabancı istemiyor fakat biz ülkemizde milliyetçilik yapınca suçlu oluyoruz, onlar haklı oluyor. Buna anlam veremiyorum.

Edit: Suriyeli falanda varmış galiba onlarla karıştırıyorlar olabilirler. Yorumlarda öyle şeylerde yazıyor. Ayrıca adamlar 1.9 milyon civarında savaştan kaçan insanı ülkelerinde barındırmaya çalışıyorlar siz %2'ye kafanızı takmışsınız diyende var. 170 bin civarı ediyormuş bu sayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C8D8ACBB0 -- 5 Eylül 2015; 4:22:38 >
    |
    |
    |
    |
    Arkadaşlar gene uyarıyorum sakın çocuk filan yapmayın insanoğlunun ırkının bitmesini sonu ermesini stiyorum artık nedeni ise işsizlik arttı buda demek tir ki canlı bombalar çoğalacak acılar çoğalacak zaten kıtlık geliyor gelcek İ iyi görmüyorum o yüzden gelecek Nesrin acı çekmememesi için tüm erkek ler kısırlaştırılmalı biran önce zaten çocukda gereksiz bişey hiç de sevmem yok mama al yok bey haydi ordan sen kimsinde sana bez ALAYIM sana bez alacağıma gier Club da disko da tekila vodka Redbull içerim kızlar la daha iyi
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    30 Not
    "There are 185,000 Turks, including Turkish Kurds, in Austria today, accounting for 2.2% of the population. This is the third largest ethnic minority after Serbs and Federal Germans (2.7%)."

Müslüman oldukları için işkillenmişler. Pegida in Austria yazıp bilgi edinebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kediyeyolgösterenadam -- 5 Eylül 2015; 4:26:37 >

CEMİYYET-İ OSMÂNİYYE
    Nefs ü mâl ile n’ola kılsam cihânda ictihâd
    Hamdülillah var gazâya sad hezârân ragbetüm

Ey Mehemmed mu’cizât-ı Ahmed-i Muhtâr ile
    Umaram gâlib ola a’dâ-yı dîne devletüm

• Binbaşı
    1718 Mesaj
    Suriyeliler bi yolunu bulup gidiyor adam turkleri lekeliyor. Tamam avusturya da cok turk var ama avusturyadaki turk nufusu ulkedeki en buyuk 3. topluluk almanlar ve sirplardan sonra. %2 %1.7 falan turk nufusu

Soyle ciddi ciddi okudumda yorumlari adamlar cidden yolunu bulup giden suriyelileri turk saniyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W O M B A T -- 5 Eylül 2015; 4:32:40 >
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Media Sözlük
canlı radyo dinle
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.