Şimdi Ara

9gagde gördüm doğrumu bu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • cidden türk çokmu orda http://9gag.com/gag/aBr6MrQ

• Nasıl gideriz oraya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1Emenike

Nasıl gideriz oraya

metro turzim ile
  • olishernandez kullanıcısına yanıt
    Hocam ahiretteki değil dünyadaki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S
    Sy
    Syr
    Syri
    Syria
    Syrian
    Syria
    Syri
    Syr
    Sy
    S
  • %2 civarında olduğunu söylemişler bazı yorumlarda ve gayet az olduğunu savunanlar bol. Ama aynı zamanda karşı olanda çok var. Hatta yorumlardan birinde adamın yaşadığı yere Türkler kendi aralarında küçük İstanbul falan diyormuş. Türk nüfusu arttığından beri sorunlarda arttı ve oranın yerel halkına saygı göstermiyorlar diyor. Haklı olabilirler doğru. Herkes kendi ülkesini seviyor ve yabancı istemiyor fakat biz ülkemizde milliyetçilik yapınca suçlu oluyoruz, onlar haklı oluyor. Buna anlam veremiyorum.

Edit: Suriyeli falanda varmış galiba onlarla karıştırıyorlar olabilirler. Yorumlarda öyle şeylerde yazıyor. Ayrıca adamlar 1.9 milyon civarında savaştan kaçan insanı ülkelerinde barındırmaya çalışıyorlar siz %2'ye kafanızı takmışsınız diyende var. 170 bin civarı ediyormuş bu sayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C8D8ACBB0 -- 5 Eylül 2015; 4:22:38 >
  • orada ki türkler = türkiye de suriyeliler
  • "There are 185,000 Turks, including Turkish Kurds, in Austria today, accounting for 2.2% of the population. This is the third largest ethnic minority after Serbs and Federal Germans (2.7%)."

Müslüman oldukları için işkillenmişler. Pegida in Austria yazıp bilgi edinebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kediyeyolgösterenadam -- 5 Eylül 2015; 4:26:37 >

• Suriyeliler bi yolunu bulup gidiyor adam turkleri lekeliyor. Tamam avusturya da cok turk var ama avusturyadaki turk nufusu ulkedeki en buyuk 3. topluluk almanlar ve sirplardan sonra. %2 %1.7 falan turk nufusu

Soyle ciddi ciddi okudumda yorumlari adamlar cidden yolunu bulup giden suriyelileri turk saniyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W O M B A T -- 5 Eylül 2015; 4:32:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.