Şimdi Ara

97 D turk Server varmı Şuan Online

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkesin her ayrıntısını bildigi 97 D bir server olsada kassak nostaji olsa hemde

• Galiba Yok. Tüm Tr Serverlar 1.4x

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wade -- 8 Kasım 2008; 19:14:32 >
  • bozkurt ne yapacan 97d yi senin mu istanbul vardi. açta oynayalim baya güzel oluyordu.
  • Mu'ya ne oldu bilmiyorum ama bir şeyler olduğu kesin
  • bence 150-200 resli serverlerde biz türk playerları pek oyuna başlamak istemiyor gözlemlediğim bu. neden derseniz 150-200 resetlık bi oyunda baktığınızda online sayısı az oluyor oyunda fazlaca rekabet ortamı olmuyor sönük geçiyor,fakat yeni resetlenmiş veya açilmiş bi serverde zirve için gerekirse gece gündüz tatlida olsa rekabet yaşanıyor. bende sıfırdan başlayip oynamayı tercih edenlerdenim bu yüzden şuan yüksek resetli hiç bir servere gitmiyorum.ve bekliyorum resetlenecek veya yeni açılacak olursa başlamayı düşünnlerdenim bu benim düşüncelerim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BYREİS

bence 150-200 resli serverlerde biz türk playerları pek oyuna başlamak istemiyor gözlemlediğim bu. neden derseniz 150-200 resetlık bi oyunda baktığınızda online sayısı az oluyor oyunda fazlaca rekabet ortamı olmuyor sönük geçiyor,fakat yeni resetlenmiş veya açilmiş bi serverde zirve için gerekirse gece gündüz tatlida olsa rekabet yaşanıyor. bende sıfırdan başlayip oynamayı tercih edenlerdenim bu yüzden şuan yüksek resetli hiç bir servere gitmiyorum.ve bekliyorum resetlenecek veya yeni açılacak olursa başlamayı düşünnlerdenim bu benim düşüncelerim.

Katılmıyorum. O kadar kişinin emeğinin bir anda çöpe gitmesi hem adaletsizlik hemde saçmalık diye düşünüyorum. Şöyle düşünürsen bu görüşün doğru olduğu hakkında kanın olur sanırım. Serverda 1. sin ve o kadar item yapmışsın, herşey yolunda... Ertesi gün hiç birşey kalmamış. 10 sn. düşün sonra hak vereceksin.

• sen acele okuyup karar verenlerdensin arkadaşim zaten 150-250 resetli serverlerde neden yakınıyorlar oyunun birincileri ve ranking te yüksekte olanlar oyunu bırakıyor zaten bu adamlar setleri vs yapip kasanlar oluyor genelde ve oyunu sıkıldığı için bırakıyorlar. yoksa ben 100 resete gelindimi res atılsın demiyorum. ama belli bir zaman diliminden sonra türkiyedeki server ve sunucular malesef reset yüzü görmek zorunda. aksi takdirde yeni player gelmiyor bunuda böyle bil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BYREİS

bence 150-200 resli serverlerde biz türk playerları pek oyuna başlamak istemiyor gözlemlediğim bu. neden derseniz 150-200 resetlık bi oyunda baktığınızda online sayısı az oluyor oyunda fazlaca rekabet ortamı olmuyor sönük geçiyor,fakat yeni resetlenmiş veya açilmiş bi serverde zirve için gerekirse gece gündüz tatlida olsa rekabet yaşanıyor. bende sıfırdan başlayip oynamayı tercih edenlerdenim bu yüzden şuan yüksek resetli hiç bir servere gitmiyorum.ve bekliyorum resetlenecek veya yeni açılacak olursa başlamayı düşünnlerdenim bu benim düşüncelerim.

işte Fun serverların sıkıcı olmasının sebebide bu zaten..Oyun amacından sapıyor.En geç 2 günde fulllersin charı.Yapacak birşey kalmaz gezinirsin canın sıkılır.Sonra res atılınca gelir küfür edersin.(Yalnış anlaşılmasın senden bahsetmiyorum genel olarak durum bu malesef)Kimi gelir res ister admin atmaz gelir küfür eder öbürü gelir res ister admin atar bu sefer kasan adam küfür eder.Admin ne yapsın ?
    Ama zor serverda haftalarca belki aylarca kasarsın zor fullersin charı setini yaparsın bir değeri olur. Eğer servera res atılırsa için sızlar.Adminde eğer emeğine saygısı varsa reset atmaz zaten uzun bir süre. Bu işler böyle.

• o zaman hayırlısı dediklerin doğru uğurum işte bizim ülkemizdeki mu online nin hali. eğitim şart
  • Arkadaşım böyle yaparak online playerin kac olacagini saniyorsun. Bir söz vardır adin cikacagina canin ciksin. Benim fikrim de bu senin fikrine de saygım var ama bana kalırsa yanlış düşünüyorsun.
  • herkez nasil biliyorsa, nasil işine geliyorsa öyle yapsın.zatem mu nun hali içler acisi. fazla lafa gerek yok.
  • Herkes güzel açıklamalar yapmış bende kendi düşüncelerimi yazayım
    oynamadıgım server kalmamıtır ama exp bol serverlerde ilk başlarda iyi oluyor ama serverin tadı tuzu olmuyor 1 hafta 10 gunde sıkı kastıgın zaman fulleniyorsun bu fullenme olayı zor olmadıgı için adam geliyor istedigi gibi küfür hakaret ediyor char delete edilsede 10 gunde yine aynı duruma geliyor exp kesinlikle az olması lazım oynadıgım 3 tane 97d server de aldıgım keyfi hiç bir server de almadım darklords bizmu psychic bu server 2 zor ve 1 kolaydı ama 2-3 ayda at 2-3 res at bak bakalım kufur hakaret hack yapabiliyormusun :-) yersin deleteyi için cız eder kalırsın :-) bence kolay server de oynamak isteyenler genelde yas ortalaması 20 altında olanlar neyse benim dusuncelerimde böyle
  • mu-anatolia.sytes.net 97d+99i
  • olsada kassak
  • BizMU prolliant server (angelus un bana verdiği) Ağustos 2006 dan beri fişinden çekili bir halde duruyor. 2 seneyi aşkın bir süredir tuşuna basmadım bile. (Gürültülü çalışıyor biraz) Eğer dokunsam herhalde nostaljinin Allah'ını yaşatırım zira bütün charlar, bütün skiller,bütün forum konuları vs.. ıvır zıvırlar aynen duruyor.
  • 97d zor we uzun ömürlü bir serwer biLen warsa banada soylesin turk yabancı hiç fark etmez zor we kalıcı olması yeterli :) araştırdm bayağı buLamadım beLki bir biLen wardir aranızda..
  • DarkForce-Mu.No-ip.Biz Come Onla.!:D Exp: 5000x Drop:MaXx Shoplar Gayet Güzel 5/7 Point Server Yeni Açıldı Come On!! Server Online!
  • Banada 97d Client Lazım Tüm Karakterlerin Birbirinin İTemini Büyülerini Takabilen Bir Client Yada Pacth Arıyorum
  • Herkeste bir nostaLji sevdası başLamış..

Tabi bunu duyanLar boş durmamış hemen bir tane kuruvermişLer

HayırLısı oLur inşaLLah..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.