Şimdi Ara

93/2 Mayıs Tertipleri Buraya ? ( Gel Teskere Gel .. !! ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.215
Cevap
13
Favori
91.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler 93/2 gidenleri Nisan 6 ya çekmişler. Var mi aranızda baska çekilenler ? Bende kuzenle Mayıs'da gidiyorduk. Kuzen gitmiş Şubeye Nisan 6 ya çekmişler tarihi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kim diyor 6 Nisan'a çektiler diye kardeşim ? Bi bildiri filan varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melihikiz -- 4 Şubat 2013; 19:30:47 >
  • Hocam asker açığı dolayısıyla Şubat 20sinde gidenleri 3Şubata çekmişlerdi. Şimdide Mayıs 21 gidenleri 6 Nisana çekmişler. Benim kuzen elinde kağıt geldi. Bende gitcem yarın.Herkes için mi öyle bilmiyorum ama kuzen ve bir kaç arkadaşım daha 6 nisana çekmişler.
  • hmm anladım demekki 2.ci tertiplerde 2 grup gidicek , ama şubattaki gidenler için bi bildirim yayınlamışlardı , 2.ci tertipler için öyle bi bildirim bulamadım . kardeş sen yarın şubeye giittiğinde öğrenirsin yazarsın buraya bilgilendirirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melihikiz -- 4 Şubat 2013; 21:33:52 >
  • Arkadaşlar Nisan ayı ile ilgili net bir bilgi var mı ?

• Şubeyi aradım 93/2 gidiyorum ileri çekilme gibi bi durum varmı dedim ? evet ileri çekilmiş tarihler arkadaşlar , şubede konuştuğum adam sistemler bozuldu makinalar haftaya perşembe gelicek ankaradan dedi o zaman gelirsen gideceğin tarihi öğrenebilirsin dedi
  • Hemen başka bir şubeyi aradım , 6 mayısa çekilmiş.. 15 Nisan'dada öğrenebilecekmişiz gideceğimiz yeri
  • Arkadaşlar bende bağlı olduğum şubeyi aradım şu an için böyle birşeyin söz konusu olmadığını söylediler.

• Yakında söylerler kardeş , 2 şube aradım 2side erken sevk olduğunu söyledi 15 nisan'da yerlerin öğrenebilirsiniz dedi . Sevklerde 6 mayıs
  • Has torunlarım benim biran once gelmeniz umidiyle

$=166

• subatta bitti bitecek artık buralar dolmaya başlar
  • Hayırlısıyla gidip gelelim de bitsin bu bekleyiş başlasam sonu gelecek biliyorum ama :)

• Dogum tarihi : 1993 (aslında 92 )
    Kutuk : Giresun
    Memleket : Giresun
    Beni hatırladın mı?
    http://forum.donanimhaber.com/m_55429651/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koc28 -- 14 Şubat 2013; 21:38:54 >
  • Torunlarım Gelin Gelinde Biz Gidelim 92/3 Bilecik 9.Alay
  • cok arastırdım ama nisanla ilgili bi durum görünmüyo bildigim kadarıyla 93/2 tertibim bende burada sadece gördüm 6 nisanla ilgili bi konu 1 tertiplerle ilgili meraklanmıstım cunku geri cekilgigi için herkes bence bosa arastırma yapmasın ya kendi köyünün şubesini arasın yada muayene işlemleri için gittigi şubeyi arasın mantıklı olan bu eger geri cekilme ile ilgili bi söz durum ise paylaşım bekliyorum arkadaslar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinoplu

Has torunlarım benim biran once gelmeniz umidiyle

$=166

Terto :) gecen sene acmistik konumuzu ne gunlerdi be:) simdi torun bekliyoruz

• Aynen terto zaman geciyor ş 150

• Merhaba arkadaşlar,bi sorum olacak mümkünse cevaplayabilir mi bir arkadaş.

Benim tecilim vardı,Ocak ayında Şubat dönemi gitmek için tecilimi bozdurdum,dilekçe yazdım,muaynemi oldum ve işlemlerimi yaptım.Fakat memur bayan,Şubat dönemi gidemeyeceğimi,çok yoğun olduğunu ve kontenjanın dolduğunu Mayıs dönemi gideceğimi söyledi.Ben de uygundur dedim.İşlerimi herşeyimi ona göre ayarladım.

Fakat sorum şudur ki ; Milli savunma bakanlığı,askerlik şubesi başkanlığından " yani askerlik şubesinden aldığım " evrak şuan elimde. Evrak da : " 06,05,2013 tarihine kadar askerlik işlemleri yönünden bir sakıncası yoktur yazıyor ve,aşşağıda Sevk tarihi olarak: 06,05,2013 yazıyor. yani,sayfayı açan arkadaşım gibi 93/2 oluyor.

Çok konuştum özür dilerim;bu konuda ben Mayıs'ın 6 sında,Allah'ın izni ile Asker miyim?Çünkü elime verilen kağıtta bu Mayıs 6 yazıyor.Yoksa bir değişiklik olur mu? Başvuru tarihimde 24.01.2013'dür.

Saygılar,sevgiler.

Askrede olan arkadaşlara'da Allah güç ve sabır versin.Selametle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Doujane

Merhaba arkadaşlar,bi sorum olacak mümkünse cevaplayabilir mi bir arkadaş.

Benim tecilim vardı,Ocak ayında Şubat dönemi gitmek için tecilimi bozdurdum,dilekçe yazdım,muaynemi oldum ve işlemlerimi yaptım.Fakat memur bayan,Şubat dönemi gidemeyeceğimi,çok yoğun olduğunu ve kontenjanın dolduğunu Mayıs dönemi gideceğimi söyledi.Ben de uygundur dedim.İşlerimi herşeyimi ona göre ayarladım.

Fakat sorum şudur ki ; Milli savunma bakanlığı,askerlik şubesi başkanlığından " yani askerlik şubesinden aldığım " evrak şuan elimde. Evrak da : " 06,05,2013 tarihine kadar askerlik işlemleri yönünden bir sakıncası yoktur yazıyor ve,aşşağıda Sevk tarihi olarak: 06,05,2013 yazıyor. yani,sayfayı açan arkadaşım gibi 93/2 oluyor.

Çok konuştum özür dilerim;bu konuda ben Mayıs'ın 6 sında,Allah'ın izni ile Asker miyim?Çünkü elime verilen kağıtta bu Mayıs 6 yazıyor.Yoksa bir değişiklik olur mu? Başvuru tarihimde 24.01.2013'dür.

Saygılar,sevgiler.

Askrede olan arkadaşlara'da Allah güç ve sabır versin.Selametle.

evet mayıs da askersin aramıza hoş geldin

• Beklemedeyiz tertipler 21 nisan 'da gideceğimiz yeri öğrenicez şubeden sülüsleri alıcaz , 6mayıstada askerlik başlar az kaldı bakalım
    o şimdi asker

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.