Şimdi Ara

90'lar Japon Spor Otomobilleri Bölüm 1 (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
286
Cevap
48
Favori
12.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
99 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Legolas246

Ne alaka yaaa, ismi farklı yapsalarmış bari.

Bu arada mitsubishi gerçekten zor günler geçiriyor. Evo üretimini durdurmasından da bunu anlayabiliyoruz. Tasarım anlayışını komple gözden geçirmeli bence.

bencede hocam isim farklı olmalıydı. Mitsubishi hakkında evet maalesef zor durumda bu yüzden SUV sınıfına yatırım yapmaya başladı dünyada yakında benimde içinde bulunacağım SUV çılgınlığı var belki durumu kurtarırım diye önceki Eclipse ile alakası olmayan Nissan qq altyapılı SUV çıkartacaklar bakalım nasıl olacak. Hocam 2. bölüm Ne zaman çıkacak ? Merakla bekliyorum çok güzel bir yazı olacağına adım gibi eminim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2673E0F4 -- 5 Şubat 2017; 1:33:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara eryamanda bi tane gri r34 var yanimdan gecince soka ugramistim hala eryamanda arac goksunun o civarlarda gorebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara da gri R34 olduğundan haberim yoktu. Teşekkürler bilgilendirme için. Tr plaka yok değil mi üzerinde.
  • Hocam bilmiyorum gerçekten çok yoğunum bu ara. Fakat aklımda tabiki başlayacağım. İlkbaharda hazır olur diye ümit ediyorum
  • Mitsubishi eclipse de guzel olur gsx olani ozellikle

• Legolas246 kullanıcısına yanıt
    R34'te tr plaka yok hocam. Tr plakali r32 var ama

90'lar Japon Spor Otomobilleri Bölüm 1

• quote:

Hocam bilmiyorum gerçekten çok yoğunum bu ara. Fakat aklımda tabiki başlayacağım. İlkbaharda hazır olur diye ümit ediyorum

Anladım hocam beklemeye değer.
  • R34'ü ben de yok biliyordum ondan özellikle sordum. Fakat bu resimdeki iki aracı da hiç canlı görme fırsatım olmadı. R32'yi Konya drag videolarından hatırlar gibiyim.

Teşekkürler bilgilendirme için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legolas246 -- 5 Şubat 2017; 21:53:36 >
  • quote:

Ne alaka yaaa, ismi farklı yapsalarmış bari.

Bu arada mitsubishi gerçekten zor günler geçiriyor. Evo üretimini durdurmasından da bunu anlayabiliyoruz. Tasarım anlayışını komple gözden geçirmeli bence.

http://www.log.com.tr/resmen-onaylandi-mitsubishi-eclipse-cross-suvdan-ilk-detayli-goruntuler/

Hocam maalesef artik soylenti degil bence sacma bir karar ama bu adi koymasinin nedeni bence birazda viral reklam yapmak.

• Nismo 400r / Playstation2 granturismo 4 :)

• Batistuta kullanıcısına yanıt
    Hocam yükleteceksin bana sonunda
  • Tamamen reklam amaçlı, katılıyorum.
  • Amerikan pazarını nasıl altüst ettileri belli. Ders kitaplarında oktuluyor japonların abd başarısı.
  • quote:

Hocam yükleteceksin bana sonunda

Ben ps2 aldım ikinci el gran turismo 4te karar kıldım. Çok iyi bir pc varsa emulator ile PC'de oynanabilir. Size son darbeyi vuruyorum o zaman :)

https://youtu.be/keIIYTk35is

• Batistuta kullanıcısına yanıt
    Hocam yaklaşık 3 hafta önce aldığım flash karar ile oyun oynamayı bıraktım. Çok fazla vaktimi alıyordu.
  • up

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazının ikinci bölümünü yazmaya başladım, ama ne zaman biter bilmiyorum. Bu aralar yoğunum. En kısa zamanda bitirmeye çalışacağım.
  • quote:

Yazının ikinci bölümünü yazmaya başladım, ama ne zaman biter bilmiyorum. Bu aralar yoğunum. En kısa zamanda bitirmeye çalışacağım.

Hocam aceleye gerek yok yaz aylarında çıkartsanız okuruz forumca Cidden hocam yazdığınız konular çok bigilendirici forumda böyle konular kalmadı maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2673E0F4 -- 1 Mart 2017; 23:25:8 >
  • Up

• Hazır up olmuşken şuraya gran turismo 4ten bir foto bırakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batistuta -- 20 Nisan 2017; 14:45:9 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.