Şimdi Ara

90 Derecelik Direksiyon Setini 900 Derece Yapmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Direksiyon seti aldım 90 Derece dönüyordu bende düşündüm bunu niye 900 derece yapmıyim.Bende Potansiyometre Alıcam Potansiyometre 100k ohm toplam 10 turlu dönme kapasitesine sahip ama ben bunu toplam 3 tur yapmak istiyorum. Ama bunu Ardunio kullanmadan benim aldığım direksiyonun içindeki mekanizmayı ardunio olarak tanıtarak kullanma şansım var mı? Bu arada Direksiyon Tam 1.50 tur sağa ve 1.50 tur sola dönücek bunların sınıra geldiğindede durmasını vida mantığı sayesinde yapıcam. Mantıklı Olur Mu? PLEASE HELP ME

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omyusmu123 -- 17 Şubat 2017; 23:3:58 >

• Ben işin mekanik kosmı ile ilgili yorum yapayım Vidalı sistem ile mantıklı Ama ürün üzerinde yapacagınız değişiklikleri çok hassas ve sağlam çalışmanız lazım Direksiyon mili ile oynamak ne derece doğru iyi düşünün Ben mekanik kısma fazla müdahale etmeden işin elektronikle çözülmesinin daha doğru olacagı kanaatindeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevabın verdiğin için teşekkürler ama sizce vida mantığı dışında sabitlemek için ne kullanabilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.