Şimdi Ara

90.000e '0' Otomatik araç alternatifleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
2.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tavsiyeleri ve yazılanları ancak okuyabildim. Cerato ve Elentra güzel alternatifler ama otopark.com incelemeleri beni biraz soğuttu.

Aslında ikame araç olarak bana verilen i20 ye bakınca o sınıftaki araba için hiç fena iş çıkartmamış hyundai, elentra da iyidir diye düşündüm.

Bugün aracımın kasko dosyasını açtırmak için mais e gittim 2016 model edc touch (dijital klima paketli+metalik boyalı) benzinli 1. 2 için 83k, dizel için 94.5k fiyat aldım pazarlıksız.

Aegea sedan ve sw genelde yapılan kötü yorumlara rağmen bence güzel arabalar, incelemelerde de kötü yorum görmedim hiç. Biraz ön yargı var gibi geliyor.

500l veya 500l living, tipleri biraz garip ama fiyat performans olarak baya tavsiye ediliyor. Çevremde kullananlar da çok memnun.

Astra benim için iyi bir alternatif değil, çünkü gergin bir araba, sert araba sevmiyorum, kasislerde iç organlarımı sarsmak hoşuma gitmiyor, golf de bence sert.

İ30 cw ye bakmak istiyordum ama dizel otomatik fiyatı el yakıyor.

2008 var, bu fiyatlar civarında 1.2 otomatik, en dolusu, biraz küçük ama güzel bir araba onu da deneyeceğim.

Sizlerden gelen her tavsiyeye yoruma açığım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Test videolarına aldanmayın, kendiniz test edin derim.
  • 2015-2016 model düşük km boyasız Insignia alırdım hocam ben olsam

• İkinci el bir arabaya 90k vermeyi hiç düşünmüyorum, olursa 70k falan düşünürüm. Ama dediğim gibi pek tercih etmem

• Paramın yettiği donanımda dizel megane 4 alırdım ben olsam

• Merhaba

Megan sedan bence dizel alınmalı..Bayiilerde 2016 model Dizel EDC touch bulursanız iyi pazarlık ile istediğiniz rakamlara alabilirsiniz.Bunun haricinde Elantra Elite dct için pazarlık kesinlikle yapmanızı tavsiye ederim.Hyundai'de Dizel Elantra'larda 10.000 TL'ye varan indirimler yapabiliyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.