Şimdi Ara

9. Seviye Koy Binası Ganimet ve Kupa Koy Modeli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
15.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar kendi koy modelimi koy yapımında kararsız kalan arkadaslar için paylaşıyorum aynı duvar düzeni ile ister kupa ister ganimet kasabilirsiniz.

1. Kupa kasmak isteyen arkadaşlar için;
    2. Ganimet kasmak isteyen arkadaşlar için;
     9. Seviye Koy Binası Ganimet ve Kupa Koy Modeli 9. Seviye Koy Binası Ganimet ve Kupa Koy Modeli

• Hocam ganimetleri korumak zor olmaz mı 2. harita modelinde? En kenarda duruyor çünkü depolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aazam

Hocam ganimetleri korumak zor olmaz mı 2. harita modelinde? En kenarda duruyor çünkü depolar

4 Altın deposuda biribine çok uzak aynı şekide iksir depolarıda yanı saldıran kişiler tabi +25 ve 4 seviye uzerı domuz degılse koyunu %100 alması cok zor max 2 tane deponu alabılıyorlar buda cok fazla zarara uratmamıs oluyor koy sahıbını. bir suredur kupa kasıyorum yenıden ganımete yonelık oynamay basladıgımda gelen saldırıların mını vıdeolarını ve resımlerını paylasırım.4 Altın deposuda biribine çok uzak aynı şekide iksir depolarıda yanı saldıran kişiler tabi +25 ve 4 seviye uzerı domuz degılse koyunu %100 alması cok zor max 2 tane deponu alabılıyorlar buda cok fazla zarara uratmamıs oluyor koy sahıbını. bir suredur kupa kasıyorum yenıden ganımete yonelık oynamay basladıgımda gelen saldırıların mını vıdeolarını ve resımlerını paylasırım.

• altın ve iksir üreticileri karıştırıp koymak daha mantıklı bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: UçamayanZüperGahraman

altın ve iksir üreticileri karıştırıp koymak daha mantıklı bence

Dogru soyluyorsun ama eger aktıf olarak oyunu oynuyorsan eger toplayıcılarda cok fazla ganımet bırıktırmeden kendın topluyorsun.
  • Ya beyler topladığım ganimetler çok azaldı kupa düşürdüğüm halde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.