Şimdi Ara

9 milyon aboneli Enes Batur daha da iflah olmaz heralde (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
3
Favori
67.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
196 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın bir gün amcasıyla kamera karşısına geçip "Aramızda problem yok. Enis'e laf söyleyenler eziktir. Herkes işine baksın" derse şaşmayın.
    Bu yüzden çokta şey yapmamak lazım.
  • CİMER'e şikayet edildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 22 Ekim 2018; 9:19:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caniturk

hocam neye kime cevap verdiniz şaştım.

şahsın Facebook ta farklı farklı hesapları var.

ben bilişim suçlarına şikayette bulundum ayrıca savcılığa da gidicem.

donanım haberden muhtemelen süresiz uzaklaştırılacaktır ama yine başka hesap açıp gelip yazacaktır.
    Sanane birader benim farklı farklı hesaplarımın olmasından sana batan ne?

Bimer'e de git.

He canım he sana Facebook'tan küfrettiğim için DH'den sınırsız yerim kesin. O hesabın bana ait olup olmadığı bile belli değil.

Sınırsız yersem gelecem tabi. Sınırsız yedim diye utanacak hâlim yok ya. Ya şöyle basit tipler yok mu gelir seviyesiz seviyesiz konuşur, atar yaparlar lafı yeyince de seviye kasarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrokenDiamond -- 22 Ekim 2018; 9:24:3 >

• Ben amcama bunu diyeceğim istersem bill gates gibi param olsun babam beni sokağın ortasında çarmıha gerer, amcam ondan önce ağzımı yüzümü dümdüz eder, abim kafamda 70'lik rakı şişesi kırar ve bunlar gerçekten abartı değil. Kimse kusura bakmasın buna ses etmeyen aile paranın kölesi olmuş ve başına gelenleri hak ediyordur.
  • sufistike kullanıcısına yanıt
    Farazi konuşmak kolay bill gates kadar paran olursa dene bakıyım ne oluyor birak sana bir şey yapmayı senden özür dilerler

Para bu dünyadaki en büyük güç herkesi değiştirebilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • interwap kullanıcısına yanıt
    Onu yaptı bile ertesi gün hem de :) ama olay A şahsı ya da B şahsı değil. Bu toplumsal yozlaşmanın önüne kolay kolay geçilemeyeceğini de herkes biliyor. Ben haftanın 5 günü 6 saat çocuklarla beraberim. Çok kolay bi şekilde günlük psikolojileri değişiyor. Terbiye ve ahlaki yapıları da öyle. 6 yaşındaki çocuklardan neler duyuyoruz bir bilseniz... Çocuklar birilerini model alarak öğrenir bu model aldıkları kişiler anne baba öğretmen arkadaş ünlü biri olabilir. Bakın örnek veriyorum çocuk, bi polisin ya da öğretmenin hırsızlık yaptığını duyar ya da görürse onun olaya bakış açısını değiştirmek için inanılmaz çaba sarf etmeniz gerekir. Örneğin Recep ivedik gibi bir karskteri benimseyip annesine babasına dedesine yardırsn çocuklar gördük. Telafisi o kadar zor oluyor ki anlatamam.

Olaya ben bu açıdan yaklaşıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diplomasız yorumumu kaldıran admin seni kınıyorum..!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

Farazi konuşmak kolay bill gates kadar paran olursa dene bakıyım ne oluyor birak sana bir şey yapmayı senden özür dilerler

Para bu dünyadaki en büyük güç herkesi değiştirebilir
    para her şey değildir şeref,onur,haysiyet gibi kavramlar bunlardan önce gelir afedersin ama b.k gibi param varken beni babam yengeme küçücük bir saygısızlığım için evden kovdu hayat youtube'da geçenlerden ibaret değil sana da tavsiyem parayı her şeyin önüne koymaman.
  • Toplumun geri kalani ne ki bu cocuk ne olsunbunu izleyenlerin aileleri ne ki cocuklari ne olsun, merak etmeyin simdikinden daha kotu olmaz gelecek.

• Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Ya yürü git. İstersen dünyanın sahibi ol o durumda senin ağzını yüzünü dümdüz edecek adam çok, boş yapma.

Herkesi değil, para sadece ona tapanları değiştirir. Karşımda kimin olduğunun önemi yok, tahrik edilirsem cumhurbaşkanı olsa tanımam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANIL007

Onu yaptı bile ertesi gün hem de :) ama olay A şahsı ya da B şahsı değil. Bu toplumsal yozlaşmanın önüne kolay kolay geçilemeyeceğini de herkes biliyor. Ben haftanın 5 günü 6 saat çocuklarla beraberim. Çok kolay bi şekilde günlük psikolojileri değişiyor. Terbiye ve ahlaki yapıları da öyle. 6 yaşındaki çocuklardan neler duyuyoruz bir bilseniz... Çocuklar birilerini model alarak öğrenir bu model aldıkları kişiler anne baba öğretmen arkadaş ünlü biri olabilir. Bakın örnek veriyorum çocuk, bi polisin ya da öğretmenin hırsızlık yaptığını duyar ya da görürse onun olaya bakış açısını değiştirmek için inanılmaz çaba sarf etmeniz gerekir. Örneğin Recep ivedik gibi bir karskteri benimseyip annesine babasına dedesine yardırsn çocuklar gördük. Telafisi o kadar zor oluyor ki anlatamam.

Olaya ben bu açıdan yaklaşıyorum.
    Yazdığını cümlenin tamamını onaylamaman olarak varsayıyorum yoksa "Ezik." falan diyeceğini sanmıyorum.

• Söylediğin şeylerin bir kısmının doğruluk payı var, hepimizin öyle ama dışarda yanından geçerken kolun çarpsa saldıracak tipler gibi konuşup yazıyorsun.

• ANIL007 kullanıcısına yanıt
    Yabancı birinden duyduğum alıntı

"You just need some thick skin to 'survive' the internet."

İnternette böyle olmak zorundasın. Çünkü eğer sen böyle olmazsan bir gün birileri sana karşı böyle oluyor ben 2008'den beri forumdan bunu öğrendim. Gayet ılımlı birini böyle olmaya zorladılarsa bunda benim bir suçum yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrokenDiamond

Yabancı birinden duyduğum alıntı

"You just need some thick skin to 'survive' the internet."

İnternette böyle olmak zorundasın. Çünkü eğer sen böyle olmazsan bir gün birileri sana karşı böyle oluyor ben 2008'den beri forumdan bunu öğrendim. Gayet ılımlı birini böyle olmaya zorladılarsa bunda benim bir suçum yok.
    hocam alakasız olacak ama "thick skin" kavramı sallamayan,umursamayan anlamında mı kullanılıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrokenDiamond

Pewdiepie da salak salak bağıran biri. İngilizceyi duyarak çok iyi anlamadığım için videolarını pek anlamıyorum zaten takip ettiğim biri de değil ama gözümde Enes Batur'dan farksız. Ama en azından Enes Batur samimi biri. Pewdiepie ise salak salak hareketler yapan biri. Salak demiyorum genelde böyle tipler zeki olur ama salak salak davranıp bağırıyor işte. Çakması olmak bir yana Enes Batur'un Pewdiepie'a benzeyen bir özelliğinin olduğunu düşünmüyorum.

Alıntıları Göster
    Bak sen ingilizce anlamadigin icin pewdie pie in kara mizahini ve hicivlerini anlamiyorsun. Ancak ben bizzat biliyorum enesin pewsiepie in icerigini birebir kopyaladigini. Enesbaturun bu kopya hareketleri yaptigini gorunce sanimiyeti falan kalmiyor zaten. Ya adam bir kere gerçek bir asosyal. Gerçekten az eğitilmiş bir insan ve kendine ait bir ürün çıkaramıyor sadece çakma işler cikarabiliyor. Pewdie pie ise kendi oyununu cikartmis birisi. Kendi dizisini çekmiş birisi. Kendi kitabini bile yazdi ve kitabi oyle benim hayatim gibi bir kitap degil. Kendi ollusturdugu mizahi iceren bir mizah kitabı. Yani tamamen kendine özgün. Enes ise bu adamın peşinden giden dandik bir adam. Sadece çok izlenmis videolarinin taklidini yapti. Millet de izledi. Bu kadar. Sen tanimiyorsun ve takip etmemissin. Analiz bile edememissin.

• İnternete denetim ve ceza gelmeli artık RTÜK gibi. Her türlü pisliği yapamasınlar gerekirse kanalları kapatılsın.
  • Cimere sikayet ettim.Verilecek en iyi tepki budur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SsCoulson -- 22 Ekim 2018; 9:59:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.