Şimdi Ara

8800 bataryasi iLe iLgili yardim...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 8800 a sirocco bataryasi taksak pil ömrü sirocco nun pil ömrünün seviyesine cikar mi??
    eger boyle birsey mumkunse sirocco bataryalari ne kadardir?? bilgisi olanlar cevaplarini esirgemezse sevinirim ;)

• quote:

Orjinalden alıntı: tacktuck

8800 a sirocco bataryasi taksak pil ömrü sirocco nun pil ömrünün seviyesine cikar mi??
    eger boyle birsey mumkunse sirocco bataryalari ne kadardir?? bilgisi olanlar cevaplarini esirgemezse sevinirim ;)

sirocco kullanmıyorum ama çevreden duyduğum kadarıyla kullanım süresi artıyor.Fakat sirocco'nun sanırım 2 cins pili var birisi uzun süreli diğeri biraz daha az süreli.Onlara dikkat edersen iyi olur.

Orijinal pil fiyatları sanırım 50-75 Ytl arasında olabilir. ( tam emin değilim. [+],[-] olabilir )
  • 8800 normal versiyona sahibim. gerçekten çok aktif şekilde telefonla konuşuyorum. en kral pil tek seferde 120 dk görmedi bende hiç. piyasadan 10 ytl ye yan sanayi pil aldım orjinalinin performansına yakın. şarjdan çektikten sonra kapanmadan. 1 buçuk saat..
  • bu arada pillerim BL-5X. sirocco sanırım 6 lı bir rakamdı. ama herzaman normali derim :)
  • iste benim kafama takilan sorunda bu asiri cabuk tukeniyormus batarya... 8800 almayi dusunuyordum ama bu batarya olayini orenince bi caresini bulamazsam vazgecicem sirocco almak icin kasicam biraz daha kendimi... yok mu bunun bir caresi acep??:S

quote:

Orjinalden alıntı: deville

8800 normal versiyona sahibim. gerçekten çok aktif şekilde telefonla konuşuyorum. en kral pil tek seferde 120 dk görmedi bende hiç. piyasadan 10 ytl ye yan sanayi pil aldım orjinalinin performansına yakın. şarjdan çektikten sonra kapanmadan. 1 buçuk saat..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mat3ja -- 10 Şubat 2008; 20:52:05 >
  • bak ben 8xxx serisinde hemen hemen hepsini kullandım. aralarında en sağlam olanı 8310 :)
    8810
    8850
    8890
    8210
    8250
    8910
    8910i
    8800
    sirocco
    luna

bunlar telefonda sadece yes/no yapan adam telefonu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.