Şimdi Ara

88. Level - Köy Binası Level 10 - 5 İnşaatçı - 200 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vakit ayıramadığım için hesabımı satıyorum. Fiyat 200 TL. Oyuncu adım: doancan, klanım: A Few Good Man.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doanc4n -- 26 Mayıs 2014; 18:18:58 >

• 100 lira anca eder. köyün tek iyi tarafı 5 inşaatçı olması. her şey düşük seviye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demacia

100 lira anca eder. köyün tek iyi tarafı 5 inşaatçı olması. her şey düşük seviye.

Sana fikrini soran olmadı. Eder ya da etmez sanane bundan? Fiyatını diğer ilanlara bakarak belirledim bana göre uygun sana göre olmayabilir.
  • 200 RAHAT EDER
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmas20433

200 RAHAT EDER

Kesinlikle.
  • Köy binasına göre çoğu şey düşük. Sanırım seviyesinde olan tek bir şey yok, saldırılarda gelen ganimet köy binasının 10 seviye olmasından dolayı aşırı düşük olacak. Yani kısacası alan arkadaşa Allahsabır versin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doanc4n

quote:

100 lira anca eder. köyün tek iyi tarafı 5 inşaatçı olması. her şey düşük seviye.

Sana fikrini soran olmadı. Eder ya da etmez sanane bundan? Fiyatını diğer ilanlara bakarak belirledim bana göre uygun sana göre olmayabilir.

Köyünün benim köyümden yüksek olan tek şeyi köy binası
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Doanc4n

quote:

Köyünün benim köyümden yüksek olan tek şeyi köy binası

Öyle mii peki bunun sana faydası ne? :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.