Şimdi Ara

88/2 Ankara Eti Mesgut Zırhlı birlik'e cıkanlar burda toplanalım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
46.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aranızda mardın mıdyata da gelecekler var zma zht gzpt şöförü olarak 1 bölük nick i sorun geldıgınızde benı dırek gösterırler yardımcı oluruz sizde geldınızmı benım yol yarılanmıs olucak
  • evet bundan 3 ay önce bu konuyu açmıştım gittim gördüm :D askerliğim yine etimesgutta sorunu olan arkadaşlar olursa yazsınlar yardımcı olurus
  • slm
    arkadaş ben ramazan afyondan
    ben de ankara etimeskut ulaştırma
    103 gzpt geliyorum.88/3 ankara iyimi bilgisi olan varmı?
    biraz bahsedrseniz sevinirim
    acemi birligi ulaştırmaların kaç gün
  • Merhabalar;

Arkadaşlar benim yerim yeni belli oldu ve 89/1 ile Şubat 24 gibi Ankara Etimesgut Zırhlı Tugayı'na teslim olacağım...
  • Slm arkadaşlar bende etimesgut/ANKARA zırhlı tugay komutanlığı ulaştırma olaraak acemi birliğimi tamamlayacağım şimdiden tanışırsak iyi olacağını düşünüyorum..87/1 gidiyom gidiş tarihim 23-27 şubat arası
  • slm bende ankara etimesgut...89/1 tankcı...tanışmak istersen...ZamaneKral@hotmail.com
  • slm arkadaşlar 89/1 ankara etimesgut zırhlı birlik tangcı olarak gidiorum gitmeden önce tanışmak isteyen m_soylu25@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat025 -- 8 Şubat 2009; 12:13:24 >
  • slm arkadaşlar bende ankara-etimesgut zırhlı birlikler okulu ulaştırma tekerlekli araç sürücü er mişim ne iş yapar acaba tekerlekli dediğine göre tank harici her tür tekerlekliyi sürecez mi bide ben muğla-milasta ikamet ediyorum trabzon merkeze göre gidiyorum 27 şubat teslim aynı zamanda giden varsa tanışalım beraber gideriz yalavuz gitmiyelim yetim uşak cibin hayden hayırlı teskereler şimdiden...
  • Selam Arkadaşlar;

Bende 89/1 Ankara Etimesgut Zırhlı Tugayı tankçı olarak gidiyorum gitmeden önce tanışmak isteyen "" görüşelim...

Silüsü alırsam ustalarımıza sormak istediklerim var.Fakat şuan hiç birşey bilmiyorum sadece "Ankara Etimesgut Zırhlı Tugayı tankçı" olduğum okadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaRaNtZz -- 14 Mayıs 2009; 18:45:52 >
  • ANKARA Etimesgut 89/1 Arkadaşlar buluşalım tanışalım...şimdiden herkeze hayırlı Teskereler... (ZamaneKral@hotmail.com)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZamaneKRAL -- 10 Şubat 2009; 10:51:07 >
  • ankara etimesgut 89/1 mutlaka görüşelim gitmeden arkadaşlar berka.n@hotmail.com
  • slm arkadaşlar herkese şimdiden hayırlı teskereler bnde etimesgut/ankara ulaştırma olarak gidicem gitmeden görüşelim emrah_schatz@hotmail.com
  • "Destra" Dostum msn ekledim görüşmek üzere...
  • Merhabalar;

Sonunda aldım silüsü;

SEVK EDİLDİĞİ MERKEZ: ZH. BRL. OK. VE. EĞT. TÜM. K.LIĞI-ETİMESGUT / ANKARA
    SINIFI: K. K. K / ULAŞTIRMA
    ÖZELLİK: (SÜR-102) ZPT. SÜR. ER

89/1 28 Şubat'ta geliyorum bekle Ankara...
  • slm arkadaşlar bende sülüsü aldım
    sevk eğitim merkezi: zh.brl.ok. ve eğt.tüm.k.lığı-ETİMESGUT/ANKARA
    sınıfı: k.k.k/ulaştırma
    özellik:(sür-101) tkr.arç.sür.er

sevk tarihi: 26 şubat
    katılacağı tarih:28 şubat
    yol ve iaşe : 18,6 ytl bu para bana fazla yanlış verdiler heralde:):):)
    arkadaşlar ben muğla-milastayım aynı yere gidecekler varsa tanışalım
    msn: lazoglu61_48@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazoglu61_48 -- 19 Şubat 2009; 8:10:24 >
  • etimesgut zırhlı birlik bende Tankçı olarak gidiyorum

24ünde ordayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grimser -- 21 Şubat 2009; 9:28:57 >
  • ankara etimesgut-zırhlı birliği 89/2
  • 89/2 ankara Etımesgut Zırlı bırlıkler :)
  • selamun aleykum arkadaslar bende 89/1 şöförü idim 2.alay 1.tabur 1.bölük leopard şöförü idim arkadaslar lise mezunları 2.alaya duser kesınlıkle ve 2.alay çok rahattır 1.alay da rahat bazı yerleri kötüdür piskopatlar ordadır :)ama 2.alay güzeldir biz bol bol ağaç dikdik sizde bol bol sulamaya gidersiniz ve ot yolarsınız ama inanın TÜRKİYE'nin en rahat acemilik yerlerinden biridir ben den size tavsıye işdimadan sonra arazı olun bı sey olmaz korkmayın:)ben 2.alaydan okul komutanlıgı egıtım destek bolugne dustum yanı etimesgutta kaldım ve memnunum sizde memnun olucaksınız sımdıden hayırlı olsun arkadaşlar 89/1:)PAŞA'lı
  • arkadaşlar herkese merhaba bende ankara etimesgut zırhlı birlikler ok.ve eg. tüm. kom. na düştüm K.K.K. ulaştırma ZPT.SÜR.ER olarak (SÜR-102) yazıyor msn adresim murat.ucakli@hotmail.com bende ayın 29 unda teslim olacagım herkese tekrar selam orda görüşmek üzere
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.