Şimdi Ara

8700k stock voltaj (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
2.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Senin önerdiğin cpu occt miydi yoksa cpu linpackmiydi
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    8xxx serisi voltaj tecrübem yok ama radyatör yerleşimi kesinlikle bu şekilde olmalı. Radyatör kasanın önünde ve fanlr içeride radyatörün üzerinden içeri hava çekecek şekilde olmalı. Bu tasarım sadece kasa radyatörlerinde değil radyatör soğutması kullanılan her alanda kullanılan yöntemdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.E.B Sup

4.6ghz 1.136volt ile kullanıyorum.Ağır bench denemedim çakılabilir.Fakat benim günlük kullanım ve bf1 gibi ağır oyunlar bir çakılma yaratmadı.Sıcaklıkta oldukça uygun değerlerde.Boşta çekirdekler 26-29 derecede salınıyor.h115i kullanıyorum push pull şeklinde fanları nerdeyse sessiz olacak şekilde ayarladım 4ünüde.

4.6 - 4.8 ghz arasında bir günlük değer kullanımını öneriyorum.Üstü gereksiz.Altı ise oldukça kolay geçilebilir.Yani biostan en iyi voltaj ve ayarı 4.7ghz için bulun ve biosa bir daha ellemeyin.
    Arkadaşa katılıyorum.

Ayrıca bende de aynı işlemci mevcut. Anakartım MSI Krait Gaming, All Core 4.7ghz 1.165volt ile kullanıyorum. oyunların hiç birinde çakılma yaşamadım. Sıcaklık değerlerimden de gayet memnunum.
  • Yararlı bir konu; zaman aşımına uğramasın.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.