Şimdi Ara

860k Gigabyte GA-F2A68HM-DS2 2x4 1600mhz cl11 400tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 860k Gigabyte GA-F2A68HM-DS2 2x4 1600mhz cl11 400tl
    1-işlemci ve anakartın bir miktar garantisi vardır kutuları yok faturaları vardır.belleklerin garantisi varsada faturası olmadığı için garanti yok diye alın
    2-belleklerler kingston marka slim cl11 1600mhz belleklerdir
    3-referansı ciddi iyi olan arkadaşlara önce ürün gönderimi yapabilirim.
    4-satış nedenini soruyor bazı arkadaşlar ryzen sistem spariş ettiğim için satıyorum ki sistem değişikliği noktasında kararsızdım bu yüzden geçenlerde satışa çıkardım ama geri iptal ettim şimdi ise yeni sistem siparişi verdiğim için ilan yayından kaldırılmayacak.
    5-pazarlık düşünmüyorum zaten yeterince uygun fiyat verdiğimi düşünüyorum ama yinede bu şekilde düşünmüyorsanız pm den eleştirinizi yapabilirsiniz ilanı kirletmeyiniz lütfen.
    6-sadece anakart ve işlemci talebinde bulunan oluyor 300 tl ye sayabilirim bellekler ise 100 tl tek işlemci 180 tek anakart 120 tl dir.
    saygılar.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 380 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Diyarbakır, Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.