Şimdi Ara

Mazda 3 SkyActiv-X (2019 Tanıtıldı). (284. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.957
Cevap
72
Favori
326.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: santacruz

Merhabalar,
    Rica ederim, sanırım konu çok yeni, yani belki de göndermiş olabilirler ama henüz ulaşmamıştır elinize. Bugün merser'e gittim kontrol ettiler, değişime gerek olmadığını söylediler. Tüm işlem 30 dk kadar sürdü, aracı lifte alıp bazı yerlerini ellerindeki TSB'ye göre incelediler.

Bende dün aradım, Mazda Türkiye yetkilisi Volkan beyle görüştük ve benim araç için geri çağırma durumu olmadığını söyledi içim rahatladı.

Bu geri çağırma işleri bizim ülkede çok sorumsuzca ilerliyor ben buna kızıyorum. Yakıt deposu patlayıp insanların yaralanma hatta ölme riski olan bir durumu ivedi şekilde bildirmek gerekli. Toyota kullanıcısı olduğum dönemde benzer bir durumu yaşadım doluyum sanırım

• Kursunsuz K kullanıcısına yanıt
    Kaliteden ödün vermekle alakasi yok bu işin,Yaklasiminiz yanlış. Mazda aracim duruyor.2.ci bir arac icin Param Suzuki ye yetiyor ( 30,35 bin TL fark benim icin ciddi) .İci, tipi umurumda degil 4x4 Olmasi ve Arazi/Mekanik tecrubesi Benim icin önemlidir sadece. Keyif icin Mazdam yeter. Tek aracim Suv olsaydi Cx5 yeterli olabilirdi.

Saygılar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim Mazda Yıllık 2.ci Bakıma girecek.Balatalar degisecek.Gecen bakimda idare eder denmisti.Yakin zamanda Balata degistiren oldumu? Arac 18K suan ve Disk zarar görmesin diye bir önceki kasaya gore yumusak bir balata tercih edilmiş.Buda erken degisime neden oluyormus.

• Ben ön fren balatalarını 36binde değiştirdim Ramazan bayramı öncesinde. Musluoğlunda..360 TL idi yanlış hatırlamıyorsam..

• Bende geçen ay değiştirdim. Yanlış biliyorsam düzeltin lütfen ama artık fren balatalarında asbestli malzeme kullanılmadığı için (kanser yapma riski çok yüksek olan, iğrenç birşey) eskisi kadar çok dayanmıyor.

Yoğun trafikte kullanıyorsanız bence normal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Duman efendi -- 16 Eylül 2017; 14:9:28 >
  • 2014 mazda reflexi 38.000 km de aracı değiştirsek mi diye hyundai i30 a bakmaya gittik. Kampanya ve bayi indirimi ile beraber elite smart plus benzinli 113 bine,dizeli de 114 bine bıraktılar.

Mazdaya takasta 71.000 tl verdiler. Yine kıyamadık;vazgeçtik.

• Duman efendi D kullanıcısına yanıt
    Aracınızı normalde siz satsanız ne kadar ediyor? 71 bin az gibi geldi bana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakın zamanda aracımin (2016 power dizel makyajli) ilk bakımı (6 ay olmak üzere şu an 6 bin km'de) için servise gidecegim. Maliyetleri ve dikkat etmem gereken noktalar nelerdir bilmiyorum yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

• Herkese merhaba.

2017 mazda bakmayı düşünüyorum. Eskilere bir sorum olacak. istanbulda 3 bayii var güvenilirlik olarak bunlardan hangisini tavsiye edersiniz. Olumsuzsa istanbul dışı da bakabilirim.

• ahmet2711 A kullanıcısına yanıt
    Ankara sk dan aldım şu ana kadar sorun olmadı iyiler. Ihtiyaç olursa yönlendiririm sizi

• arkadaşlar 2015 mazda 3 sedan motion otomatik 9000 km 76000 tl, kazasız sizce uygun mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: hibiskus34

arkadaşlar 2015 mazda 3 sedan motion otomatik 9000 km 76000 tl, kazasız sizce uygun mu

Kilometresi için uygun diyebiliriz ama yine de motion için fazla gibi. İki ay önce refleks o fiyata alıcı buluyordu. İki ayda bu derecede fiyatlar değişiyorsa ve içinize siniyorsa olabilir.
  • hibiskus34 kullanıcısına yanıt
    Km bu kadar az olduğuna göre çok temizdir . Hiç tereddüt etmeyin, biraz fazla vermiş oluyorsunuz ama en azından temiz bir araç aliyorsunuz.

• Kursunsuz K kullanıcısına yanıt
    Sanırım 75 - 76 bine satabilirim.

• ahmet2711 A kullanıcısına yanıt
    Tuzla musluoğlu na hem mazda hem bmw araçlarımı servis için götürüyorum. Arkadaşımda oradan mazda araç aldı. Satış ve servis bölümleri oldukça düzgün

• İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim yarın vakit olursa tuzla'ya uğrayacağım. Hayırlısı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kursunsuz

Yakın zamanda aracımin (2016 power dizel makyajli) ilk bakımı (6 ay olmak üzere şu an 6 bin km'de) için servise gidecegim. Maliyetleri ve dikkat etmem gereken noktalar nelerdir bilmiyorum yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Benzinli maksimum 500 tl civarı tutuyorsa dizeline 600 veya 700 olması lazım. Arabanızda şikayetleriniz varsa bunların giderilmesini sağlayın. Ayrıca güncellemesini kontrol ettirip onu yaptıra bilirsiniz.
  • Cuma İstanbul Evo'ya gidecem kısmet olursa, Ayrıntılı fiyatları yazarım.

Ayrıca @Duman efendi, İstanbuldamısınız acaba? Daha önce bahsettiğiniz Led farları görmek ve bilgi almak isterim. Bende Xenon var sonradan takıldı ( Motion) memnun değilim . Ayrıca Mart gibi muayene var, sanırım sizinkiler muayeneden geçiyordu.

• Arkadaşlar Merhaba, Dizel Manuel vites donanım olarak sadece Motion var yanılıyor muyum? Power vs yok sanırım satış olarak..?
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim de öyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.