Şimdi Ara

'83 [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Steam Sayfası
    https://store.steampowered.com/app/1059220/83/
    Oyunun Sayfası
    http://www.83thegame.com/

Tür:Taktiksel FPS
    Geliştirici:Antimatter Games
    Yayıncı:Antimatter Games
    Çıkış Tarihi:2021
    Fiyat:Bilinmiyor

'83 - Announcement Trailer

Rising Storm serisi geliştiricisi Antimatter Games, '83 adındaki geniş ölçekli taktiksel birinci şahıs nişancı oyununu duyurdu.

Oyunun tanıtım yazısı:

Alternatif bir tarihte geçen oyun, önceki oyunlarımızdan da bilindiği üzere gerçekçilik ve tarihsel doğrulara odaklanacak: araçlardan askerlere bölgelerden silahlara kadar her şey gerçek dünya ve döneme uygundur. '83 büyük haritalara sahip olacak ve hepsi gerçekçi yerlerden oluşacak. Oyuncular küresel bir çatışmada Varşova Paktı veya NATO güçleri olarak savaşacaklar.

Küresel çatışmanın doğasını yansıtmak için '83 ‘Persistent Warfare’ adlı bir özelliğe sahip olacak. Bu özelliğe göre de, öldürmelerden ele geçirmelere kadar her şey izlenecek ve kaydedilecek ve sonuçlar oyuncu hangi sunucuda olursa olsun sonraki maçlarda somut ve görünür bir etkiye neden olacak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 24 Mart 2021; 4:51:35 >

• stealth nereden çıktı ki ?
  • pvp 80+ kişi olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-ADF35784A

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Hahaha çok komik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

Hahaha çok komik

Alıntıları Göster
    düşünmesi komik oluyor valla. aaaaauuıh croshairde ışık çıkacak ışık çıkacak fark ediliyorum (temsili stealth kasan gamer. adamın 30 cm dibinde ctrl tuşuna basmaktadır) bu nedir yaa
  • süresiz ertelendi

• '83 [ANA KONU]

oyunu bluedotgames almış, tekrar başlamışlar. beklentim iyice düştü rs2 kadar bir şey çıkarsa kafi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.