Şimdi Ara

81 TL Ücretsiz Kargo Elba Xk2 Gamer Plexi Yan Kapak + Usb 3.0 + 2 Adet Led Fan (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
6
Favori
5.431
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kasaların tipine bakıp almayın.Önce genişliği yüksekliği kaç cm. ona bakıp alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: desert@eagle

ben bu kasayı aldım gittigidiyordan.malze çok ince. ama iş görüyor.. fanlarıda 2 adet kırmızı led.

81 TL Ücretsiz Kargo Elba Xk2 Gamer Plexi Yan Kapak + Usb 3.0 + 2 Adet Led Fan
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/elba-x2blk-gamer-siyah-kirmizi-led-panel-atx-kas-242458447

kasanın ebatları nedir acaba?

• desert@eagle kullanıcısına yanıt
    simage koduyla aldığınız kasanın fotoğraflarını ekler misiniz? Alacak dostlarımıza fikir olur
  • kasa ebatları 41x41x18
  • axeles kullanıcısına yanıt
  • Elba X2blk Gamer Siyah Kırmızı Led Panel Atx Kasa
    http://www.smallman.com.tr/urun/detay/elba-x2blk-gamer-siyah-kirmizi-led-panel-atx-kasa--18254

kasa ebatları 41x41x18
    81 TL Ücretsiz Kargo Elba Xk2 Gamer Plexi Yan Kapak + Usb 3.0 + 2 Adet Led Fan81 TL Ücretsiz Kargo Elba Xk2 Gamer Plexi Yan Kapak + Usb 3.0 + 2 Adet Led Fan
    81 TL Ücretsiz Kargo Elba Xk2 Gamer Plexi Yan Kapak + Usb 3.0 + 2 Adet Led Fan81 TL Ücretsiz Kargo Elba Xk2 Gamer Plexi Yan Kapak + Usb 3.0 + 2 Adet Led Fan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desert@eagle -- 19 Kasım 2016; 11:7:19 >

Kasa çok şık duruyor, paylaşımınız için çok teşekkürler alacaklara fikir olacaktır. Çok uğraştırdım biliyorum ama son bir şey daha isteyeceğim kasa içini de çekebilir misiniz?
  • quote:

Elba X2blk Gamer Siyah Kırmızı Led Panel Atx Kasa
    http://www.smallman.com.tr/urun/detay/elba-x2blk-gamer-siyah-kirmizi-led-panel-atx-kasa--18254

kasa ebatları 41x41x18

Dostum ölçülerini vermişsinde anlamadım, 1070 ekran kartı sığarmı bu kasaya ?

77 lira ucuz bir rakam. Güç kaynağını zaten ayrıca alıyorum. Kaliteli birşeymi ? Alınırmı ?

• kasanın iç uzunluğu 41 cm. ekran kartı 38 cm den büyükse sığmaz.Gtxin varsa daha kaliteli kasa al.. . kasa fiyatı 64 tl ücretsiz kargo.. Malzeme kalitesi saç kalınlığı çok ince 1 mm felan. Zaten bu fiyata bu kadar olur.. Kasa ile verilen fanlar işe yarıyor.. kasa serin.önde flopyy yeri olsa iyiydi sd kart okuyucu takacaktım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desert@eagle -- 19 Kasım 2016; 16:56:16 >
  • kasanın ssd için özel yeri var mi acaba*?
  • quote:

kasanın iç uzunluğu 41 cm. ekran kartı 38 cm den büyükse sığmaz.Gtxin varsa daha kaliteli kasa al.. . kasa fiyatı 64 tl ücretsiz kargo.. Malzeme kalitesi saç kalınlığı çok ince 1 mm felan. Zaten bu fiyata bu kadar olur.. Kasa ile verilen fanlar işe yarıyor.. kasa serin.önde flopyy yeri olsa iyiydi sd kart okuyucu takacaktım..

Ben kullanmayacağım Ucuz buldum, dursun bir kenarda. Birgün işe yarar.
  • ssd yeri var .ssd kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desert@eagle -- 19 Kasım 2016; 17:16:10 >
  • power yeri üstte mi? altta mı?
  • 81 TL Ücretsiz Kargo Elba Xk2 Gamer Plexi Yan Kapak + Usb 3.0 + 2 Adet Led Fan81 TL Ücretsiz Kargo Elba Xk2 Gamer Plexi Yan Kapak + Usb 3.0 + 2 Adet Led Fan81 TL Ücretsiz Kargo Elba Xk2 Gamer Plexi Yan Kapak + Usb 3.0 + 2 Adet Led Fan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desert@eagle -- 19 Kasım 2016; 17:58:10 >

Memnun kaldınız değil mi genel olarak fiyatını düşününce?
  • evet bu fiyata çok iyi memnunum....
  • Bu elba kasalar ne güzelmiş ya :D Sağlam ama dümdüz asus kasam var değiştiresim geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

quote:

Orijinalden alıntı: D12

Sıvı soğutma var mı?

Evet hocam CORSAIR HYDRO H115i ile birlikte geliyor

ele ele tutuşup mu yoksa ayrı ayrı mı geliyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

quote:

Orijinalden alıntı: D12

Sıvı soğutma var mı?

Evet hocam CORSAIR HYDRO H115i ile birlikte geliyor

ele ele tutuşup mu yoksa ayrı ayrı mı geliyorlar.

• Malzemesi çok dandik değilse fiyatı uygun duruyor.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.